Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenMTP-boomstamkabel

Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125

China Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125 leverancier
Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125 leverancier Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125 leverancier Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125 leverancier Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125 leverancier Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125 leverancier

Grote Afbeelding :  Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OEM or OMC
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: MTP aan de Vrouwelijke Enige Wijze van LC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5st
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Één stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in het karton van 54*39*35cm karton
Levertijd: 3-7 dagen
Betalingscondities: De Western Union, T/T, Paypal
Levering vermogen: 1000000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
-modus: MTP-Wijfje aan de Duplex Enige Wijze van LC UPC Toevoegingsverlies: ≤0.35dB (Met beperkte verliezen)
verlies terug: MTP ≥55dB, LC≥50dB kabel OD: 3.0mm 12F
Type vezel: enige wijze 9/125 Materiaal: PVC/LSZH jasje
Certificering: ROHS and ISO Uitwisselbaarheid: ≤0.2dB

MTP-Wijfje aan 6 LC UPC Duplex 12 de Doorbraakkabel 9/125 van de Vezelslszh OS2 Enige Wijze paste Gele Lengte aan

 

MTP-de uitrustingskabels verstrekken een overgang van multi-vezelkabels aan individuele vezels of duplexschakelaars. Ook genoemd geworden MTP-doorbraakkabel of MTP-fan-out kabel, heeft het één enkele MPO-schakelaar op één eind dat in 4-12 schakelaars uitbreekt, en deze schakelaartypes kunnen LC, Sc, ST, enz. zijn. Het is beschikbaar in 4, 6, 8, of 12 configuraties van de vezelkabel met lengten bij 0.5-100 meters en andere aangepaste lengten. MTP-de uitrustingskabel verstrekt een betrouwbaar, rendabel aanleg van kabelnettensysteem om van erfenis 10G aan hogere snelheid 40G/100G Ethernet te migreren. Het volgende is

de voordelen van MTP rusten kabel uit:

  • Plaats het besparing-actieve materiaal uit elkaar en de backbonekabel is goed voor besparingsruimte.
  • Het gemakkelijke plaatsing-fabriek geëindigde systeem bespaart installatie en van de netwerkaanpassing tijd.
  • De betrouwbaarheid-hoge standaardcomponenten worden gebruikt in het productieproces om de productkwaliteit te waarborgen.

Mtp-LC/SC/FC/ST het Koord van het Vezelflard wordt geëindigd met de schakelaar van MTP en LC/SC/FC/ST-op beide eind. De Schakelaars van MPO van elk van OMC zijn van USCONEC.

 

MTP-de Norm van producten:

  • Voldoet CEI-aan Norm CEI-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Volgzame Telcordia gr.-1435-KERN
  • Gestructureerde aanleg van kabelnetten per tia-568-c
  • Parallelle Optica
    • Optisch Onderlinge verbindings van netwerkenforum Volgzaam (OIF)
    • Volgzame InfiniBand
  • InfiniBand

                - 10G-Volgzaam Vezelkanaal

                - IEEE 802,3 van 40G en 100G-

                - QSFP

 

Eigenschappen:

  • Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
  • MT gebaseerde multi-Vezel de Schakelaar, 4,8,12 en 24 assemblage van de vezelschakelaar beëindiging en
  • Economische oplossing voor massa-beëindiging van vezel
  • Ontworpen voor verlies met beperkte verliezen en standaardsm en MM.toepassingen
  • Ruw gemaakt om kabel, ovale kabel en naakte beschikbare lintopties
  • Kleur gecodeerde beschikbare huisvesting om vezeltype, poetsmiddeltype en/of schakelaarrang te onderscheiden
  • Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid

 


Beschrijving:

 

MTP/MPO wijfje aan 6 van de de Vezelslszh Doorbraak van LC UPC Duplex 12 Kabelsassemblage

Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125
Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125
 

MPO- LC-de Specificatie van het flardkoord:

 

Schakelaar A MTP (Wijfje) Schakelaar B LC UPC (6)
Vezelcategorie 9/125μm SMF Vezeltelling 12
Vezeltype Duplex Golflengte 1310nm/1550nm
Kabeljasje 3.0mm LSZH-Geel Fan-Out Diameter 2.0mm
Toevoegingsverlies, max. ≤0.35dB Min. terugkeerverlies. MTP≥55dB, LC≥50dB
Doorbraaklengte 0.5m Duurzaamheid ≥500 tijden
Min. Installatie van de Krommingsstraal 29 mm Min. Verrichting van de Krommingsstraal 15 mm
Treksterkte 400 N (Omkeerbare) verbrijzelingsweerstand 750 N/10 cm
Werkende Temperatuur -40° aan +80°C Vezelrang G652D

G657- 7.5MM (Min. Verrichting van de Krommingsstraal)


Toepassing

 

Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125


Hoog - de Waarborg van de kwaliteitsmpo Kabel

 

1. Krachtige oppoetsende machine, en aangevuld door precisieplaten houders die voor MT-metalen kappen worden ontworpen.
. 3D interferometer 2 verstrekt controle van MTP/MPO-het oppoetsen proces, en het maken van alle parameters van de opgepoetste MT-metalen kap voldoet en overschrijdt de industrienormen.
3. De flexibiliteit van het meetapparaat verstrekt het volledige vereiste spectrum van het optische testen voor complexe en hoge de kabelassemblage van de vezeltelling.

Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125

MPO-Schakelaartypes
 
Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125         Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125
                                            MPO-Mannetje met Speldenmpo Wijfje zonder Spelden
 
Twee andere duidelijk zichtbare eigenschappen zijn de neuzen en de gidsgroeven (sleutels) aan de hoogste kant
(Nota: Vrouwelijke schakelaarbehoefte om aan mannelijk schakelaartype te verbinden.)

Verpakking & Levering:

Verpakkingsdetails

1.Fumigation van houten trommel, plywooden trommel of houten trommel
2.carton doos
3.customized

Haven: Shenzhen


Verwante producten:

Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125

PLC van 1x2 Blockless Splitserssc UPC

Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125

LC sm loopback

Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125

De demper van LC 10dB


Toepassing:

Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125

 

1. CATV

2. Actieve dvicebeëindiging

3. Telecommunicatienetwerken

4. Metro

5. Locale area networken (LANs)

6. Gegevens - verwerkingsnetwerken

7. Testmateriaal


Verpakking

Gemakkelijk genomen en goed-beschermd dit is de kabelpakket van het vezelflard geëtiketteerd en geëtiketteerd door OMC als gebrek. Standaardkartongrootte: 34*22*15 cm; 44*34*24 cm; 54*39*34 cm. Welk te gebruiken karton hangt van goederen Qty af. De verpakking kan worden aangepast.

Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125

1. zelf-verbindingspe zak 2. Bellenzak 3. Document karton 4.fumig-vrije Pallet


Certificatie:

Onze producten worden bevestigd door deze certificatie

Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125 Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125 Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125
 

Bedrijfsinformatie:

 

OMC-beperkt de industrieco., dat door een deskundigenteam werd opgericht, heeft de passieve producten van FTTX sinds 2007 uitgevoerd. Wij concentreren ons bij het verstrekken van innovatieve en geïntegreerde FTTX-oplossingen voor een verscheidenheid van toepassingen/Netwerken. Onze mogelijkheden omvatten product/oplossingsontwerp, ontwikkeling, verhoging en integratie. Onze producten zijn onder het hoogste presteren in de industrie en vertegenwoordigen echt de beste waarden in de industrie. Wij bieden ook opleiding, pre en post-verkoopsteun aan. Wij helpen u de juiste producten voor de behoeften van uw Optisch netwerk selecteren.


Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125
 
Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125
 
Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125
Het enige Wijfje van de de Doorbraakkabel 12F MTP van Wijzeharnesss aan 6 LC UPC Duplexlszh OS2 9/125
 

FAQ:

 

1. Bent u de echte fabriek?

Ja, zijn wij de echte fabriek meer dan 10 jaar

 

2. Wat is uw hoofdproducten?

Openluchtvezel optische kabels; binnenvezel optische kabels; FTTH-Dalingskabels;

Binnen gepantserde de vezelkabel van flardkoorden; Optische flardkoorden SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisch flardkoord.

 

3. Hebt u certificaat voor grondstof?

Wij bouwen verhoudingssamenwerking op lange termijn met gekwalificeerde ISO9001, de grondstoffenleveranciers van ROHS.

 

4. Wat is uw levertijd?

Binnen 24 uren voor normale soorten vezel optische kabel;

3~5 dagen voor koorden van het vezel de optische flard met 10000 schakelaars.

 

5. MOQ: wat is uw minimumhoeveelheid?

MOQ voor vezel optische kabels: 1KM

Er zijn geen MOQ die voor koorden van het vezel de optische flard wordt vereist, aangezien er voorraad voor normale soorten is.

 

6. Hebt u verdeler in ander land of binnenlands?

Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

 

7. Betaling

Voor grote orden: T/T, L/C

Voor kleine orden: T/T, zijn Western Union en Paypal aanvaardbaar.

 

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: 李晗

Tel.: +8618682182825

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)