Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productenglasvezel patchkabels

Van het de Vezel Optische Flard van LSZH de Gele Kabels LCAPC – LCAPC met Minidoorbraak 12cm

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Van het de Vezel Optische Flard van LSZH de Gele Kabels LCAPC – LCAPC met Minidoorbraak 12cm

China Van het de Vezel Optische Flard van LSZH de Gele Kabels LCAPC – LCAPC met Minidoorbraak 12cm leverancier
Van het de Vezel Optische Flard van LSZH de Gele Kabels LCAPC – LCAPC met Minidoorbraak 12cm leverancier Van het de Vezel Optische Flard van LSZH de Gele Kabels LCAPC – LCAPC met Minidoorbraak 12cm leverancier Van het de Vezel Optische Flard van LSZH de Gele Kabels LCAPC – LCAPC met Minidoorbraak 12cm leverancier Van het de Vezel Optische Flard van LSZH de Gele Kabels LCAPC – LCAPC met Minidoorbraak 12cm leverancier

Grote Afbeelding :  Van het de Vezel Optische Flard van LSZH de Gele Kabels LCAPC – LCAPC met Minidoorbraak 12cm

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: 12F OS2 9 /125 LCAPC – LCAPC-fanout 0.9m 12cm totaal 8m

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Één stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in het karton van 54*39*35cm karton
Levertijd: 3-5 dagen na bevestigde betaling
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T, creit alipay kaart, paypal,
Levering vermogen: 300000 PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Quality Level: CEI-Rang C1 Toevoegingsverlies: <0>
verlies terug: UPC>60dB 100% 3D geteste interferentie: Beschikbaar
De schone metalen kap van het eindgezicht: 100% maak, geen stof, geen water, geen kras schoon OEM Service: OEM is beschikbaar

Het koord 12F OS2 9 /125 LCAPC van het vezelflard – LCAPC met Minidoorbraak 12cm fanout 900um gele staart LSZH, 6pcs van Duplexapc van LC elk eind.

 

Het mini het flardkoord van de Doorbraakvezel kan als de bouwbackbone of horizontale distributie worden gebruikt. Het gebruik van het flardkoord verstrekt een snelle en gemakkelijke methode om vezelflarden in datacentra, uiteinden, cellulaire hubs en hoofdkantoren te verpletteren.

 

Van de de Doorbraakvezel van OMC het Mini het flardkoord is een goedkope, pre-assembled kabel die hoofdzakelijk voor binneninterconnectie tussen van het transmissiemateriaal en flard panelen of gelijkaardige vaste routes wordt ontworpen. De vezel optische kabel heeft de classificatiejasje van de de industrie standaardbrandbaarheid en de schakelaar ontmoet EIA/TIA 604-2 voor hoge snelheid telegraferend netwerken.

Van het de Vezel Optische Flard van LSZH de Gele Kabels LCAPC – LCAPC met Minidoorbraak 12cm

 

Specificatie:

Vezeltelling 12fibers Vezelwijze 9/125μm
Schakelaartype 1 LC/APC Schakelaar Type2 LC/APC
Vezelwijze 9/125μm Doorbraaklengte 0.5m
Golflengte 1310/1550nm Jasjemateriaal PVC/LSZH
Toevoegingsverlies (Maximum) ≤0.3dB Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
Terugkeerverlies ≥60dB Trilling ≤0.2dB
Werkende temperatuur -40~75°C Opslagtemperatuur -45~85°C

 

Geometrische Specificatie (slechts voor 3D geteste interferometer)

Testpunten Schakelaars PC-Beëindigen-Gezicht APC Beëindigen-Gezicht
Straal van Kromming SC/FC/ST 10~25 mm 5~12 mm
LC/MU 7~25 mm 5~15 mm
Topcompensatie ≤50 um
Vezel Sferische Hoogte +/- 50 NM
Hoekige Compensatie - 8°± 0.2°

DOUANEoptie

Van het de Vezel Optische Flard van LSZH de Gele Kabels LCAPC – LCAPC met Minidoorbraak 12cm

OMC verleent ook een volledige reeks OEM diensten, zoals vezelschakelaar, lengte, kleur, vezelrang, specificatie, materiaal, pakket enz.

 

 

Fysieke Informatie

Van het de Vezel Optische Flard van LSZH de Gele Kabels LCAPC – LCAPC met Minidoorbraak 12cm

Lengtetolerantie: 05M: +5cm/-0cm; 5100m: +10cm/-0cm

 

Toepassing.

De slanke en robuuste binnenkabel van het multi-vezelflard niet alleen telegrafeert in hoogte - dichtheidsdatacentrum, maar ook geëindigd in rek zet op en de muur zet bijlagen op.

Van het de Vezel Optische Flard van LSZH de Gele Kabels LCAPC – LCAPC met Minidoorbraak 12cm

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: Sales Manager

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)