Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productenglasvezel patchkabels

E2000 APC - maken de de Vezel Optische Verbindingsdraden 100% van LC UPC Geen Verlies van de Stof zeer Laag Toevoeging schoon

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

E2000 APC - maken de de Vezel Optische Verbindingsdraden 100% van LC UPC Geen Verlies van de Stof zeer Laag Toevoeging schoon

China E2000 APC - maken de de Vezel Optische Verbindingsdraden 100% van LC UPC Geen Verlies van de Stof zeer Laag Toevoeging schoon leverancier
E2000 APC - maken de de Vezel Optische Verbindingsdraden 100% van LC UPC Geen Verlies van de Stof zeer Laag Toevoeging schoon leverancier E2000 APC - maken de de Vezel Optische Verbindingsdraden 100% van LC UPC Geen Verlies van de Stof zeer Laag Toevoeging schoon leverancier

Grote Afbeelding :  E2000 APC - maken de de Vezel Optische Verbindingsdraden 100% van LC UPC Geen Verlies van de Stof zeer Laag Toevoeging schoon

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: SM 9/125 2mm

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Één stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in het karton van 54*39*35cm karton
Levertijd: 3-5 dagen na bevestigde betaling
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T, Paypal, Creditcard
Levering vermogen: 300000 PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Quality Level: CEI-Rang C en CEI-rang B Toevoegingsverlies: <0>
verlies terug: PC>35dB De schone metalen kap van het eindgezicht: 100% maak, geen stof, geen water, geen kras schoon
OEM Service: OEM is beschikbaar Bedrijfcertificatie: ISO-9001:2015

E2000 apc-LC UPC SM 9 /125-Duplex 2mm Kabels Geel 3M LSZH van het Vezel de Optische Flard

 

De flardkoorden worden gebruikt om optische verbinding voor vezel optische elektronika te verstrekken. Het gebruik van het flardkoord verstrekt een snelle en gemakkelijke methode om vezelflarden in datacentra, uiteinden, cellulaire hubs en hoofdkantoren te verpletteren.

 

Het flardkoord kan in interconnect worden gebruikt of dwars-weg verbinden die de inkomende vezels verbinden met het elektronische materiaal en het herstellen verstrekken binnen de vezelwegen.

 

Het 9/125 koord van het vezelflard ontmoet volgzame RoHS, en die alle kabels zijn 100% optisch voor toevoegingsverlies wordt getest hoogte te verzekeren - de kwaliteit, het is zeer rendabel voor netwerk aanleg van kabelnetten.

 

Producteninformatie

 

Schakelaar E2000-LC Jasje OD 2.0mm
Vezelwijze 9/125μm Jasjekleur Geel
Pools APC aan UPC Golflengte 1310/1550nm
Vezeltype Duplex Jasjemateriaal PVC/LSZH
Toevoegingsverlies ≤0.3dB Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
Terugkeerverlies ≥35dB Trilling ≤0.2dB
Werkende temperatuur -40~75°C Opslagtemperatuur -45~85°C
Polariteit A (Tx) aan B (Rx) Vezelrang SM

 

Geometrische Specificatie (slechts voor 3D geteste interferometer)

 

Testpunten Schakelaars PC-Beëindigen-Gezicht APC Beëindigen-Gezicht
Straal van Kromming E2000 10~25 mm 5~12 mm
LC/MU 7~25 mm 5~15 mm
Topcompensatie ≤50 um
Vezel Sferische Hoogte +/- 50 NM
Hoekige Compensatie -

8°± 0.2°

 

OMC verleent ook een volledige reeks OEM diensten, zoals vezelschakelaar, lengte, kleur, vezelrang, specificatie, materiaal, pakket enz.

E2000 APC - maken de de Vezel Optische Verbindingsdraden 100% van LC UPC Geen Verlies van de Stof zeer Laag Toevoeging schoon

 

 

 

Hoe te om het Juiste Type van Vezel Optische Kabel te kiezen?

 

Benoeming Vezel Dia. (μm) Type Snelle Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5/125 Multimode 2000 meters 275 Meters 550 Meters 33 meters Gesteund niet Gesteund niet
OM2 50/125 Multimode 2000 meters 550 Meters 550 Meters 82 meters Gesteund niet Gesteund niet
OM3 (Geoptimaliseerde Laser) 50/125 Multimode 2000 meters 550 Meters 550 Meters 300 Meters 100 Meters (SR4) 100 Meters (SR4)
OM4 (Geoptimaliseerde Laser) 50/125 Multimode 2000 meters 550 Meters 550 Meters 400 Meters 150 Meters (SR4) 150 Meters (SR4)
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 meters 5km bij 1310nm 5km bij 1310nm 10km bij 1310nm N/A N/A

 

Hoe te correct om tussen pvc, LSZH en OFNP te kiezen?

 

De kabels van het vezelflard worden nu wijd etc. gebruikt voor binnentoepassingen zoals gebouwen, fabrieken, bureauparken, campus. Of u pvc kiest, hangt het jasje van LSZH of OFNP-af van waar u de kabel gaat in werking stellen.

 

 

 

 

 

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: sales1

Tel.: +8618938656884

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)