Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Producten

de kabel van de mpoboomstam

Certificaat
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Klantenoverzichten
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

de kabel van de mpoboomstam

(32)
China Het Wijfje van SM 24F 10m MPO - Vrouwelijk MPO het Flardkoord van MPO voor de Data Centeroplossing van 40G/100G- fabriek

Het Wijfje van SM 24F 10m MPO - Vrouwelijk MPO het Flardkoord van MPO voor de Data Centeroplossing van 40G/100G-

Van de de boomstamkabel MPO van SM 24F 10m MPO vrouwelijk-MPO vrouwelijk het flardkoord voor het datacentrumoplossing van 40G/100G- Ontworpen voor 40G/100G/200G verbind oplossing en high-density datacentrum ... Read More
2019-06-04 18:07:04
China MPO-Wijfje - van de de Boomstamkabel OM4 24F van MPO Vrouwelijke het Type A keyup - sleutel onderaan Hoogte - dichtheid 0.35dB Met beperkte verliezen fabriek

MPO-Wijfje - van de de Boomstamkabel OM4 24F van MPO Vrouwelijke het Type A keyup - sleutel onderaan Hoogte - dichtheid 0.35dB Met beperkte verliezen

MPO-Wijfje - van de de Boomstamkabel OM4 24F van MPO Vrouwelijke het Type A keyup - sleutel onderaan Hoogte - dichtheid 0.35dB Met beperkte verliezen Ontworpen voor 40G/100G verbind oplossing en high-density ... Read More
2019-06-04 18:07:07
China Van SM 12F MPO vrouwelijke LC UPC de Uitrustingskabel van de de Boomstamkabel MPO met 2.0mm blauwe Super met beperkte verliezen van de Ventilator uit kabel LSZH fabriek

Van SM 12F MPO vrouwelijke LC UPC de Uitrustingskabel van de de Boomstamkabel MPO met 2.0mm blauwe Super met beperkte verliezen van de Ventilator uit kabel LSZH

Van SM 12F MPO vrouwelijke LC UPC de Uitrustingskabel van de de Boomstamkabel MPO met 2.0mm Blauwe Super Met beperkte verliezen van de Ventilator uit Kabel LSZH MPO-de uitrustingskabels verstrekken een overgang ... Read More
2019-06-04 18:07:11
China Het Verlies van de het Koord55db SM Terugkeer van het doorbraak48f MPO Flard voor Hoogte - dichtheidsmilieu fabriek

Het Verlies van de het Koord55db SM Terugkeer van het doorbraak48f MPO Flard voor Hoogte - dichtheidsmilieu

SM doorbraak48f MPO Wijfje - Vrouwelijk MPO 5M het Flardkoord van MPO voor de Data Centeroplossing van 40G/100G- MPO-het Koord van het Vezelflard wordt geëindigd met MPO-schakelaar op beide eind. De Schakelaars ... Read More
2019-06-04 18:07:08
China 12F - van de de Boomstamkabel van 24F MPO het Flardkoord een Polariteit van B C voor de Data Center van 40G/100G- fabriek

12F - van de de Boomstamkabel van 24F MPO het Flardkoord een Polariteit van B C voor de Data Center van 40G/100G-

12F - 24F MPO - MPO-Flardkoord/Boomstamkabel SM 9/125 OM2, OM3, OM4, 50/125 kabels voor 40G/100G-Data Center. MPO-de kabel van het Vezelflard/de boomstamkabel worden geëindigd met MPO-schakelaar op beide einden... Read More
2019-06-04 18:07:12
China 48cores OS2 MPO 9/125 - MPO HD die de Kabels van het Vezelflard voor Datacenter-Oplossing telegrafeert fabriek

48cores OS2 MPO 9/125 - MPO HD die de Kabels van het Vezelflard voor Datacenter-Oplossing telegrafeert

48cores OS2 MPO 9/125 - MPO HD die de Kabels van het Vezelflard voor Datacenter-Oplossing telegraferen MPO-de boomstamkabel, een rendabel alternatief aan tijdrovende gebiedsbeëindiging, wordt ontworpen voor ... Read More
2019-06-04 18:07:12
China Multimode Koord van het Optische Vezelflard, MPO/MTP-Kabel van de Vezel de Optische Boomstam fabriek

Multimode Koord van het Optische Vezelflard, MPO/MTP-Kabel van de Vezel de Optische Boomstam

Type A 12F MPO het Wijfje aan Ventilator uit 2.0mm van LC SM rust flardkabels voor 100G-datacentrum uit Productomschrijving MPO-de uitrustingskabels verstrekken een overgang van multi-vezelkabels aan individuel... Read More
2019-06-04 18:07:11
China De blauwe Optische Kabel van de Kleurenmpo Vezel pre - Geëindigde 25M voor de Data Center van 40G/100G- fabriek

De blauwe Optische Kabel van de Kleurenmpo Vezel pre - Geëindigde 25M voor de Data Center van 40G/100G-

Blauwe Kabel SM 9/125 de Vezel Optische Vlecht 25M van 12F MPO voor de Data Centeroplossing van 40G/100G- 1. Beschrijving Pre-geëindigde Vezeloptische kabels De gebruiksklare vezel elimineert de behoefte aan ... Read More
2019-06-04 18:07:11
China 72 de Kabel Flexibele Gele Kleur van de kernenmpo Boomstam voor Data Centeroplossingen fabriek

72 de Kabel Flexibele Gele Kleur van de kernenmpo Boomstam voor Data Centeroplossingen

Vervaardiging in China SM 9/125 mtp-MTP Boomstamkabel 72 Kernen voor Data Centeroplossingen MTP-de boomstamkabels verbinden MTP-samen modules als permanente verbinding. De boomstamkabels zijn beschikbaar met ... Read More
2019-06-04 18:07:10
China 12 van het de Vezelflard van de kernen Gepantserd MPO/MTP Boomstam Hoofd Veelkleurig SM MM. Laag Toevoeging Verlies fabriek

12 van het de Vezelflard van de kernen Gepantserd MPO/MTP Boomstam Hoofd Veelkleurig SM MM. Laag Toevoeging Verlies

12 van het de Vezelflard van de kernen Gepantserd MPO/MTP Boomstam Hoofd Veelkleurig SM MM. Laag Toevoeging Verlies MPO/MTP de gepantserde Boomstamkabel wordt specifiek ontworpen voor binnen/openluchttoepassing... Read More
2019-06-04 18:07:10
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|