Thuis Productenglasvezel-adapter

Multimode 9/125 Simplexkoppeling van de Vezel Optische Adapter met Metaalmateriaal

Certificaat
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Klantenoverzichten
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Multimode 9/125 Simplexkoppeling van de Vezel Optische Adapter met Metaalmateriaal

China Multimode 9/125 Simplexkoppeling van de Vezel Optische Adapter met Metaalmateriaal leverancier
Multimode 9/125 Simplexkoppeling van de Vezel Optische Adapter met Metaalmateriaal leverancier Multimode 9/125 Simplexkoppeling van de Vezel Optische Adapter met Metaalmateriaal leverancier Multimode 9/125 Simplexkoppeling van de Vezel Optische Adapter met Metaalmateriaal leverancier Multimode 9/125 Simplexkoppeling van de Vezel Optische Adapter met Metaalmateriaal leverancier Multimode 9/125 Simplexkoppeling van de Vezel Optische Adapter met Metaalmateriaal leverancier Multimode 9/125 Simplexkoppeling van de Vezel Optische Adapter met Metaalmateriaal leverancier Multimode 9/125 Simplexkoppeling van de Vezel Optische Adapter met Metaalmateriaal leverancier Multimode 9/125 Simplexkoppeling van de Vezel Optische Adapter met Metaalmateriaal leverancier

Grote Afbeelding :  Multimode 9/125 Simplexkoppeling van de Vezel Optische Adapter met Metaalmateriaal

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen
Merknaam: OMC
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: De adapter van Sc toLC hybird

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 50st
Prijs: USD0.8-1 per piece
Verpakking Details: 20st/tas
Levertijd: 3-5 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 50000PCS/MONTH
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Punt: LC APC aan Sc-Simplex optische koppeling van de Vezel de hybride adapter Toevoegingsverlies:: <0>
duurzaamheid: <0> Materiaal: Metal
temperatuur: -40°C aan +80°C Terugtrekkingskracht (g/f): 200~600
certificaat: ROHS Garantie: 10year

Multimode 9/125 LC-APC aan Sc-Simplex optische koppeling van de Vezel de hybride adapter 

 

Producten: Sc aan de Hybride adapter van LC

Toevoegingsverlies: <0>

Beschikbaar voor: SC-FC, SC-ST, FC-ST, SC-LC, FC-LC EN ST-LC

Koker 1: Ceramische Koker 2.5mm1.25mm

Koker 2: Ceramische Koker 2.5mm2.5mm

Duurzaamheid: 1000times

Temperaturen.: -40°C aan +80°C

 

Wijfje aan Mannelijke hybride Adapter

De hybride adapters worden gebruikt voor het koppelen van 2 verschillende stijlen van schakelaar. Onze hybride adapters zijn met internationale normen in overeenstemming, zijn geteste kwaliteit, en zijn beschikbaar in singlemode, multimode en vele verschillende schakelaar-type configuraties.

 

De optische Adapter wordt ontwikkeld om twee identieke of twee verschillende (hybride) schakelaarstoppen te koppelen en te koppelen. De huisvesting van de Adapters van de laatste generatie heeft een verwijzingssleutel voor de juiste positiekoppeling en het zirconiumdioxyde of fosforbrons verdeelde koker voor hoge groepering.

 

OMC kon standaardtypes van Adapters, zoals de Hybride adapter van Sc-FC leveren, van Sc-ST, van fc-ST, van Sc-LC, van fc-LC en van st-LC enz.

 

OMC-Adapters het ontwerp, materiële en productieproces verzekert herhaalbaarheid met lange levensuur en hoge van optische prestaties zelfs voor het verschillende merkschakelaars koppelen.

 

Specificatieprestaties:

  • IL: <0>
  • Terugtrekkingskracht (g/f): 200~600
  • Duurzaamheid: <0>
  • Temperaturen.: -40°C aan +80°C
  • Gediplomeerde ROHS
Toevoegingsverlies <0>
Terugtrekkingskracht 200-600
Duurzaamheid <0>
Temperatuur -40°C aan +80°C
Certificaat ROHS

 

 

Toepassing:

  • Flardpanelen, ODF en andere optische verbindingen.
  • Optisch netwerken afbakening en controlepunt

Productdetails:

Multimode 9/125 Simplexkoppeling van de Vezel Optische Adapter met Metaalmateriaal 

Multimode 9/125 Simplexkoppeling van de Vezel Optische Adapter met MetaalmateriaalMultimode 9/125 Simplexkoppeling van de Vezel Optische Adapter met Metaalmateriaal

 

Pakketmethode:

Multimode 9/125 Simplexkoppeling van de Vezel Optische Adapter met Metaalmateriaal

 

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: 李晗

Tel.: +8618682182825

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)