Thuis Productende doos van de vezelbeëindiging

Klantgerichte Havenstype Doos 6 van de Vezelbeëindiging Kernen Gemakkelijke Installatie met Kast

Certificaat
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Klantenoverzichten
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Klantgerichte Havenstype Doos 6 van de Vezelbeëindiging Kernen Gemakkelijke Installatie met Kast

China Klantgerichte Havenstype Doos 6 van de Vezelbeëindiging Kernen Gemakkelijke Installatie met Kast leverancier
Klantgerichte Havenstype Doos 6 van de Vezelbeëindiging Kernen Gemakkelijke Installatie met Kast leverancier Klantgerichte Havenstype Doos 6 van de Vezelbeëindiging Kernen Gemakkelijke Installatie met Kast leverancier Klantgerichte Havenstype Doos 6 van de Vezelbeëindiging Kernen Gemakkelijke Installatie met Kast leverancier Klantgerichte Havenstype Doos 6 van de Vezelbeëindiging Kernen Gemakkelijke Installatie met Kast leverancier Klantgerichte Havenstype Doos 6 van de Vezelbeëindiging Kernen Gemakkelijke Installatie met Kast leverancier

Grote Afbeelding :  Klantgerichte Havenstype Doos 6 van de Vezelbeëindiging Kernen Gemakkelijke Installatie met Kast

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMC or OEM
Modelnummer: FTB106C

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 100ST
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: PE bag+Paper doos of OEM pakket
Levertijd: 4-7 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Westelijke Union.credi-kaart, alipay Alibaba
Levering vermogen: 500pcs per dag
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
No.of Adapter/Haven: 6 Plaatkleur & Materiaal: Wit, ABS plastiek
adaptertype: SC, LC Vezelwijze: OS2, OM1/OM2, OM3/OM4
Type connector: SC/LC Afmetingen (mm): 210×140×40mm
De Status van RoHScompliancy: Volgzaam Toepassing: Van de FTTxtoegang en telecommunicatie Netwerken enz.

de Beëindigingsdoos van de 6 kernenvezel/de plaat van het vezelgezicht/Vezelcontactdoos voor Sc, LC met ABS materiaal

 

OMC levert verschillende types van de plaatafzet van de vezel optische die muur, die worden ontworpen om vezel aan het bureau te brengen en wijd in multi-vloer en de hoge bouw worden gebruikt. Volgens het aantal havens en havenstype, zijn deze de afzet van de muurplaat beschikbaar met LC, Sc, ST, FC-adapters en tot 4 havens en de adapters worden voorgeladen in de afzet van de muurplaat. Zoals voor multi-interface, kunnen wij het havenstype aanpassen dat de eisen van onze klant overeenstemt. Samen met noodzakelijke toebehoren, kunt u een professionele verschijning zien terwijl het houden van de vezel georganiseerd.

 

No.of Adapter/haven 6 Plaatkleur & Materiaal Wit, ABS plastiek
Adaptertype Facultatief Vezelwijze OS2, OM1/OM2, OM3/OM4
Schakelaartype Norm Afmetingen (mm) 210×140×40mm
De Status van RoHScompliancy Volgzaam Toepassing Van de FTTxtoegang en telecommunicatie Netwerken enz.

 

Specificaties:

Punt Nr. Afmeting (mm) In/Out haven Kabeldiameter (mm) Max. Capaciteit Max. adapters
FTB104A 210×140×40 1 in/4 uit 7-10 4/8 4
FTB106C 210×140×40 1 in/6 uit 7-10 6/12 6

Eigenschappen:

  • Vlam - vertragersabs de isolatiematerialen, effectweerstand, weerstand op hoge temperatuur, goed polijsten, veilig te gebruiken.
  • Het is toepasselijk voor FTTH, FTTO en FTTD.
  • Het greepontwerp van de dekking vermindert de installatiesterkte.
  • Gelijke met ander A86-paneel binnenshuis.
  • Verbindingen van de steun multimode of singlemode vezel, beschikbaar met LC, Sc, ST, FC-adapters
  • De groot-diameter verpakkende val in de contactdoos waarborgt de kabel buigende straal.

Standaard/Facultatieve toebehoren: etiketterend document, hitte-krimp laskokers; Schroef

Facultatieve Toebehoren: De Simplexadapter van Sc, de Simplexadapter van FC, ST Simplexadapter, de adapter van LC SX; snelle schakelaar; vezelvlecht; mechanisch lasapparaat

 

 

Klantgerichte Havenstype Doos 6 van de Vezelbeëindiging Kernen Gemakkelijke Installatie met Kast

 

 

 

 

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: Sales Manager

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)