Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenMTP-boomstamkabel

van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel

China van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel leverancier
van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel leverancier van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel leverancier van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel leverancier van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel leverancier van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel leverancier van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel leverancier

Grote Afbeelding :  van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMC or Customized
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: Mtp-OM4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10
Prijs: Negotiation
Verpakking Details: Binnenpakpe zak of aangepast
Levertijd: 5~8 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, L/C, Paypel
Levering vermogen: 500000
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Type connector: Mtp-MTP kleur: Magenta
MTP-Merk: USCONEC Type vezel: OM4
MTP-type: Het wijfje en het mannetje zijn beschikbaar Vezeltelling: 12
Ondersteuning: 10/40/100Gbps datacentrum

Van de de Boomstamkabel van mtp-MTP 12F OM4 het Flardkoord

Productomschrijving

 

MTP-de kabel van de Vezelboomstam/de flardkabel worden geëindigd met MTP-schakelaar op beide einden. MTP/MPO van het boomstamkabel/flard de kabels verbinden MTP-samen modules als permanente verbinding. De van het boomstamkabel/flard kabels zijn beschikbaar met 12, 24, 48 en 72 vezels. De steun versnelt aan 10/40/100Gbps-datacentrumoplossingen. Zij worden typisch goedgekeurd om cassettes onderling te verbinden, ventilator-outs-waaien de panelen of ruw gemaakte MTP, en om snelle plaatsing van high-density backbone te vergemakkelijken telegraferend in datacentra en andere hoge vezelmilieu's. Bovendien, MTP verstrekt ook veel flexibiliteit en gemak zodra u de schakelaarstijl in de flardpanelen moet veranderen. In plaats van het veranderen van de schakelaar op de kabelboomstam, enkel dwars-verbindt installeren nieuwe cassettes met de nieuwe schakelaarstijl op kant van het flardpaneel.

 

Eigenschappen

 

·         Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies

·         MT gebaseerde multi-Vezel de Schakelaar, 4,8,12 en 24 assemblage van de vezelschakelaar beëindiging en

·         Economische oplossing voor massa-beëindiging van vezel

·         Ontworpen voor verlies met beperkte verliezen en standaardsm en MM.toepassingen

·         Ruw gemaakt om kabel, ovale kabel en naakte beschikbare lintopties

·         Kleur gecodeerde beschikbare huisvesting om vezeltype, poetsmiddeltype en/of schakelaarrang te onderscheiden

·         Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid

Gedetailleerde Beelden

 van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel

schakelaarsnorm

 

MTP-de Norm van producten:

Ø voldoet CEI-aan Norm CEI-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Volgzame Telcordia gr.-1435-KERN

Ø gestructureerde aanleg van kabelnetten per tia-568-c

Ø parallelle Optica

- Optisch Onderlinge verbindings van netwerkenforum Volgzaam (OIF)

- Volgzame InfiniBand

Ø InfiniBand

               - 10G-Volgzaam Vezelkanaal

               - IEEE 802,3 van 40G en 100G-

               - QSFP

 

Specificatie

 

Schakelaartype

Testende punten

Min

Maximum

MTP-PC

ROC_X (abs) (mm)

500

 

ROC_Y (abs) (mm)

50

 

Angle_X (gr.)

-0.2

0,2

Angle_Y (gr.)

-0.2

0,2

Max.DH.All Vezel (NM)

-600

600

Max.DH.Ave (NM)

-300

300

Max.DH.Adj (NM)

-300

300

Max. Kernonderdompeling (NM)

-300

300

Vezelhoogte (NM)

-300

300

ROC_X (abs) (mm)

1000

3000

MTP-APC

ROC_X (abs) (mm)

500

 

ROC_Y (abs) (mm)

50

 

Angle_X (gr.)

-0.2

0,2

Angle_Y (gr.)

7.8

8.2

Max.DH.All Vezel (NM)

-600

600

Max.DH.Ave (NM)

-300

300

Max.DH.Adj (NM)

-300

300

Vezelhoogte (NM)

 

 

Fysieke Informatie

 van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel

MTP-de schakelaars typen:

van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel

 

Beschikbaarheid
  • Lint en bundel beschikbare kabel;
  • Flardkoord, beschikbare de assemblage van de vlechtkabel.
  • MT-MT het koord van het lintflard is beschikbaar.
  • MTP beschikbare Loopback
  • van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel
  • 12F MTP:

    van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel

    24F MTP

    van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel
Toepassing

van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel

Hoog - de Waarborg van de kwaliteitsmtp Kabel

1.High-prestaties oppoetsende machine, en aangevuld door precisieplaten houders die voor MT-metalen kappen worden ontworpen.
2.3D de interferometer verstrekt controle van MTP/MPO-het oppoetsen proces, en het maken van alle parameters van de opgepoetste MT-metalen kap voldoet en overschrijdt de industrienormen.
3. De flexibiliteit van het meetapparaat verstrekt het volledige vereiste spectrum van het optische testen voor complexe en hoge de kabelassemblage van de vezeltelling.

van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel

 

Verwant Product

van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel     van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel    van de de wijzeom4 Boomstam van 12F mtp-MTP het Simplex Multikoord van het de Vezelflard met Rozerode Kabel

 

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: sales3

Tel.: +8613750349904

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)