Thuis Productenglasvezel-adapter

Vezel Optische Adapter E2000/APC aan E2000/APC 9/125μm SX met Ceramische Groene Koker

Certificaat
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Klantenoverzichten
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Vezel Optische Adapter E2000/APC aan E2000/APC 9/125μm SX met Ceramische Groene Koker

China Vezel Optische Adapter E2000/APC aan E2000/APC 9/125μm SX met Ceramische Groene Koker leverancier
Vezel Optische Adapter E2000/APC aan E2000/APC 9/125μm SX met Ceramische Groene Koker leverancier Vezel Optische Adapter E2000/APC aan E2000/APC 9/125μm SX met Ceramische Groene Koker leverancier Vezel Optische Adapter E2000/APC aan E2000/APC 9/125μm SX met Ceramische Groene Koker leverancier Vezel Optische Adapter E2000/APC aan E2000/APC 9/125μm SX met Ceramische Groene Koker leverancier

Grote Afbeelding :  Vezel Optische Adapter E2000/APC aan E2000/APC 9/125μm SX met Ceramische Groene Koker

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ISO 9001, RoHS
Modelnummer: E2000 / APC aan E2000/APC 9/125μm SX

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Het één stuk in één plastic vakje, Verscheidene vakjes die dan in een 54*39*35-kartondocument vakje
Levertijd: 3 dagen na bevestigde betaling
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T, Paypal
Levering vermogen: 1000000pcs /month
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: Vezel Optische Adapter E2000/APC aan E2000/APC 9/125μm SX met Ceramische Groene Koker Toevoegingsverlies: <0>
Terugkeerverlies: >35dB Koker: Ceramische Koker 2.5mm2.5mm
Duurzaamheid: 1000 keer Materiaal: Plastiek, Metaal
Terugtrekkingskracht (g/f): 200~600 Temperaturen: -40°C aan +80°C

Vezel Optische Adapter E2000/APC aan E2000/APC 9/125μm SX met Ceramische Groene Koker

 

 

Ons gamma van hoogte - de kwaliteitse2000 adapters hebben de kokers van de hoge precisiegroepering voor betrouwbaarheid en betere reconnectability. Een ceramische koker wordt geleverd om een hoge precisongroepering te verzekeren. De huisvesting is beschikbaar in verschillende kleuren met opties voor flens of flangeless lichaam, metaalklemmen of ingebouwde klemmen. Een beschermend GLB wordt voorzien op elk eind van de adapter van dezelfde kleur zoals de adapter.

 

De optische Adapter wordt ontwikkeld om twee identieke of twee verschillende (hybride) schakelaarstoppen te koppelen en te koppelen. De huisvesting van de Adapters van de laatste generatie heeft een verwijzingssleutel voor de juiste positiekoppeling en het zirconiumdioxyde of fosforbrons verdeelde koker voor hoge groepering.

 

Gebruikt de vezel optische adapters een koker om bilaterale optische vezelschakelaars precies te verbinden om signalen toe te laten om bij voldoende laag toevoegingsverlies worden overgebracht. Omvat de vezel optische adapter: SC, LC, FC, ST, MU, D4, DIN, E2000, SMA EN ANDERE REEKS. 

 

OMC kon standaardtypes van Adapters, zoals de Hybride adapter van Sc-FC leveren, van Sc-ST, van fc-ST, van Sc-LC, van fc-LC en van st-LC enz.

 

OMC-Adapters het ontwerp, materiële en productieproces verzekert herhaalbaarheid met lange levensuur en hoge van optische prestaties zelfs voor het verschillende merkschakelaars koppelen.

 

Eigenschappen:

 

Volgzaam met Europese (EN 186270) en Internationale (CEI 61754-15) normen.

Balanssluitmechanisme voor gemakkelijke installatie

Precisieverbinding met koker

SM en de MM.schakelaar kan onderling verwisselbaar worden gebruikt

Laag toevoegingsverlies, Hoog Terugkeerverlies

Goede uitwisselbaarheid en betrouwbaarheid

Voldoe aan de normen van CEI en ROHS-

Hoge precisie van mechanische afmetingennauwkeurigheid

 

Specificaties

 

 PUNT SM - 9/125um MM. - (50/125um; 62.5/125um)
Toevoegingsverlies ≤0.2dB ≤0.2dB
Terugkeerverlies PC≥45dB; UPC≥50dB; APC≥60dB --
Terugtrekkingskracht (g/f) 200~600 200~600
Repeatablility 0.1dB maximum 0.1dB maximum
Duurzaamheid <0> <0>
Temperatuurwaaier -40°C aan +80°C -40°C aan +80°C
Gediplomeerde ROHS Beschikbaar  Beschikbaar

 

Materiaal

 

Delennaam Materiaal Kleur
Huisvestingslichaam PBT Groen
Koker Hoge precisie Ceramische koker Koker
Binnenhaak PBT/PPS Groen
Stoflaken PBT Groen

 

Beschikbaar voor Simplex van SM UPC, SM-APC, de HEREN OM1 62.5/125, de HEREN OM2 50/125

 

Toepassing:

 

Flardpanelen, ODF en andere optische verbindingen.

Optisch netwerken afbakening en controlepunt.

 

Het trekken: 

 

Diagram.jpg

 

Productdetails:

 

Detail.jpg

 

Verpakking & het Verschepen

 

package.jpg

 

Bedrijfsinformatie:

 

OMC-beperkt de industrieco., dat door een deskundigenteam werd opgericht, heeft de passieve producten van FTTX sinds 2007 uitgevoerd. Wij concentreren ons bij het verstrekken van innovatieve en geïntegreerde FTTX-oplossingen voor een verscheidenheid van toepassingen/Netwerken. Onze mogelijkheden omvatten product/oplossingsontwerp, ontwikkeling, verhoging en integratie. Onze producten zijn onder het hoogste presteren in de industrie en vertegenwoordigen echt de beste waarden in de industrie. Wij bieden ook opleiding, pre en post-verkoopsteun aan. Wij helpen u de juiste producten voor de behoeften van uw Optisch netwerk selecteren.

 

Vezel Optische Adapter E2000/APC aan E2000/APC 9/125μm SX met Ceramische Groene Koker

Vezel Optische Adapter E2000/APC aan E2000/APC 9/125μm SX met Ceramische Groene Koker

Vezel Optische Adapter E2000/APC aan E2000/APC 9/125μm SX met Ceramische Groene Koker

Exhibition.jpg

Vezel Optische Adapter E2000/APC aan E2000/APC 9/125μm SX met Ceramische Groene Koker

Vezel Optische Adapter E2000/APC aan E2000/APC 9/125μm SX met Ceramische Groene Koker

shipping.jpg


FAQ:

 

1. Bent u de echte fabriek?

Ja, zijn wij de echte fabriek meer dan 10 jaar

 

2. Wat is uw hoofdproducten?

Openluchtvezel optische kabels; binnenvezel optische kabels; FTTH-Dalingskabels;

Binnen gepantserde de vezelkabel van flardkoorden; Optische flardkoorden SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisch flardkoord.

 

3. Hebt u certificaat voor grondstof?

Wij bouwen verhoudingssamenwerking op lange termijn met gekwalificeerde ISO9001, de grondstoffenleveranciers van ROHS.

 

4. Wat is uw levertijd?

Binnen 24 uren voor normale soorten vezel optische kabel;

3~5 dagen voor koorden van het vezel de optische flard met 10000 schakelaars.

 

5. MOQ: wat is uw minimumhoeveelheid?

MOQ voor vezel optische kabels: 1KM

Er zijn geen MOQ die voor koorden van het vezel de optische flard wordt vereist, aangezien er voorraad voor normale soorten is.

 

6. Hebt u verdeler in ander land of binnenlands?

Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

 

7. Betaling

Voor grote orden: T/T, L/C

Voor kleine orden: T/T, zijn Western Union en Paypal aanvaardbaar

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: yoyo

Tel.: +8618620325400

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)