Thuis Productenglasvezel patchkabels

Van de Vezel de Optische Loopback van lc-LC OM3 van het de moduleflard kabels OM3, OM4, 50 /125 LSZH met Plastic Shell

Certificaat
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Klantenoverzichten
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Van de Vezel de Optische Loopback van lc-LC OM3 van het de moduleflard kabels OM3, OM4, 50 /125 LSZH met Plastic Shell

China Van de Vezel de Optische Loopback van lc-LC OM3 van het de moduleflard kabels OM3, OM4, 50 /125 LSZH met Plastic Shell leverancier
Van de Vezel de Optische Loopback van lc-LC OM3 van het de moduleflard kabels OM3, OM4, 50 /125 LSZH met Plastic Shell leverancier Van de Vezel de Optische Loopback van lc-LC OM3 van het de moduleflard kabels OM3, OM4, 50 /125 LSZH met Plastic Shell leverancier Van de Vezel de Optische Loopback van lc-LC OM3 van het de moduleflard kabels OM3, OM4, 50 /125 LSZH met Plastic Shell leverancier Van de Vezel de Optische Loopback van lc-LC OM3 van het de moduleflard kabels OM3, OM4, 50 /125 LSZH met Plastic Shell leverancier

Grote Afbeelding :  Van de Vezel de Optische Loopback van lc-LC OM3 van het de moduleflard kabels OM3, OM4, 50 /125 LSZH met Plastic Shell

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: Van de Vezel de Optische Loopback van lc-LC OM3 van het de moduleflard kabels OM3, OM4, 50 /125 LSZH

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Één stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in het karton van 54*39*35cm karton
Levertijd: 3-5 dagen na bevestigde betaling
Betalingscondities: Western Union, L/C, T/T, Paypal, Creditcard
Levering vermogen: 300000 PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Quality Level: Van de Vezel de Optische Loopback van lc-LC OM3 van het de moduleflard kabels OM3, OM4, 50 /125 LSZH (Typisch) toevoegingsverlies:: SM 1.2dB, MM. 0.2dB
(Maximum) toevoegingsverlies:: SM 1.5dB, MM. 0.7dB De schone metalen kap van het eindgezicht: 100% maak, geen stof, geen water, geen kras schoon
OEM Service: OEM is beschikbaar Bedrijfcertificatie: ISO-9001:2015
Duurzaamheid:: Meer dan 500 cycli (<= 0,2 dB verandering) Reflectiecoëfficiënt:: minimum van 20 dB

Van de Vezel de Optische Loopback van lc-LC OM3 van het de moduleflard kabels OM3, OM4, 50 /125 LSZH met Plastic Shell

 

Modules van vezel worden de Optische Loopback ook genoemd optische loopbackadapters. Zij worden ontworpen voor het testen, techniek en het burninstadium van raad of ander materiaal. De optische loopbackadapters verstrekken meest systemtest ingenieurs een eenvoudige maar efficiënte manier om het transmissievermogen en de ontvangers sensitivityof netwerkapparatuur te testen.

De vezel Optische Loopback is verstrekt media van terugkeerflard voor een vezel optisch signaal. Typisch wordt het gebruikt voor vezel optische testende toepassingen of netwerkrestauraties.

Wanneer gebruikt in het testen van toepassingen, loopback worden de signalen gebruikt voor het diagnostiseren van problemen. De best practice moet een loopbacktest naar netwerkapparatuur, verzenden een voor een voor het isoleren van het probleem.

 

Worden vezel optische loopbacks ontworpen in een compacte voetafdruk. Zij zijn volgzaam met snelle Ethernet, vezelkanaal, ATM en Gigabit Ethernet.

Mini multimode loopback van LC is kostuum voor 0.9mm kabel en 0.25mm vezel.

 

 

De Norm van de schakelaar:

 

 

LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR.-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 EN JIS C5973.

 

 

Specificatie:

Van de Vezel de Optische Loopback van lc-LC OM3 van het de moduleflard kabels OM3, OM4, 50 /125 LSZH met Plastic Shell

Punten BIF kiezen wijze vezel-G657B3 uit Multimode vezel 50/125 of 62.5/125 van BIF
(Typisch) toevoegingsverlies 0.2dB 0.2dB
(Maximum) toevoegingsverlies 0.3dB 0.7dB
Terugkeerverlies UPC>50dB; APC>60dB >35dB
De temperatuurwaaier van de Operating&opslag -40°C aan +75°C
Herhaal Capaciteit < 0="">

 

Productdetails

Van de Vezel de Optische Loopback van lc-LC OM3 van het de moduleflard kabels OM3, OM4, 50 /125 LSZH met Plastic Shell

Van de Vezel de Optische Loopback van lc-LC OM3 van het de moduleflard kabels OM3, OM4, 50 /125 LSZH met Plastic Shell

Van de Vezel de Optische Loopback van lc-LC OM3 van het de moduleflard kabels OM3, OM4, 50 /125 LSZH met Plastic Shell

 

 

 

 

 

 

 

 

07.png

Toepassing in Data Center

 

Opgesteld met de interfacezendontvangers van 10G of van 40G of van 100G LC/UPC

 

 

Welke voor een Specifieke Zendontvanger Te kiezen?

 

Overwegend de gemeenschappelijke kenmerken van de zendontvanger en loopback, zouden wij over het schakelaartype, poetsmiddeltype, en kabeltype moeten denken wanneer het selecteren van een loopback voor de zendontvanger. De selectiegids voor sommige meestal gebruikte zendontvangermodules wordt samengevat in de volgende lijsten.

 

Lijst 1: Loopbackkeuzen voor de zendontvangers van 10G SFP+

 

Model Interfacetype Kabeltype Geschikte Loopback
10gbase-USR LC duplex (PC) MMF LC/UPC duplex Multimode Vezel Loopback
10gbase-SR LC duplex (UPC) MMF
10gbase-LR LC duplex (UPC) MMF
10gbase-ER LC duplex (UPC) SMF LC/UPC duplex Single-mode Vezel Loopback
10gbase-Zr LC duplex (PC) SMF

 

Lijst 2: Loopbackkeuzen voor de zendontvangers van 40G QSFP+

 

Model Interfacetype Kabeltype Geschikte Loopback
40GBASE-CSR4 MTP/MPO (UPC) MMF 8/12 Vezelsmtp/upc Multimode Vezel Loopback
40GBASE-SR4 MTP/MPO (UPC) MMF
40GBASE-PLRL4 MTP/MPO (APC) SMF 8/12 Vezelsmtp/apc Single-mode Vezel Loopback
40GBASE-PLR4 MTP/MPO (APC) SMF
40GBASE-LR4 LC duplex (PC) SMF LC/UPC duplex Single-mode Vezel Loopback
40GBASE-LR4L LC duplex (UPC) SMF
40GBASE-ER4 LC duplex (UPC) SMF
40GBASE-LX4 LC duplex (UPC) MMF/SMF LC/UPC duplex Multimode/Single-mode Vezel Loopback

 

Lijst 3: Loopbackkeuzen voor de zendontvangers van 100G QSFP28

 

Model Interfacetype Kabeltype Geschikte Loopback
100GBASE-SR4 MTP/MPO (UPC) MMF 8/12 Vezelsmtp/upc Multimode Vezel Loopback
100GBASE-PSM4 MTP/MPO (APC) SMF 8/12 Vezelsmtp/apc Single-mode Vezel Loopback
100GBASE-LR4 LC duplex (UPC) SMF LC/UPC duplex Single-mode Vezel Loopback

 

Lijst 4: Loopbackkeuzen voor GVB-zendontvangers

 

Model Interfacetype Kabeltype Geschikte Loopback
40GBASE-SR4 GVB MPO/MTP (UPC) MMF 8/12 Vezelsmtp/upc Multimode Vezel Loopback
40GBASE-LR4 GVB Sc-Duplex (UPC) SMF SC/UPC duplex Single-mode Vezel Loopback
40GBASE-FR GVB Sc-Duplex (UPC) SMF
100GBASE-LR4 GVB Sc-Duplex (PC/UPC) SMF
100GBASE-ER4 GVB Sc-Duplex (PC/UPC) SMF
100GBASE-SR4 GVB MPO/MTP (UPC) MMF 24 vezelsmtp/upc Multimode Vezel Loopback

 

Conclusie

 

Deze post bespreekt specifieke vezel loopback keuzen voor sommige het meest meestal gebruikte vezel optische zendontvangers. Voor andere zendontvangermodules die niet in deze post worden vermeld, kunnen wij ook het weten hoe te om een geschikte loopback voor het te kiezen door details over zijn interfacetype, fysiek contact en kabeltype te krijgen.

 

Hoog - Optische de Kabelwaarborg van de kwaliteitsvezel

Het uitvoerige prestaties testen zorgt het veiligere kabelwerk en gegevenstransmissie betrouwbaarder en stabiel in uw netwerk ervoor.

 

 

13

 

Kwaliteit contorl.jpg


Certificatie:

Onze producten worden bevestigd door deze certificatie

Van de Vezel de Optische Loopback van lc-LC OM3 van het de moduleflard kabels OM3, OM4, 50 /125 LSZH met Plastic Shell


 

Exhibition.jpg

Van de Vezel de Optische Loopback van lc-LC OM3 van het de moduleflard kabels OM3, OM4, 50 /125 LSZH met Plastic Shell

shipping.jpg

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: sales1

Tel.: +8618938656884

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten