Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Producten

glasvezel patchkabels

Certificaat
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Klantenoverzichten
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

glasvezel patchkabels

(142)
China 12F fanout Kabels LC van het Vezel de Optische Flard - Sc OM1 62,5/125 50M met fanout 2mm 0.5M benenlszh Sinaasappel fabriek

12F fanout Kabels LC van het Vezel de Optische Flard - Sc OM1 62,5/125 50M met fanout 2mm 0.5M benenlszh Sinaasappel

12F fanout Kabels LC van het Vezel de Optische Flard - Sc OM1 62,5/125 50M met fanout 2mm 0.5M benenlszh Sinaasappel Kabels van het vezel worden de Optische Flard gebruikt om optische verbinding voor vezel ... Read More
2019-09-09 16:55:08
China Kabels van het de Vezel de Optische Flard van lc-Sc van de Bendablelaars 10 van het Gele de Kleurenmeters Jasje van LSZH fabriek

Kabels van het de Vezel de Optische Flard van lc-Sc van de Bendablelaars 10 van het Gele de Kleurenmeters Jasje van LSZH

Kabels van het de Vezel de Optische Flard van lc-Sc van de Bendablelaars 10 van het Gele de Kleurenmeters Jasje van LSZH De verbindingsdraden van de Bendablelaars bieden een innovatieve oplossing aan een ... Read More
2019-09-09 16:55:10
China Van het de Vezel Optische Flard van LSZH de Gele Kabels LCAPC – LCAPC met Minidoorbraak 12cm fabriek

Van het de Vezel Optische Flard van LSZH de Gele Kabels LCAPC – LCAPC met Minidoorbraak 12cm

Het koord 12F OS2 9 /125 LCAPC van het vezelflard – LCAPC met Minidoorbraak 12cm fanout 900um gele staart LSZH, 6pcs van Duplexapc van LC elk eind. Het mini het flardkoord van de Doorbraakvezel kan als de ... Read More
2019-09-09 16:55:28
China 2 van Mini de Kabelsmeters Sc UPC van het Vezel Optisch Flard - Sc UPC 12 Kernenos2 Fanout 0.9mm fabriek

2 van Mini de Kabelsmeters Sc UPC van het Vezel Optisch Flard - Sc UPC 12 Kernenos2 Fanout 0.9mm

Mini van de het flardkabel van de breakooutvezel Sc UPC - de kernenos2 Fanout 0.9mm van Sc UPC12 2M kabel van de de multi-vezeldoorbraak van het Flardkoord LSZH de Gele, Binnen is een goedkope die, pre... Read More
2019-09-09 16:55:04
China LC - van het de Vezel Optische Flard van LC OM3 de Duplexkabels Aqua 3.0mm LSZH voor Hoofdkantoren fabriek

LC - van het de Vezel Optische Flard van LC OM3 de Duplexkabels Aqua 3.0mm LSZH voor Hoofdkantoren

LC - van het de Vezel Optische Flard van LC OM3 de Duplexkabel Aqua 3.0mm LSZH-CEI Grad B Van het de Vezel Optische Flard van lc-LC OM3 Duplexkabel 3.0mm LSZH De flardkoorden worden gebruikt om optische ... Read More
2019-09-09 16:55:23
China CEI-de Kabel van Multimode Vezelflard van het Rangb Niveau 8F fabriek

CEI-de Kabel van Multimode Vezelflard van het Rangb Niveau 8F

CEI-leidt het multi de vezelsflard van het rangb niveau 8F LC UPC - Sc UPC Os2 9/125 5M met fanout 2mm Geel been LSZH De lood van het vezelflard worden gebruikt om optische verbinding voor vezel optische ... Read More
2019-09-09 16:55:07
China De Vezels lc-LC 24 kiezen Wijze pre-Geëindigde Assemblage, Gewankelde 2.0mm Optische het Flardkabel van de Doorbraakvezel uit fabriek

De Vezels lc-LC 24 kiezen Wijze pre-Geëindigde Assemblage, Gewankelde 2.0mm Optische het Flardkabel van de Doorbraakvezel uit

De Vezels lc-LC 24 kiezen Wijze pre-Geëindigde Assemblage, Gewankelde 2.0mm Optische het Flardkabel van de Doorbraakvezel uit De pre-geëindigde Flardkabel wordt ook genoemd Bos/de kabel van het Distributieflard ... Read More
2019-11-20 09:53:58
China LC APC - van de de Wijzedoorbraak van LC UPC 12F de multi-Vezel pre-Geëindigde Enige Kabel van het de Vezel Optische Flard fabriek

LC APC - van de de Wijzedoorbraak van LC UPC 12F de multi-Vezel pre-Geëindigde Enige Kabel van het de Vezel Optische Flard

LC APC - van de de Wijzedoorbraak van LC UPC 12F de multi-Vezel pre-Geëindigde Enige Kabel van het de Vezel Optische Flard De kabels van het doorbraakflard zijn installatiekabels die geschikt zijn om in ... Read More
2019-11-18 11:12:02
China Van de het Flardkabel van de polariteits de Verwisselbare Optische Vezel Duplex van Uniboot lc-LC met Duwlusje fabriek

Van de het Flardkabel van de polariteits de Verwisselbare Optische Vezel Duplex van Uniboot lc-LC met Duwlusje

Duplex van polariteits de Verwisselbare Uniboot lc-LC met van het de Vezel de Optische Flard van het Duwlusje Multi-Mode Kabel OM4 De schakelaar van Polariteits Verwisselbare uniboot LC met Balanskraan is een ... Read More
2019-11-14 10:20:29
China Optisch het Flardkoord SCAPC SM 2.0mm van de 16 Kernenvezel Doorbraaklszh Geel Jasje fabriek

Optisch het Flardkoord SCAPC SM 2.0mm van de 16 Kernenvezel Doorbraaklszh Geel Jasje

Productomschrijving Hoog - kwaliteit en Rendabel 9/125μm SM het flardkoord van de Doorbraakvezel De flardkoorden worden gebruikt om optische verbinding voor vezel optische elektronika te verstrekken. Het ... Read More
2019-11-14 10:20:29
Page 1 of 15|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|