Thuis ProductenMTP-boomstamkabel

Van de vezelloopback van OM3 24F MTP de Modulemtp Wijfje voor de Verbindingstype 1 van de Boomstamkabel, Type - 2

Certificaat
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Klantenoverzichten
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Van de vezelloopback van OM3 24F MTP de Modulemtp Wijfje voor de Verbindingstype 1 van de Boomstamkabel, Type - 2

China Van de vezelloopback van OM3 24F MTP de Modulemtp Wijfje voor de Verbindingstype 1 van de Boomstamkabel, Type - 2 leverancier
Van de vezelloopback van OM3 24F MTP de Modulemtp Wijfje voor de Verbindingstype 1 van de Boomstamkabel, Type - 2 leverancier Van de vezelloopback van OM3 24F MTP de Modulemtp Wijfje voor de Verbindingstype 1 van de Boomstamkabel, Type - 2 leverancier Van de vezelloopback van OM3 24F MTP de Modulemtp Wijfje voor de Verbindingstype 1 van de Boomstamkabel, Type - 2 leverancier Van de vezelloopback van OM3 24F MTP de Modulemtp Wijfje voor de Verbindingstype 1 van de Boomstamkabel, Type - 2 leverancier

Grote Afbeelding :  Van de vezelloopback van OM3 24F MTP de Modulemtp Wijfje voor de Verbindingstype 1 van de Boomstamkabel, Type - 2

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: USconec
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: de moduletype 1 van 12F MTP OM4 Loopback

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in een hoofddiezak, dan in een karton van 54*39*35cm
Levertijd: 1 week
Betalingscondities: Western Union, alipay T/T, paypal, creditcard
Levering vermogen: 1000000 PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: Van de vezelloopback van OM3 24F MTP de Modulemtp Wijfje voor de Verbindingstype 1 van de Boomstamka Toevoegingsverlies: MM<1.0dB
Terugkeerverlies: >25dB Vezeltype: MM.
Tussenvoegsel-trekkracht test: 50 keer Trekweerstand: 15kgf

Van de vezelloopback van OM3 24F MTP de Modulemtp Wijfje voor de Verbindingstype 1 van de Boomstamkabel, Type - 2

 

De modules van MTP worden Loopback gebruikt wijd binnen het testen van milieu vooral binnen parallelle optica40/100g netwerken. De apparaten staan controle en het testen van zendontvangers toe die MTP-interface kenmerken – de apparaten van 40GBASE-SR4 QSFP+ of 100GBASE-SR4-. Loopbacks wordt gebouwd om Zender (TX) en de posities van Ontvangers(rx) van MTP-zendontvangersinterfaces te verbinden. MTP loopbacks kan het testen van IL van optische netwerkensegmenten vergemakkelijken en versnellen door hen met MTP-boomstammen/flardlood te verbinden.

 

De Schakelaars van MTP van elk van OMC zijn van USconec.

 

MTP SM Vrouwelijke Loopback

 

Vezeltype 50/125 OM4-MM. Vezelschakelaar MTP Vrouwelijke 24F
Terugkeerverlies MM>25dB Toevoegingsverlies MM.<1>
Trekweerstand 15kgf Tussenvoegsel-trekkracht test 50times
Polariteit Type 1 Grootte 60mm*20mm
Verrichtingstemperatuur -40 aan 85°C  Opslagtemperatuur -40 aan 85°C

 

 

 

Loopback moulde tekening

 

Van de vezelloopback van OM3 24F MTP de Modulemtp Wijfje voor de Verbindingstype 1 van de Boomstamkabel, Type - 2

Van de vezelloopback van OM3 24F MTP de Modulemtp Wijfje voor de Verbindingstype 1 van de Boomstamkabel, Type - 2

 

Eigenschappen:

  • het steunt de test van zendontvangers die MTP-interface kenmerken.
  • keurt de vezels van 8/12/24 met verschillende soorten Polariteit goed.
  • Beter dan de functie van MPO Loopback, hebben de de Modulecomponenten van MTP Loopback superieure optische en mechanische eigenschappen.
  • de 12 vezelsmtp interface is voor 40G en 24 vezels voor 100G.

Productdetails

 

Van de vezelloopback van OM3 24F MTP de Modulemtp Wijfje voor de Verbindingstype 1 van de Boomstamkabel, Type - 2

 

Toepassing in Data Center

 

Opgesteld met de interfacezendontvangers van 40G of van 100G MPO/MTP

De Loopbackmodule kan voor het testen van het transmissievermogen en de ontvangersgevoeligheid van vezel optische Netwerkapparatuur worden gebruikt.

 

Van de vezelloopback van OM3 24F MTP de Modulemtp Wijfje voor de Verbindingstype 1 van de Boomstamkabel, Type - 2

 

Bedrijfsinformatie:

 

OMC-beperkt de industrieco., dat door een deskundigenteam werd opgericht, heeft de passieve producten van FTTX sinds 2007 uitgevoerd. Wij concentreren ons bij het verstrekken van innovatieve en geïntegreerde FTTX-oplossingen voor een verscheidenheid van toepassingen/Netwerken. Onze mogelijkheden omvatten product/oplossingsontwerp, ontwikkeling, verhoging en integratie. Onze producten zijn onder het hoogste presteren in de industrie en vertegenwoordigen echt de beste waarden in de industrie. Wij bieden ook opleiding, pre en post-verkoopsteun aan. Wij helpen u de juiste producten voor de behoeften van uw Optisch netwerk selecteren.

 

stofvrije wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Kwaliteit contorl.jpg

Exhibition.jpg

Van de vezelloopback van OM3 24F MTP de Modulemtp Wijfje voor de Verbindingstype 1 van de Boomstamkabel, Type - 2

Van de vezelloopback van OM3 24F MTP de Modulemtp Wijfje voor de Verbindingstype 1 van de Boomstamkabel, Type - 2

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Bent u de echte fabriek?

Ja, zijn wij de echte fabriek meer dan 10 jaar

 

2. Wat is uw hoofdproducten?

Openluchtvezel optische kabels; binnenvezel optische kabels; FTTH-Dalingskabels;

Binnen gepantserde de vezelkabel van flardkoorden; Optische flardkoorden SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisch flardkoord.

 

3. Hebt u certificaat voor grondstof?

Wij bouwen verhoudingssamenwerking op lange termijn met gekwalificeerde ISO9001, de grondstoffenleveranciers van ROHS.

 

4. Wat is uw levertijd?

Binnen 24 uren voor normale soorten vezel optische kabel;

3~5 dagen voor koorden van het vezel de optische flard met 10000 schakelaars.

 

5. MOQ: wat is uw minimumhoeveelheid?

MOQ voor vezel optische kabels: 1KM

Er zijn geen die MOQ voor koorden van het vezel de optische flard wordt vereist, aangezien er voorraad voor normale soorten is.

 

6. Hebt u verdeler in ander land of binnenlands?

Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

 

7. Betaling

Voor grote orden: T/T, L/C

Voor kleine orden: T/T, zijn Western Union en Paypal aanvaardbaar

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: Sales Manager

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten