Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenOptische vezelkabel

FC het Koordos2 Singlemode 9/125 Simplex 900mm 2M LSZH Gele Strakke Buffer van het vlechtflard

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

FC het Koordos2 Singlemode 9/125 Simplex 900mm 2M LSZH Gele Strakke Buffer van het vlechtflard

China FC het Koordos2 Singlemode 9/125 Simplex 900mm 2M LSZH Gele Strakke Buffer van het vlechtflard leverancier
FC het Koordos2 Singlemode 9/125 Simplex 900mm 2M LSZH Gele Strakke Buffer van het vlechtflard leverancier FC het Koordos2 Singlemode 9/125 Simplex 900mm 2M LSZH Gele Strakke Buffer van het vlechtflard leverancier FC het Koordos2 Singlemode 9/125 Simplex 900mm 2M LSZH Gele Strakke Buffer van het vlechtflard leverancier

Grote Afbeelding :  FC het Koordos2 Singlemode 9/125 Simplex 900mm 2M LSZH Gele Strakke Buffer van het vlechtflard

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: Singlemode 9/125 simplex 0.9mm Gele 2M LSZH van FC OS2

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: één stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in een hoofddiezak, dan in een karton van 54*36*35
Levertijd: 3 dagen na betaling comfirmed
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 100000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Quality Level: CEI-Rang C en CEI-rang B Toevoegingsverlies: <0>
verlies terug: APC>60dB; UPC>50dB Pakket: Enig pak
100% 3D geteste interferentie: Beschikbaar Schoon eindgezicht ferrul: 100% maak, geen stof, geen water, geen kras schoon
OEM Service: OEM is beschikbaar Bedrijfcertificatie: ISO 9001:2008

FC singlemode 9/125 simplex 900mm 2M LSZH Gele strakke buffer van de vezel de optische vlecht OS2

 

De vlechten worden gebruikt voor lastoepassingen wanneer het eindigen buiten installatiekabel. Het is bestaat uit een schakelaar en een speciale lengte van vezelkabel. Ontmoet Telcordia gr.-326 Kern en ROHS-vereisten. Elk van die OMC-vlechten zijn fabriek, met beschikbare interferometergegevens op verzoek wordt geïnspecteerd en wordt getest.

 

Eigenschappen:

  • Laag toevoegingsverlies, Laag achterbezinningsverlies
  • Flexibel en gemakkelijk aan strookvezel het als buffer optreden voor
  • De identificeerbare kleuren van de vezelbuffer in alle verlichtingsomstandigheden
  • Vermindert installatietijd
  • Vermijdt het onjuiste herstellen door mogelijke vezel weg te knippen
  • Maak en kras-Vrij Beëindigengezicht schoon
  • De evenredige geometrische test wordt toegepast op de normale productie.
  • 100% de interferometercontrole is beschikbaar onder speciaal vereiste.

Producteninformatie

 

Schakelaar A FC Schakelaar B Unterminated
Vezelcategorie Single-mode (OS2) Vezeltelling Simplex
Pools UPC Kabeldiameter 0.9mm
Jasjemateriaal PVC/LSZH/OFNR/OFNP Jasjekleur 12 verschillende kleuren
Golflengte 1310nm en 1550nm Duurzaamheid >1000 Keer
Toevoegingsverlies ≤0.3dB Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
Terugkeerverlies ≥50dB Trilling ≤0.2dB
Werkende temperatuur -40~75°C Opslagtemperatuur -45~85°C

 

Geometrische Specificatie (slechts voor 3D geteste interferometer)

 

Testpunten Schakelaars PC-Beëindigen-Gezicht APC Beëindigen-Gezicht
Straal van Kromming FC 10~25 mm 5~12 mm
Topcompensatie ≤50 um
Vezel Sferische Hoogte +/- 50 NM
Hoekige Compensatie - 8°± 0.2°

 

OEM de Dienst:

FC het Koordos2 Singlemode 9/125 Simplex 900mm 2M LSZH Gele Strakke Buffer van het vlechtflard

OMC verleent ook een volledige reeks OEM diensten, zoals vezelschakelaar, lengte, kleur, vezelrang, specificatie, materiaal, pakket enz.

 

 

Vezel Optische Vlecht voor Fusie het Verbinden

 

De kabels van de vezelvlecht verstrekken een snelle manier om fabrieksbeëindiging op het gebied te maken.

 

Pakketmethode

FC het Koordos2 Singlemode 9/125 Simplex 900mm 2M LSZH Gele Strakke Buffer van het vlechtflard

 

Hoe te om het Juiste Type van Vezel Optische Kabel te kiezen?

 

PS: Het verschil van de vezelwijze van OM4 en OM3-als het volgende
1. OM4 werd ontwikkeld specifiek voor VSCEL-lasertransmissie en toestaat 10 Jol/tweede verbindingsafstanden van zelfs 550 Meters (in vergelijking met 300M met OM3).
2. De efficiënte modale bandbreedte voor OM4 is meer dan dubbel dat van OM3.
3. Voor OM4-flardkabel is het 4700 MHz.km terwijl voor OM3 het 2000 MHz.km is.

 

Benoeming Vezel Dia. (μm) Type Snelle Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5/125 Multimode 2000 meters 275 Meters 550 Meters 33 meters Gesteund niet Gesteund niet
OM2 50/125 Multimode 2000 meters 550 Meters 550 Meters 82 meters Gesteund niet Gesteund niet
OM3 (Geoptimaliseerde Laser) 50/125 Multimode 2000 meters 550 Meters 550 Meters 300 Meters 100 Meters (SR4) 100 Meters (SR4)
OM4 (Geoptimaliseerde Laser) 50/125 Multimode 2000 meters 550 Meters 550 Meters 400 Meters 150 Meters (SR4) 150 Meters (SR4)
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 meters 5km bij 1310nm 5km bij 1310nm 10km bij 1310nm N/A N/A

 

Hoe te correct om tussen pvc, LSZH en OFNP te kiezen?

 

De kabels van het vezelflard worden nu wijd etc. gebruikt voor binnentoepassingen zoals gebouwen, fabrieken, bureauparken, campus. Of u pvc kiest, hangt het jasje van LSZH of OFNP-af van waar u de kabel gaat in werking stellen.

 

 

 

FC het Koordos2 Singlemode 9/125 Simplex 900mm 2M LSZH Gele Strakke Buffer van het vlechtflard

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: Sales Manager

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)