Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Producten

Optische vezelkabel

Certificaat
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Klantenoverzichten
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Optische vezelkabel

(40)
China De Vlecht Vastgestelde Hoogte van vezel Optische LCUPC SM 9/125um Simplex 12 Kleur - kwaliteit Gediplomeerde RoHS fabriek

De Vlecht Vastgestelde Hoogte van vezel Optische LCUPC SM 9/125um Simplex 12 Kleur - kwaliteit Gediplomeerde RoHS

LC Simplex de kabelvlecht van PC Sm De vlechten worden gebruikt voor lastoepassingen wanneer het eindigen buiten installatiekabel. Het is bestaat uit een schakelaar en een speciale lengte van vezelkabel. ... Read More
2019-02-20 18:00:34
China Geel Jasje 12 van LSZH Gekleurde de Vezel Optische Vlecht van 12F 9/125μM, het Koord van het de Vlechtflard van FC SM UPC voor CATV-Toepassing fabriek

Geel Jasje 12 van LSZH Gekleurde de Vezel Optische Vlecht van 12F 9/125μM, het Koord van het de Vlechtflard van FC SM UPC voor CATV-Toepassing

FC SM UPC 12 gekleurde 12F 9/125μm SM-mini-doorbraak 0.9mm vezelvlecht Hoog - kwaliteit en de Rendabele 9/125μm SM Vlecht van de Doorbraakvezel De vlechten worden gebruikt voor lastoepassingen wanneer het ... Read More
2019-02-25 15:53:54
China 12F fanout 9/125 van Sc UPC G657A1 van de vezel Optische Vlecht 0.9mm staart 3m fabriek

12F fanout 9/125 van Sc UPC G657A1 van de vezel Optische Vlecht 0.9mm staart 3m

12F fanout 9/125 van Sc UPC G657A1 van de vezel Optische Vlecht 0.9mm staart 3m Ontworpen om zowel fusie als het mechanische verbinden voor vezel te steunen die systemen, perfect voor niet-permanente verbinding... Read More
2019-02-20 17:59:05
China De simplex900um-Schakelaar van de de Vezel Optische Vlecht van Sc, G657A1 9/125 de Enige Vlechten van de Wijzevezel fabriek

De simplex900um-Schakelaar van de de Vezel Optische Vlecht van Sc, G657A1 9/125 de Enige Vlechten van de Wijzevezel

Sc-Vezel Optische Vlecht G657A1 Singlemode 9/125 Simplex900um 2M Gele gemakkelijk van LSZH aan Verlies van de strook het Lage Toevoeging De vlechten worden gebruikt voor lastoepassingen wanneer het eindigen ... Read More
2019-02-20 18:01:27
China 12 van de vlecht vastgestelde Sc van de kleurenvezel optische APC G657A1 9/125 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M fabriek

12 van de vlecht vastgestelde Sc van de kleurenvezel optische APC G657A1 9/125 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M

12 de gekleurde vlechtreeks van 12pcs-APC G657A1 Singlemode 9/125 0.9mm 2M LSZH van Sc treedt als buffer op los voor Gemakkelijk aan strook 1M 12 vezels/Gekleurde APC G657A1 Singlemode 9/125 0.9mm 2M van vlecht ... Read More
2019-02-20 17:59:28
China SM simplex van de de Kabel Lage Toevoeging van de Vlechtvezel Optische het Verlies Gemakkelijke Installatie fabriek

SM simplex van de de Kabel Lage Toevoeging van de Vlechtvezel Optische het Verlies Gemakkelijke Installatie

De vlechten worden gebruikt voor lastoepassingen wanneer het eindigen buiten installatiekabel. Het is bestaat uit een schakelaar en een speciale lengte van vezelkabel. Ontmoet Telcordia gr.-326 Kern en ROHS... Read More
2019-03-21 19:53:10
China CEI-ontmoet de Optische het Flardkabels MTRJ van de Rangb1 Vezel MM. 0.9mm OM1-Vlecht Volgzame RoHS fabriek

CEI-ontmoet de Optische het Flardkabels MTRJ van de Rangb1 Vezel MM. 0.9mm OM1-Vlecht Volgzame RoHS

CEI-Rangb1 Vezel Optische MTRJ MM. 0.9mm OM1-Vlecht De vlecht kan in interconnect worden gebruikt of dwars-weg verbinden die de inkomende vezels verbinden met het elektronische materiaal en het herstellen ... Read More
2019-03-21 19:08:53
China Van de de Hoge Normvezel van OMC Optische het Flardkabels, het Koordduplex 3.0mm LSZH van het Vezel Optische Flard fabriek

Van de de Hoge Normvezel van OMC Optische het Flardkabels, het Koordduplex 3.0mm LSZH van het Vezel Optische Flard

Dubbele Duplex 3.0mm LSZH van de Kabelvlecht SC/UPC+SC/APC SM De vlechten worden gebruikt voor lastoepassingen wanneer het eindigen buiten installatiekabel. Het is bestaat uit een schakelaar en a speciale ... Read More
2019-03-20 19:28:17
China 6 - 12 F-Vlecht LC OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 900um 2M Losse buffer 9/125, 50/125 Strakke buffer, Losse buffer fabriek

6 - 12 F-Vlecht LC OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 900um 2M Losse buffer 9/125, 50/125 Strakke buffer, Losse buffer

6 - 12Fibers vlecht LC OS2, OM1, OM2, OM3, OM4 900um 2M Losse buffer 9/125, 50/125 Strakke buffer, Losse buffer Gemakkelijk aan Strook De vezel optische vlecht is normaal een strakke/vast die als buffer ... Read More
2019-03-10 11:31:07
China 6 - 12F vlechtsc 900um 2M Losse buffer OS2, OM1, OM2, OM3, OM4, 9/125, 50/125 Strakke buffer, Losse buffer fabriek

6 - 12F vlechtsc 900um 2M Losse buffer OS2, OM1, OM2, OM3, OM4, 9/125, 50/125 Strakke buffer, Losse buffer

6-12Fibers Vlechtsc 900um 2M Losse buffer OS2, OM1, OM2, OM3, OM4, 9/125, 50/125 vastgestelde Gemakkelijk van de Vezel optische vlecht aan Strook De vezel optische vlecht is normaal een strakke/vast die als ... Read More
2019-03-10 11:29:36
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|