Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenFiber Optic Coupler

Oranje Kleur 1*2 Hoge Prestaties OM1 62.5/125um van de MM.vezel de Optische Koppeling voor 850/1310nm

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Oranje Kleur 1*2 Hoge Prestaties OM1 62.5/125um van de MM.vezel de Optische Koppeling voor 850/1310nm

China Oranje Kleur 1*2 Hoge Prestaties OM1 62.5/125um van de MM.vezel de Optische Koppeling voor 850/1310nm leverancier
Oranje Kleur 1*2 Hoge Prestaties OM1 62.5/125um van de MM.vezel de Optische Koppeling voor 850/1310nm leverancier Oranje Kleur 1*2 Hoge Prestaties OM1 62.5/125um van de MM.vezel de Optische Koppeling voor 850/1310nm leverancier Oranje Kleur 1*2 Hoge Prestaties OM1 62.5/125um van de MM.vezel de Optische Koppeling voor 850/1310nm leverancier

Grote Afbeelding :  Oranje Kleur 1*2 Hoge Prestaties OM1 62.5/125um van de MM.vezel de Optische Koppeling voor 850/1310nm

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: 1*2 50:50 Dubbel Venster MM. 850/1310nm

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: één stuk in een plastic doos, verscheidene dozen in een carto van 54*39*35cm
Levertijd: 1 week
Betalingscondities: T/T, Westelijke paypal Union.alipay, MoneyGram
Levering vermogen: 10000 PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
producten: 1x2 MM.vezel optische coupler/FBT splitser Koppelingsverhouding (%): 50:50
Vezelwijze: mm Werkende Golflengte (NM): 800-1600
Centrale golflengte (NM): 850 of 1310 of 1550 Max.lnsertion Verlies (dB): 4.5dB
Uniformiteit (Max.) (dB): 0.6dB Connector: FC MM. 2,0

1x2 50:50 OM1 62.5/125 850 van de MM.vezel het Optische Koppeling of de Splitser van 1310nm FBT met FC-Schakelaar
 
De gesmolten Biconic Spitse die (FBT)-splitser, wordt ook genoemd vezelkoppeling, op de traditionele technologie wordt gebaseerd, moet het twee of meer optische vezels samenbundelen, en dan de smelting van de kegelmachine trekken zich het uitrekken, en realtime die de verandering van de verhouding, spectrale verhouding vereisten na zich smelting het uitrekken controleert, behoudt één partij één enkele vezel (de rest van de besnoeiing) als input, is het andere eind een output met meerdere kanalen.
 
Als één van de belangrijke onderdelen voor de netwerken van GPON FTTx, kunnen de optische splitsers in het Hoofdkantoor of in één van de distributiepunten (openlucht of binnen) worden geplaatst omdat de FBT-splitsers voor multiport optisch signaal het verdelen met laag toevoegingsverlies hoogst stabiel zijn. FBT-de koppelingen worden voor macht ontworpen die en in telecommunicatie-uitrusting verdeelt onttrekt.
 
Wordt Multimode Vezel Optische Koppeling van OMC (de HEREN FBT Koppeling) vervaardigd van multimode vezels met kerndiameters van 50um, 62.5um of 100um. De standaard multimode koppelingen worden algemeen in korte communicaties op afstand met LEIDENE bronnen gebruikt die bij 1310nm of 850nm werken. Multimode koppelingen zijn golflengteonafhankelijke over een brede waaier van golflengten (600nm aan 1610nm) met eenvormige modale de lanceringsvoorwaarde van de machtsdistributie, zijn multimode boom/verhoudingen ster van de koppelingennx4 (n=1,2,4) NX8 (n=1,2,8) NX16 (n=1,2,16) haven beschikbaar.
 
 
Zeer belangrijke Eigenschappen

  • Laag toevoegingsverlies
  • Laag polarisatie afhankelijk verlies
  • Hoog Facultatief Terugkeerverlies
  • Gespleten Verhouding 20/80, 40/60. (50/50 als gebrek.)
  • Compact voor kleine toepassingsgebieden als in sluiting of lasdienbladen
  • Brede Werkende Temperatuur en Golflengte
  • Uitstekende Milieu & Mechanische Stabiliteit
  • Gekwalificeerd onder Telcordia gr.-1221 en Hoge gr.-1209 - kwaliteits Plastic ABS Doos

Prestatiesspecificaties
 

ParameterMultimode Standaardvezelkoppelingen
Koppelingsverhouding (%)50/50
RangP RangEen rang
Bovenmatig (Typisch) Verlies (dB)0,71.0
Max.lnsertion Verlies (dB)4.24.5
Uniformiteit (Max.) (dB)0,60,8
(Min.) gerichtheid (dB)35
Werkende Golflengte (NM)800-1600
Centrale Golflengte (NM)850 of 1310 of 1550
Werkende Temperatuur (℃)-20~+85
VezeltypeCorning multimode 50/125, 62.5/125
De Lengte van de vezelvlecht (m)1 m of douanelengte
Havenconfiguratie1×2 of 2×2
Afmetingen (mm)Pakket D, E, G

 
Van de koppelingsverhouding/toevoeging de Grafiek van de Verliesomzetting
 

Koppelingsverhoudinglnsertionverlies
 PremieEen rang
40/605.2/3.35.6/3.7
30/706.5/2.67.0/3.0
20/808.4/2.08.8/2.5
10/9011.8/1.512.3/2.0

*Measured op de stabiele wijzevoorwaarde met LEIDENE lichtbron.
 
Het relatiebeeld van Toevoegingsverlies & Golflengte, Temperatuur
 
Oranje Kleur 1*2 Hoge Prestaties OM1 62.5/125um van de MM.vezel de Optische Koppeling voor 850/1310nm
 
Pakketdimensies & Vlechtstijl
 

Pakketdimensies:
Pakket D:3mm x 45mm roestvrij staalbuis
Pakket E:3mm x 54mm roestvrij staalbuis
Pakket F:3mm x 60mm roestvrij staalbuis
Pakket G:10mm x 20mm x 90mm geval
Vlechtstijl:
Pakket D, E:250um naakte vezel
Pakket F250um de naakte vezel of 900um maakt buis los
Pakket G:2mm, 3mm de kabel of 900um maakt buis los

 
 
 
 
Toepassingen
 
OMC verstrekt uniek laag bovenmatig verlies, samen met lage polarisatie en temperatuurafhankelijkheid voor alle havens. Deze hoge prestatiesdelen zijn beschikbaar in een grote verscheidenheid van gespleten verhoudingen, huisvesting en schakelaaropties en kunnen daarom gemakkelijk worden gespecificeerd in een grote verscheidenheid van toepassingen, zoals FTTx, Passieve Optische Netwerken (PON), Locale area networken (LAN), Testmateriaal enz.
 
Oranje Kleur 1*2 Hoge Prestaties OM1 62.5/125um van de MM.vezel de Optische Koppeling voor 850/1310nm
Ordeinformatie
 

APoortnummer12=1 x 2 ................
22=2 x 2 ................
BGolflengteEnig Venster: 850nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm
Dubbele Vensters: 850nm/1310nm, 1310nm/1490nm, 1310nm/1550nm, 1310nm/1490nm,
Drie Vensters: 1310nm+1490nm+1550nm
Brede golflengte: 1260nm aan 1620nm
CHet koppelen van Rantsoen (01~50)1/99 ~ 50/50
DVlechttype1=250um naakte Vezel
2=900um losse Buis
3=2mm Kabel
4=3mm Kabel
EInkapselingsgrootte (mm)S1=Ф3.0*54
S2=Ф3.0*60
S3=90*20*10
S4=100*80*10
S5=120*80*18
S6=140*115*18
FVlechtlengte (voor elke haven)1=1m
2=1.5m
3=Customer lengte
GH(Input-output) schakelaarFP=FC/PC
FA=FC/APC
SP=SC/PC
SA=SC/APC
ST=ST/PC
LP=LC/PC
LA==LC/APC
00=None
Gespecificeerde CS=Customer

 
Verpakking & OEM
 
Het plastic omhulsel is geschikt voor allerlei FBT-Koppeling, wordt het kartonpakket ontworpen specifiek voor ABS Doosfbt Koppeling, en het dienbladtype zou kunnen zijn cuotomized voor diverse grootte, zelfs in een lagere prijs.
Dit gemakkelijk te nemen en het goed-beschermde koppelingspakket is geëtiketteerd.
De aangepaste etiket of pakketoplossingen zijn beschikbaar als verzoek.
 
Oranje Kleur 1*2 Hoge Prestaties OM1 62.5/125um van de MM.vezel de Optische Koppeling voor 850/1310nm
 

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: sales1

Tel.: +8618938656884

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)