Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Producten

Optische vezelkabel

Certificaat
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Klantenoverzichten
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Optische vezelkabel

(40)
China 12pcs van de Vezel Optische Vlecht vastgestelde SM 9/125um 900um van LC UPC voor Flard opanel, maakt ODF, 12 PCs een pak, LSZH buffer los fabriek

12pcs van de Vezel Optische Vlecht vastgestelde SM 9/125um 900um van LC UPC voor Flard opanel, maakt ODF, 12 PCs een pak, LSZH buffer los

12pcs van de Vezel Optische Vlecht vastgestelde SM 9/125um 900um van LC UPC voor Flard opanel, maakt ODF, 12 PCs een pak, LSZH buffer los De vlechten worden gebruikt voor lastoepassingen wanneer het eindigen ... Read More
2019-07-04 12:15:20
China Pre-geëindigde vezel optische vlecht 12F 9/125 um G657A1 FC SM UPC enige gele wijze lszh fabriek

Pre-geëindigde vezel optische vlecht 12F 9/125 um G657A1 FC SM UPC enige gele wijze lszh

FC SM UPC 12 gekleurde 12F 9/125μm SM-mini-doorbraak 0.9mm vezelvlecht Hoog - kwaliteit en de Rendabele 9/125μm SM Vlecht van de Doorbraakvezel De vlechten worden gebruikt voor lastoepassingen wanneer het ... Read More
2019-07-04 12:13:10
China 12F fanout 9/125 van Sc UPC G657A1 van de vezel Optische Vlecht 0.9mm staart 3m fabriek

12F fanout 9/125 van Sc UPC G657A1 van de vezel Optische Vlecht 0.9mm staart 3m

12F fanout 9/125 van Sc UPC G657A1 van de vezel Optische Vlecht 0.9mm staart 3m Ontworpen om zowel fusie als het mechanische verbinden voor vezel te steunen die systemen, perfect voor niet-permanente verbinding... Read More
2019-06-04 18:11:12
China 12 van de vlecht vastgestelde Sc van de kleurenvezel optische APC G657A1 9/125 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M fabriek

12 van de vlecht vastgestelde Sc van de kleurenvezel optische APC G657A1 9/125 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M

12 de gekleurde vlechtreeks van 12pcs-APC G657A1 Singlemode 9/125 0.9mm 2M LSZH van Sc treedt als buffer op los voor Gemakkelijk aan strook 1M 12 vezels/Gekleurde APC G657A1 Singlemode 9/125 0.9mm 2M van vlecht ... Read More
2019-06-04 18:11:12
China De simplex900um-Schakelaar van de de Vezel Optische Vlecht van Sc, G657A1 9/125 de Enige Vlechten van de Wijzevezel fabriek

De simplex900um-Schakelaar van de de Vezel Optische Vlecht van Sc, G657A1 9/125 de Enige Vlechten van de Wijzevezel

Sc-Vezel Optische Vlecht G657A1 Singlemode 9/125 Simplex900um 2M Gele gemakkelijk van LSZH aan Verlies van de strook het Lage Toevoeging De vlechten worden gebruikt voor lastoepassingen wanneer het eindigen ... Read More
2019-06-04 18:11:12
China De Vezel Optische Vlecht OM1 OM2 OM3 OM4 900um 2M Losse Buffer 6 van LC OS2 - 12F fabriek

De Vezel Optische Vlecht OM1 OM2 OM3 OM4 900um 2M Losse Buffer 6 van LC OS2 - 12F

6 - 12Fibers vlecht LC OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 900um 2M Losse buffer 9/125, 50/125 Strakke buffer, Losse buffer Gemakkelijk aan Strook De vezel optische vlecht is normaal een strakke/vast die als buffer ... Read More
2019-06-04 18:11:12
China Sc 900um 2M Losse de Vezel Optische Kabel van de Buffervlecht 9/125 50/125 Strakke Buffer fabriek

Sc 900um 2M Losse de Vezel Optische Kabel van de Buffervlecht 9/125 50/125 Strakke Buffer

6-12Fibers Vlechtsc 900um 2M Losse buffer OS2, OM1, OM2, OM3, OM4, 9/125, 50/125 vastgestelde Gemakkelijk van de Vezel optische vlecht aan Strook De vezel optische vlecht is normaal een strakke/vast voor als ... Read More
2019-06-04 18:11:11
China 12 de gekleurde LC-Vezel Optische Vlecht 100% maakt de Lichtgewicht Eenvoudige Structuur van Flardkoorden schoon fabriek

12 de gekleurde LC-Vezel Optische Vlecht 100% maakt de Lichtgewicht Eenvoudige Structuur van Flardkoorden schoon

De reeks van de vezelvlecht van PC OM4 0.9mm van 12pcs LC 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M 12 kleuren 12 vezels/Gekleurd MM. 50/125 0.9mm 2M van vlechtlc PC Het is bestaat uit 12pcs van Simplexpig... Read More
2019-06-04 18:11:11
China CEI-de Koorden van het de Vlechtenflard van de Rangc Vezel Geen Kras 100% maken Nieuw Fluitontwerp schoon fabriek

CEI-de Koorden van het de Vlechtenflard van de Rangc Vezel Geen Kras 100% maken Nieuw Fluitontwerp schoon

De reeks van de vezelvlecht van 12pcs-PC OM4 0.9mm van Sc 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M 12 kleuren 12 vezels/Gekleurd MM. 50/125 0.9mm 2M van PC van vlechtsc Het is bestaat uit 12pcs van ... Read More
2019-06-04 18:11:11
China Van de de Vlechtftth Vezel van het dalingslood van het Flardkabels Optisch APC SX 50/125um LSZH van Sc Leijasje fabriek

Van de de Vlechtftth Vezel van het dalingslood van het Flardkabels Optisch APC SX 50/125um LSZH van Sc Leijasje

Hoog - kwaliteit en de Rendabele Sc-APC 50/125μm FTTH vlecht van de Dalingskabel Sc-APC FTTH de vlecht van de Dalingskabel is een soort flardkoord maar assemblage met de kabel van de ftthdaling. Dit is het ... Read More
2019-06-04 18:11:11
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|