Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenOptische Distribution Frame

144F het rek zet van de het Kader de Unieke Structuur van de Optische Vezeldistributie Redelijke Lay-out op

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

144F het rek zet van de het Kader de Unieke Structuur van de Optische Vezeldistributie Redelijke Lay-out op

China 144F het rek zet van de het Kader de Unieke Structuur van de Optische Vezeldistributie Redelijke Lay-out op leverancier
144F het rek zet van de het Kader de Unieke Structuur van de Optische Vezeldistributie Redelijke Lay-out op leverancier 144F het rek zet van de het Kader de Unieke Structuur van de Optische Vezeldistributie Redelijke Lay-out op leverancier 144F het rek zet van de het Kader de Unieke Structuur van de Optische Vezeldistributie Redelijke Lay-out op leverancier

Grote Afbeelding :  144F het rek zet van de het Kader de Unieke Structuur van de Optische Vezeldistributie Redelijke Lay-out op

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ISO 9001:2008
Modelnummer: 3U, 19 ' 72 havens

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: document vakje, 2 PCs per groot vakje
Levertijd: 5-8 WERKDAG
Betalingscondities: T/T, Western Union, MoneyGram, paypal creditcard, alibaba
Levering vermogen: 1000 stuks per week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Materiaal:: 1.2mm koudgewalst staal Dimensie:: 245*483*3U
adaptertype: SC SX/LC DX No.of Adapter/Haven: 72 havens
kleur: zwarte/grijs Vezeltelling: 72 vezelssc/144 Vezels LC
Open&Install stype: opgezet rek OEM & ODM: Beschikbaar

het Rek van 3U LC 144F zet de Leeggemaakte van de het Kader Unieke Structuur van de Optische Vezeldistributie Redelijke Lay-out op

 

Het paneel van het Vezel Optische Flard is een soort producten van het vezel de optische die beheer worden gebruikt om de optische vezelverbindingen in FTTH-Netwerk te verdelen en te beschermen. Het is beschikbaar voor de distributie en de eindverbinding van diverse soorten optische vezelsysteem. Deze eenheden zijn beschikbaar in grootte die de gemeenschappelijkste distributievereisten past.

 

OMC verstrekt een soort hoogte - kwaliteit is, het micro gerangschikte paneel van het vezel optische die Flard van kwaliteit koudgewalste staalplaat wordt gemaakt en statische plastic het bespuiten behandeling, die kan worden gebruikt om SC/LC-adapter op te zetten ondergaat, het vakje kan op de binnenmuur en het terras worden geïnstalleerd.

 

Eigenschappen en Voordelen

  • Gemaakt van koudwalsenstaal, statische uit:spreiden-plastic, kleine afmeting en uitstekend en gemakkelijk voor verrichting
  • De doos heeft een pothook, die geschikt is te installeren en te ontmantelen
  • Het lasdienblad zou kunnen zijn opgestapelde op een flexibele andere, te draaien; de krommestraal gerolde spear vezels zou moeten worden gewaarborgd om meer dan 37.5mm in het lasdienblad te zijn
  • De doos is van unieke structuur, redelijke lay-out, en heeft adequate ruimte voor verrichting
  • De regelbare klemzegelring en versterkt configuratie, die verschillende grootte van kabels kon buigzaam aanpassen om ervoor te zorgen de kabels strak klem zijn
  • Het binnentype is van uitstekende verbindingsprestaties, die water konden verhinderen effectief binnen te gaan
  • Kan met de Vierlingadapter van Sc worden geïnstalleerd DX/LC
  • Tot 192 kernen verbinden capaciteit MAXIMUM in 2U-flardpaneel
  • Het rek zet op en de Glijdende lade ontwerpt beschikbare allebei

 

De volledige geladen producten omvatten: Adapters en vlechten (1U voor verwijzing)

144F het rek zet van de het Kader de Unieke Structuur van de Optische Vezeldistributie Redelijke Lay-out op

 

Vriendelijke Herinnering

 

Paneel van het vezel het optische flard zonder de adapters en de vlechten. Als u hen nodig hebt ben geïnstalleerd, alstublieft ons voor details in sales1@omcftth.com contacteren, kunnen wij het voor u met redelijke prijs maken. Dank u!

 

Ordeinformatie:

 

Comité Type Uit haven Uit haven Nr Of niet geladen Vezelwijze Comité kleur
R1-19 het ‚1U-rek zet flardpaneel op 1-Sc Simplex 1-6ports 0-leeggemaakt 0-leeggemaakt 1-grijs
S1-19 ‚van het de Ladeflard van 1U het Glijdende paneel 2- Sc-Duplex 2-8ports 1-half geladen 1-G652D 2-zwarte
R2-19 het ‚2U-rek zet flardpaneel op 3- LC duplex 3-12ports 2-hoogtepunt geladen 2-G657A  
S2-19 ‚van het de Ladeflard van 2U het Glijdende paneel 4- LC vierling 4-16ports   3-OM1  
  5- FC simplex 5-24ports   4-OM2  
  6- ST Simplex 6-48ports   5-OM3  
        6-OM4  
R3-19 het ‚3U-rek zet flardpaneel op 3- LC duplex       2-zwarte

 

Bijvoorbeeld: S113002

Vriendelijke Herinnering:

Wij kunnen om het even welk flardpaneel volgens uw tekening maken. 2U, 3U, 4U zijn beschikbaar

 

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: Dennise Yang

Tel.: +8618938656884

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)