Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productenglasvezel patchkabels

FC/APC - Kabels van het de Vezel Optische Flard van FC/APC de Duplex 2mm 10 Meters Stabiele Lage Trillings

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

FC/APC - Kabels van het de Vezel Optische Flard van FC/APC de Duplex 2mm 10 Meters Stabiele Lage Trillings

China FC/APC - Kabels van het de Vezel Optische Flard van FC/APC de Duplex 2mm 10 Meters Stabiele Lage Trillings leverancier
FC/APC - Kabels van het de Vezel Optische Flard van FC/APC de Duplex 2mm 10 Meters Stabiele Lage Trillings leverancier FC/APC - Kabels van het de Vezel Optische Flard van FC/APC de Duplex 2mm 10 Meters Stabiele Lage Trillings leverancier

Grote Afbeelding :  FC/APC - Kabels van het de Vezel Optische Flard van FC/APC de Duplex 2mm 10 Meters Stabiele Lage Trillings

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: SM 9/125 2mm

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Één stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in het karton van 54*39*35cm karton
Levertijd: 3-5 dagen na bevestigde betaling
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T, Paypal, Creditcard
Levering vermogen: 300000 PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Quality Level: CEI-Rang C en CEI-rang B Toevoegingsverlies: <0>
verlies terug: PC>35dB 100% 3D geteste interferentie: Beschikbaar
De schone metalen kap van het eindgezicht: 100% maak, geen stof, geen water, geen kras schoon OEM Service: OEM is beschikbaar

FC/APC-FC/APC SM 9 /125-Duplex 2mm Gele Kabels 10m LSZH van het Vezel de Optische Flard

 

Koord van het vezel is het Optische Flard een vezel optische kabel die op of eind met schakelaars wordt afgedekt die het snel en gemakshalve met CATV, een optische schakelaar of andere telecommunicatie-uitrusting toelaten worden verbonden. Zijn dikke laag van bescherming wordt gebruikt om de optische zender, ontvanger, en de einddoos aan te sluiten. Dit is genoemd geworden „interconnect-stijl telegraferend“.

 

Punt
Eenheid
Specificatie
SM
MM.
FC/PC FC/UPC FC/APC
FC/PC
Toevoegingsverlies
dB
≤0.20
Max. Toevoegingsverlies
dB
≤0.30
Herhaalbaarheid
dB
≤0.10
Wisselvalligheid
dB
≤0.20
Terugkeerverlies
dB
45 50 60
/
Verrichtingstemperatuur
-25 ~ +70
Opslagtemperatuur
-40 ~ +85
Vezeltype
um
9/125
50/125; 62.5/125
Kernaantal
/
enige of dubbele vezel
Duurzaamheid
tijden
≥1000
De industrienorm
/
Bellcore Ta-nwt-001209

 

 

 

 

FC/APC - Kabels van het de Vezel Optische Flard van FC/APC de Duplex 2mm 10 Meters Stabiele Lage Trillings

 

Verpakking & Etikettering

 

Dit gemakkelijk te nemen en het goed-beschermde pakket van de vezel optische kabel is geëtiketteerd en geëtiketteerd door OMC als gebrek.

 

Hoe te om het Juiste Type van Vezel Optische Kabel te kiezen?

 

PS: Het verschil van de vezelwijze van OM4 en OM3-als het volgende
1. OM4 werd ontwikkeld specifiek voor VSCEL-lasertransmissie en toestaat 10 Jol/tweede verbindingsafstanden van zelfs 550 Meters (in vergelijking met 300M met OM3).
2. De efficiënte modale bandbreedte voor OM4 is meer dan dubbel dat van OM3.
3. Voor OM4-flardkabel is het 4700 MHz.km terwijl voor OM3 het 2000 MHz.km is.

 

Benoeming Vezel Dia. (μm) Type Snelle Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5/125 Multimode 2000 meters 275 Meters 550 Meters 33 meters Gesteund niet Gesteund niet
OM2 50/125 Multimode 2000 meters 550 Meters 550 Meters 82 meters Gesteund niet Gesteund niet
OM3 (Geoptimaliseerde Laser) 50/125 Multimode 2000 meters 550 Meters 550 Meters 300 Meters 100 Meters (SR4) 100 Meters (SR4)
OM4 (Geoptimaliseerde Laser) 50/125 Multimode 2000 meters 550 Meters 550 Meters 400 Meters 150 Meters (SR4) 150 Meters (SR4)
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 meters 5km bij 1310nm 5km bij 1310nm 10km bij 1310nm N/A N/A

 

Hoe te correct om tussen pvc, LSZH en OFNP te kiezen?

 

De kabels van het vezelflard worden nu wijd etc. gebruikt voor binnentoepassingen zoals gebouwen, fabrieken, bureauparken, campus. Of u pvc kiest, hangt het jasje van LSZH of OFNP-af van waar u de kabel gaat in werking stellen.

 

FC/APC - Kabels van het de Vezel Optische Flard van FC/APC de Duplex 2mm 10 Meters Stabiele Lage Trillings

 

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: sales1

Tel.: +8618938656884

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)