Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productenglasvezel-adapter

LC vezel Optische Adapter, Hybride de Vezel Optische Adapter van LC met Plastiek of Kopermateriaal

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

LC vezel Optische Adapter, Hybride de Vezel Optische Adapter van LC met Plastiek of Kopermateriaal

China LC vezel Optische Adapter, Hybride de Vezel Optische Adapter van LC met Plastiek of Kopermateriaal leverancier
LC vezel Optische Adapter, Hybride de Vezel Optische Adapter van LC met Plastiek of Kopermateriaal leverancier LC vezel Optische Adapter, Hybride de Vezel Optische Adapter van LC met Plastiek of Kopermateriaal leverancier LC vezel Optische Adapter, Hybride de Vezel Optische Adapter van LC met Plastiek of Kopermateriaal leverancier LC vezel Optische Adapter, Hybride de Vezel Optische Adapter van LC met Plastiek of Kopermateriaal leverancier LC vezel Optische Adapter, Hybride de Vezel Optische Adapter van LC met Plastiek of Kopermateriaal leverancier LC vezel Optische Adapter, Hybride de Vezel Optische Adapter van LC met Plastiek of Kopermateriaal leverancier

Grote Afbeelding :  LC vezel Optische Adapter, Hybride de Vezel Optische Adapter van LC met Plastiek of Kopermateriaal

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMC
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: LC APC DX ADAPTER

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Binnenzak of aangepast
Levertijd: 3 ~ 7 dagen
Betalingscondities: Bevestigingsbrief, T/T, Western Union, MoneyGram, PayPal
Levering vermogen: 500000
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
producten: LC APC DX ADAPTER Toevoegingsverlies: <0>
Beschikbaar voor: SC-FC, SC-ST, FC-ST, SC-LC, FC-LC EN ST-LC Koker 1: Ceramische Koker 2.5mm1.25mm
Koker 2: Ceramische Koker 2.5mm2.5mm duurzaamheid: 1000times
Temperaturen.: -40°C aan +80°C Certificering: ISO9001:2008,ROHS

LC vezel Optische Adapter, Hybride de Vezel Optische Adapter van LC met Plastiek of Kopermateriaal

Productomschrijving

 

De hybride adapters worden gebruikt voor het koppelen van 2 verschillende stijlen van schakelaar. Onze hybride adapters zijn met internationale normen in overeenstemming, zijn geteste kwaliteit, en zijn beschikbaar in singlemode, multimode en vele verschillende schakelaar-type configuraties.

 

De optische Adapter wordt ontwikkeld om twee identieke of twee verschillende (hybride) schakelaarstoppen te koppelen en te koppelen. De huisvesting van de Adapters van de laatste generatie heeft een verwijzingssleutel voor de juiste positiekoppeling en het zirconiumdioxyde of fosforbrons verdeelde koker voor hoge groepering.

 

OMC kon standaardtypes van Adapters, zoals de Hybride adapter van Sc-FC leveren, van Sc-ST, van fc-ST, van Sc-LC, van fc-LC en van st-LC enz.

 

OMC-Adapters het ontwerp, materiële en productieproces verzekert herhaalbaarheid met lange levensuur en hoge van optische prestaties zelfs voor het verschillende merkschakelaars koppelen.

Eigenschappen

 IL: <0>

 

l Terugtrekkingskracht (g/f): 200~600

 

l Duurzaamheid: <0>

 

l Temperaturen.: -40°C aan +80°C

 

gediplomeerd l ROHS

Gedetailleerde Beelden

 Hybride adaptor.jpg

LC vezel Optische Adapter, Hybride de Vezel Optische Adapter van LC met Plastiek of KopermateriaalLC vezel Optische Adapter, Hybride de Vezel Optische Adapter van LC met Plastiek of Kopermateriaal
 
Toepassing

l Flardpanelen, ODF en andere optische verbindingen.

 

l Optisch netwerken afbakening en controlepunt

 

Verwant Product

LC vezel Optische Adapter, Hybride de Vezel Optische Adapter van LC met Plastiek of Kopermateriaal     LC vezel Optische Adapter, Hybride de Vezel Optische Adapter van LC met Plastiek of Kopermateriaal    LC vezel Optische Adapter, Hybride de Vezel Optische Adapter van LC met Plastiek of Kopermateriaal

 

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: sales3

Tel.: +8613750349904

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)