Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenMTP-boomstamkabel

de Vezel Optische Loopback OS2 9/125 van 8F MTP voor Verbindings Vrouwelijk Type van de Boomstamkabel

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

de Vezel Optische Loopback OS2 9/125 van 8F MTP voor Verbindings Vrouwelijk Type van de Boomstamkabel

China de Vezel Optische Loopback OS2 9/125 van 8F MTP voor Verbindings Vrouwelijk Type van de Boomstamkabel leverancier
de Vezel Optische Loopback OS2 9/125 van 8F MTP voor Verbindings Vrouwelijk Type van de Boomstamkabel leverancier de Vezel Optische Loopback OS2 9/125 van 8F MTP voor Verbindings Vrouwelijk Type van de Boomstamkabel leverancier

Grote Afbeelding :  de Vezel Optische Loopback OS2 9/125 van 8F MTP voor Verbindings Vrouwelijk Type van de Boomstamkabel

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: USconec
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: de moduletype 1 van 8F MTP SM Loopback

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in een hoofddiezak, dan in een karton van 54*39*35cm
Levertijd: 1 week
Betalingscondities: Western Union, alipay T/T, paypal, creditcard
Levering vermogen: 1000000 PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type vezel: 9/125 Single-mode OS2 Vezel Connector: MTP-APC SM 8F Wijfje
Toevoegingsverlies: SM (G657A1) <1.0DB Tussenvoegsel-trekkracht test: 50 keer
verlies terug: >50dB Trekweerstand: 15kgf

APC Loopback van 8F MTP Module OS2 9/125 voor de Verbindings Vrouwelijk Type 1 van de Boomstamkabel

 

De modules van MTP worden Loopback gebruikt wijd binnen het testen van milieu vooral binnen parallelle optica40/100g netwerken. De apparaten staan controle en het testen van zendontvangers toe die MTP-interface kenmerken – de apparaten van 40GBASE-SR4 QSFP+ of 100GBASE-SR4-. Loopbacks wordt gebouwd om Zender (TX) en de posities van Ontvangers(rx) van MTP-zendontvangersinterfaces te verbinden. MTP loopbacks kan het testen van IL van optische netwerkensegmenten vergemakkelijken en versnellen door hen met MTP-boomstammen/flardlood te verbinden.

 

De Schakelaars van MTP van elk van OMC zijn van USconec.

 

MTP SM Vrouwelijke Loopback

Vezeltype 9/125 Single-mode OS2 Vezelschakelaar MTP-Wijfje
Terugkeerverlies SM>50dB Toevoegingsverlies SM (G657A1)<1>
Trekweerstand 15kgf Tussenvoegsel-trekkracht test 50times
Vezelpolariteit Type 1 Grootte 60mm*20mm
Verrichtingstemperatuur -40 aan 85°C  Opslag temperatur -40 aan 85°C

 

Loopback moulde tekening

de Vezel Optische Loopback OS2 9/125 van 8F MTP voor Verbindings Vrouwelijk Type van de Boomstamkabel

Eigenschappen:

  • het steunt de test van zendontvangers die MTP-interface kenmerken.
  • keurt de vezels van 8/12/24 met verschillende soorten Polariteit goed.
  • Beter dan de functie van MPO Loopback, hebben de de Modulecomponenten van MTP Loopback superieure optische en mechanische eigenschappen.
  • de 12 vezelsmtp interface is voor 40G en 24 vezels voor 100G.
de Vezel Optische Loopback OS2 9/125 van 8F MTP voor Verbindings Vrouwelijk Type van de Boomstamkabel
Toepassing in Data Center
 
Opgesteld met de interfacezendontvangers van 40G of van 100G MPO/MTP

De Loopbackmodule kan voor het testen van het transmissievermogen en de ontvangersgevoeligheid van vezel optische Netwerkapparatuur worden gebruikt.

de Vezel Optische Loopback OS2 9/125 van 8F MTP voor Verbindings Vrouwelijk Type van de Boomstamkabel

 

 

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: sales1

Tel.: +8618938656884

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)