Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productenglasvezel patchkabels

APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex

China APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex leverancier
APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex leverancier APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex leverancier APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex leverancier APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex leverancier APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex leverancier

Grote Afbeelding :  APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OEM or OMC
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: E2000 aan E2000 kies Wijze uit

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5st
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Één stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in het karton van 54*39*35cm karton
Levertijd: 3-7 dagen
Betalingscondities: De Western Union, T/T, Paypal
Levering vermogen: 1000000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
-modus: enige wijze Toevoegingsverlies: ≤0.3dB (Met beperkte verliezen)
verlies terug: ≥60dB kabel OD: 2.0mm
Type vezel: enige wijze 9/125 Materiaal: PVC/LSZH jasje
Certificering: IEC-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5(FOCIS5); Telcordia GR-1435-CORE Pools Type: APC
golflengte: 1310/1550nm Opslagtemperatuur: -45~85°C

Aangepaste E2000 - van de de Wijzevezel van E2000 herstelt de Duplex Enige Optische het Flardkabel Zipcord 9/125 Geel Koord

 

De flardkoorden worden gebruikt om optische verbinding voor vezel optische elektronika te verstrekken. Het gebruik van het flardkoord verstrekt een snelle en gemakkelijke methode om vezelflarden in datacentra, uiteinden, cellulaire hubs en hoofdkantoren te verpletteren. Het flardkoord kan in interconnect worden gebruikt of dwars-weg verbinden die de inkomende vezels verbinden met het elektronische materiaal en het herstellen verstrekken binnen de vezelwegen. De flardkoorden omvatten simplex, duplex en multi-Vezelsassemblage.

 

De het Flardkabels worden van OMC vervaardigd en de industrienormen overeenkomstig van TIA 604 (FOCIS), van CEI 61754 en YD/T-getest. OM1, vezeltypes van OM2, van OM3, van OM4, van OM5 of OS2-om de vraag van Gigabit Ethernet, 10 Gigabit te ontmoeten

Ethernet en hoge snelheidsvezelkanaal. Elke beëindiging door strenge parametertest om hoogst in netwerkprestaties te verzekeren.


De Norm van de schakelaar:

E2000: IEC61754-15


Beschrijving:

De Vezel Optische Kabel van premieprestaties

Worden de vezel optische kabels gebruikt voor verbindingen aan datacentrum, CATV, het materiaal van de vezeltest, LAN, telecommunicatienetwerken, FTTx, communicatie ruimten, vezel optisch communicatiesysteem, de bereidheid van het defensiegevecht, enz.
APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex

 

APC (8-graad Hoek)

Het hoekige eindgezicht van de APC schakelaar veroorzaakt weerspiegeld licht om schuin in de bekleding na te denken. APC de schakelaars hebben voor van het signaalvervoer en FTTx van rf videotoepassingen de voorkeur.

APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex

Aangepaste Jasjemateriaal en Kabeldiameter

APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex

APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex


MPO-de Specificatie van het flardkoord:

 

Schakelaar E2000 Jasje OD (mm)

2.0x4.1

Vezelwijze 9/125μm Jasjekleur

SM: Geel/Blauw/Wit;

Pools APC Golflengte

SM: 1310/1550nm

Kabeltype Pit-koord Duplex (Fig. 8 Duplex) Jasjemateriaal LSZH/PVC/OFNR/OFNP
Toevoegingsverlies ≤0.3dB (CEI-Rang C) Toevoegingsverlies ≤0.12dB (CEI-Rang B)
Terugkeerverlies

SM APC ≥ 60dB (min)

Uitwisselbaarheids&vibration ≤0.2dB
Werkende temperatuur -40~75°C Opslagtemperatuur -45~85°C

Hoog - de Waarborg van de kwaliteits Vezeloptische Kabel

 

Het uitvoerige prestaties testen zorgt veiliger het kabelwerk en gegevenstransmissie betrouwbaarder en stabiel in uw netwerk ervoor.

APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex
 

Verpakking & Levering:

Verpakkingsdetails

1.Fumigation van houten trommel, plywooden trommel of houten trommel
2.carton doos
3.customized

Haven: Shenzhen


Verwante producten:

APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex

de Boomstamkabels van 48F mpo-MPO

APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex

4-48F Doorbraak – 2.0mm het Flardkabels van de staartvezel

APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex

Koord van het Zipcord het Duplex gepantserde flard


Toepassing:

APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex

 

1. CATV

2. Actieve dvicebeëindiging

3. Telecommunicatienetwerken

4. Metro

5. Locale area networken (LANs)

6. Gegevens - verwerkingsnetwerken

7. Testmateriaal


Verpakking

Gemakkelijk genomen en goed-beschermd dit is de kabelpakket van het vezelflard geëtiketteerd en geëtiketteerd door OMC als gebrek. Standaardkartongrootte: 34*22*15 cm; 44*34*24 cm; 54*39*34 cm. Welk te gebruiken karton hangt van goederen Qty af. De verpakking kan worden aangepast.

APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex

1. zelf-verbindingspe zak 2. Bellenzak 3. Document karton 4.fumig-vrije Pallet


Certificatie:

Onze producten worden bevestigd door deze certificatie

APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex
 

Bedrijfsinformatie:

 

OMC-beperkt de industrieco., dat door een deskundigenteam werd opgericht, heeft de passieve producten van FTTX sinds 2007 uitgevoerd. Wij concentreren ons bij het verstrekken van innovatieve en geïntegreerde FTTX-oplossingen voor een verscheidenheid van toepassingen/Netwerken. Onze mogelijkheden omvatten product/oplossingsontwerp, ontwikkeling, verhoging en integratie. Onze producten zijn onder het hoogste presteren in de industrie en vertegenwoordigen echt de beste waarden in de industrie. Wij bieden ook opleiding, pre en post-verkoopsteun aan. Wij helpen u de juiste producten voor de behoeften van uw Optisch netwerk selecteren.


APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex
 
APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex
 
APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex
APC de Poolse Kabels Zipcord 9/125 Aangepaste E2000 van het Vezel Optische Flard - E2000-Duplex
 

FAQ:

 

1. Bent u de echte fabriek?

Ja, zijn wij de echte fabriek meer dan 10 jaar

 

2. Wat is uw hoofdproducten?

Openluchtvezel optische kabels; binnenvezel optische kabels; FTTH-Dalingskabels;

Binnen gepantserde de vezelkabel van flardkoorden; Optische flardkoorden SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisch flardkoord.

 

3. Hebt u certificaat voor grondstof?

Wij bouwen verhoudingssamenwerking op lange termijn met gekwalificeerde ISO9001, de grondstoffenleveranciers van ROHS.

 

4. Wat is uw levertijd?

Binnen 24 uren voor normale soorten vezel optische kabel;

3~5 dagen voor koorden van het vezel de optische flard met 10000 schakelaars.

 

5. MOQ: wat is uw minimumhoeveelheid?

MOQ voor vezel optische kabels: 1KM

Er zijn geen MOQ die voor koorden van het vezel de optische flard wordt vereist, aangezien er voorraad voor normale soorten is.

 

6. Hebt u verdeler in ander land of binnenlands?

Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

 

7. Betaling

Voor grote orden: T/T, L/C

Voor kleine orden: T/T, zijn Western Union en Paypal aanvaardbaar.

 

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: 李晗

Tel.: +8618682182825

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)