Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productende kabel van de mpoboomstam

Van SM 12F MPO vrouwelijke LC UPC de Uitrustingskabel van de de Boomstamkabel MPO met 2.0mm blauwe Super met beperkte verliezen van de Ventilator uit kabel LSZH

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Van SM 12F MPO vrouwelijke LC UPC de Uitrustingskabel van de de Boomstamkabel MPO met 2.0mm blauwe Super met beperkte verliezen van de Ventilator uit kabel LSZH

China Van SM 12F MPO vrouwelijke LC UPC de Uitrustingskabel van de de Boomstamkabel MPO met 2.0mm blauwe Super met beperkte verliezen van de Ventilator uit kabel LSZH leverancier
Van SM 12F MPO vrouwelijke LC UPC de Uitrustingskabel van de de Boomstamkabel MPO met 2.0mm blauwe Super met beperkte verliezen van de Ventilator uit kabel LSZH leverancier Van SM 12F MPO vrouwelijke LC UPC de Uitrustingskabel van de de Boomstamkabel MPO met 2.0mm blauwe Super met beperkte verliezen van de Ventilator uit kabel LSZH leverancier Van SM 12F MPO vrouwelijke LC UPC de Uitrustingskabel van de de Boomstamkabel MPO met 2.0mm blauwe Super met beperkte verliezen van de Ventilator uit kabel LSZH leverancier Van SM 12F MPO vrouwelijke LC UPC de Uitrustingskabel van de de Boomstamkabel MPO met 2.0mm blauwe Super met beperkte verliezen van de Ventilator uit kabel LSZH leverancier Van SM 12F MPO vrouwelijke LC UPC de Uitrustingskabel van de de Boomstamkabel MPO met 2.0mm blauwe Super met beperkte verliezen van de Ventilator uit kabel LSZH leverancier

Grote Afbeelding :  Van SM 12F MPO vrouwelijke LC UPC de Uitrustingskabel van de de Boomstamkabel MPO met 2.0mm blauwe Super met beperkte verliezen van de Ventilator uit kabel LSZH

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Senko
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: MPO-Uitrustingskabel LC UPC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in een hoofddiezak, dan in een karton van 54*39*35cm
Levertijd: 1 week
Betalingscondities: Western Union, paypal T/T, alipay, creditcard
Levering vermogen: 1000000 PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar A: MPO Vrouwelijke (pinless) 12F SM Schakelaar B: het Simplex van 12x LC
Vezelwijze: SM 9/125μm BIF MPO-Schakelaar IL: 0.35dB maximum
LC schakelaar IL: ≤0.3dB verlies terug: ≥50dB
Jasje OD: 3.0mm Fan-out Diameter: 2.0mm

Van SM 12F MPO vrouwelijke LC UPC de Uitrustingskabel van de de Boomstamkabel MPO met 2.0mm Blauwe Super Met beperkte verliezen van de Ventilator uit Kabel LSZH

 

MPO-de uitrustingskabels verstrekken een overgang van multi-vezelkabels aan individuele vezels of duplexschakelaars. Ook genoemd geworden MPO-doorbraakkabel of MPO-fan-out kabel, heeft het één enkele MPO-schakelaar op één eind dat in 8 schakelaars uitbreekt, en deze schakelaartypes kunnen LC, Sc, ST, enz. zijn. Het is beschikbaar in 4, 6, 8, of 12 configuraties van het vezellint met lengten over 10, 20, 30 meters en andere aangepaste lengten.  MPO-de uitrustingskabel verstrekt een betrouwbaar, rendabel aanleg van kabelnettensysteem om van erfenis 10G aan hogere snelheid 40G/100G Ethernet te migreren. Het volgende is de voordelen van MPO-uitrustingskabel:
 
- Plaats het besparing-actieve materiaal uit elkaar en de backbonekabel is goed voor besparingsruimte.
- Het gemakkelijke plaatsing-fabriek geëindigde systeem bespaart installatie en van de netwerkaanpassing tijd.
- De betrouwbaarheid-hoge standaardcomponenten worden gebruikt in het productieproces om de productkwaliteit te waarborgen.
 
Mpo-LC het Koord van het Vezelflard wordt geëindigd met de schakelaar van MPO en LC-op beide eind. De Schakelaars van MPO van elk van OMC zijn van Taiwan, Japan enz.
 

De Specificatie van het het flardkoord van mpo-LC/UPC 12F:

 

Schakelaar A MPO Vrouwelijke (pinless) 12F SM Schakelaar B 12 x LC simplex
Vezelwijze SM 9/125μm Golflengte 1310/1550nm
MPO-Schakelaar IL 0.35dB  LC schakelaar IL ≤0.3dB
MPO-Schakelaar RL ≥60dB LC schakelaar RL ≥50dB
Vermindering bij 850nm ≤2.3dB/km Vermindering bij 1300nm ≤0.6dB/km
Jasje OD 3.0mm Fan-Out Diameter 2.0mm
Installatie Treklading 100 N Treklading op lange termijn 50 N
Kabeljasje LSZH Vezeltelling 12 vezels
Werkende Temperatuur -10°C aan +70°C Opslagtemperatuur -40°C aan +85°C

 


MPO-de Norm van producten:
 
- Voldoet CEI-aan Norm CEI-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Volgzame Telcordia gr.-1435-KERN
- Gestructureerde aanleg van kabelnetten per tia-568-c

 
De Industriële Norm van andere schakelaars:

LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR.-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 EN JIS C5973.


BESCHIKBAARHEID:

- Lint en bundel beschikbare kabel;
- Flardkoord, beschikbare de assemblage van de vlechtkabel.
- MT-MT het koord van het lintflard is beschikbaar.
- MPO beschikbare Loopback

 

Eigenschappen:
 
- Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
- MT gebaseerde multi-Vezel de Schakelaar, 4,8,12 en 24 assemblage van de vezelschakelaar beëindiging en
- Economische oplossing voor massa-beëindiging van vezel
- Ontworpen voor verlies met beperkte verliezen en standaardsm en MM.toepassingen
- Ruw gemaakt om kabel, ovale kabel en naakte beschikbare lintopties
- Kleur gecodeerde beschikbare huisvesting om vezeltype, poetsmiddeltype en/of schakelaarrang te onderscheiden
- Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid
 
 
Kabeltekening (LC voor verwijzing)
Van SM 12F MPO vrouwelijke LC UPC de Uitrustingskabel van de de Boomstamkabel MPO met 2.0mm blauwe Super met beperkte verliezen van de Ventilator uit kabel LSZH

 Van SM 12F MPO vrouwelijke LC UPC de Uitrustingskabel van de de Boomstamkabel MPO met 2.0mm blauwe Super met beperkte verliezen van de Ventilator uit kabel LSZH
  
 
 Hoog - de Waarborg van de kwaliteitsmpo Kabel

1. Krachtige oppoetsende machine, en aangevuld die door precisieplaten houders voor MT-metalen kappen worden ontworpen.
. 3D interferometer 2 verstrekt controle van MTP/MPO-het oppoetsen proces, en het maken van alle parameters van de opgepoetste MT-metalen kap voldoet en overschrijdt de industrienormen.
3. De flexibiliteit van het meetapparaat verstrekt het volledige vereiste spectrum van het optische testen voor complexe en hoge de kabelassemblage van de vezeltelling.

Van SM 12F MPO vrouwelijke LC UPC de Uitrustingskabel van de de Boomstamkabel MPO met 2.0mm blauwe Super met beperkte verliezen van de Ventilator uit kabel LSZH

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: sales1

Tel.: +8618938656884

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)