Verbinden de Simplex de Vezel Optische Schakelaars van Sc UPC 50/125μm met Grijze Kleur Hoge Duurzaamheid

Basisinformatie
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: Het Simplex van Sc UPC 50/125μm
Min. bestelaantal: 200 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 200 PCs per plastic zak, dit gemakkelijk te nemen en het goed-beschermde pakket van de vezel optisch
Levertijd: 3 dagen
Betalingscondities: T/T, paypal Western Union, alipay, creditcard, MoneyGram, L/C
Levering vermogen: 1000000 PCs per maand
Producten: Verbinden de Simplex de Vezel Optische Schakelaars van Sc UPC 50/125μm met Grijze Kleur Hoge Duurzaa Kleur: Beige MM.
Toevoegingsverlies:: <0> Terugkeerverlies:: >35dB
Vezelwijze: mm Kabelgrootte:: 2.0mm
Hoog licht:

Fiber Optic kabel connectoren

,

simplexvezel optische schakelaar

 Verbinden de Simplex de Vezel Optische Schakelaars van Sc UPC 50/125μm met Grijze Kleur Hoge Duurzaamheid

 

 

Sc werd ontwikkeld door de laboratoria bij Nippon Telegraaf en Telefoon (NTT) in de medio-jaren '80, en was één van de eerste schakelaars om de markt na de komst van ceramische metalen kappen te raken. Soms bedoeld als ‚vierkante schakelaar‘ Sc heeft een balansgezicht van het koppelingseind met een ceramische metalen kap met veerwerking. Aanvankelijk de bedoeling geweest voor Gigabit Ethernet-voorzien van een netwerk, werd het gestandaardiseerd in de telecommunicatiespecificatie tia-568-a in 1991 en groeide langzaam in populariteit aangezien de productiekosten neer kwamen. wegens zijn uitstekende prestaties overheerste het vezeloptica voor over een decennium die met slechts ST het wedijveren. Dertig jaar, blijft het de tweede - gemeenschappelijkste schakelaar voor polarisatie die toepassingen handhaven. Sc is ideaal gezien geschikt voor datacoms en telecommunicatietoepassingen met inbegrip van punt te richten en passief optisch voorzien van een netwerk.

 

Een optische vezelschakelaar eindigt het eind van een optische vezel, en laat snellere verbinding en scheiding toe dan verbindend. De schakelaars koppelen en richten mechanisch de kernen van vezels zo licht kunnen overgaan. De betere schakelaars verliezen zeer weinig licht toe te schrijven aan bezinning of verkeerde opstelling van de vezels.

 

OMC vervaardigt vele soorten vezelschakelaars. ZOALS SC, LC, ST, FC, MU, MTRJ, E2000, MPO, MTP, SMA, DIN, D4 ENZ.

 

Industriële Norm:

 

Sc: TIA/EIA, FOCIS3, GR.-326.NTT-SC IEC61754-4 EN JIS C5973.

 

Productendetails

 

Vezelschakelaar Sc Ceramisch Materiaal Ceramisch zirconiumdioxyde
Huisvesting

SM: Blauw

MM.: Beige

APC: Groen

 

Laarsgrootte

0.9mm,

2.0mm,

3.0mm

Werkende Temperaturenwaaier -40~80°C Laarskleur

SM: Blauw /white/red

MM.: Beige/Zwart/wit

APC: Groen

Kostuumkabel 0.63.0mm OD kabel Beschikbaar voor

Geassembleerde niet Multi-Piece

Pre-assembled één stuk

 

Milieuprestaties:

 

Werkend Milieu: -40°C ~ + 80°C

Voldoet UL94-V0-Brandbaarheids aan Vereisten

Volgzame ROHS

 

Optische Prestaties:

 

Ontmoet Telcordia-gr.-326-Kern kwestie

(Typisch) IL: SM<0>

(Typisch) RL: SM >50dB; MM. >35dB:

 

Mechanische Prestaties:

 

Verbindingsduurzaamheid: 500 Matings cycli

Schakelaarherhaalbaarheid: MM.<0>

 

Laarstype

 

Verbinden de Simplex de Vezel Optische Schakelaars van Sc UPC 50/125μm met Grijze Kleur Hoge Duurzaamheid 0

 

Wij kunnen vele kleurenlaars aanbieden

 

Verbinden de Simplex de Vezel Optische Schakelaars van Sc UPC 50/125μm met Grijze Kleur Hoge Duurzaamheid 1

 

Metalen kap van Sc

 

Verbinden de Simplex de Vezel Optische Schakelaars van Sc UPC 50/125μm met Grijze Kleur Hoge Duurzaamheid 2

 

Schakelaartekening

 

Verbinden de Simplex de Vezel Optische Schakelaars van Sc UPC 50/125μm met Grijze Kleur Hoge Duurzaamheid 3

 

Sc 0.9mm de Stevige Tekening van de Laarsschakelaar

 

Verbinden de Simplex de Vezel Optische Schakelaars van Sc UPC 50/125μm met Grijze Kleur Hoge Duurzaamheid 4

 

De Tekening van de de Laarsschakelaar van Sc 2.0/3.0mm

 

Verbinden de Simplex de Vezel Optische Schakelaars van Sc UPC 50/125μm met Grijze Kleur Hoge Duurzaamheid 5

 

Klem voor Sc

 

Verbinden de Simplex de Vezel Optische Schakelaars van Sc UPC 50/125μm met Grijze Kleur Hoge Duurzaamheid 6

 

Waarom wij zouden Lange metalen kapgreep voor Sc-schakelaar moeten gebruiken?

 

Verbinden de Simplex de Vezel Optische Schakelaars van Sc UPC 50/125μm met Grijze Kleur Hoge Duurzaamheid 7

 

Bedrijfsinformatie:

 

OMC-beperkt de industrieco., dat door een deskundigenteam werd opgericht, heeft de passieve producten van FTTX sinds 2007 uitgevoerd. Wij concentreren ons bij het verstrekken van innovatieve en geïntegreerde FTTX-oplossingen voor een verscheidenheid van toepassingen/Netwerken. Onze mogelijkheden omvatten product/oplossingsontwerp, ontwikkeling, verhoging en integratie. Onze producten zijn onder het hoogste presteren in de industrie en vertegenwoordigen echt de beste waarden in de industrie. Wij bieden ook opleiding, pre en post-verkoopsteun aan. Wij helpen u de juiste producten voor de behoeften van uw Optisch netwerk selecteren.

 

Exhibition.jpg

Verbinden de Simplex de Vezel Optische Schakelaars van Sc UPC 50/125μm met Grijze Kleur Hoge Duurzaamheid 9

Verbinden de Simplex de Vezel Optische Schakelaars van Sc UPC 50/125μm met Grijze Kleur Hoge Duurzaamheid 10

shipping.jpg


FAQ:

 

1. Bent u de echte fabriek?

Ja, zijn wij de echte fabriek meer dan 10 jaar

 

2. Wat is uw hoofdproducten?

Openluchtvezel optische kabels; binnenvezel optische kabels; FTTH-Dalingskabels;

Binnen gepantserde de vezelkabel van flardkoorden; Optische flardkoorden SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisch flardkoord.

 

3. Hebt u certificaat voor grondstof?

Wij bouwen verhoudingssamenwerking op lange termijn met gekwalificeerde ISO9001, de grondstoffenleveranciers van ROHS.

 

4. Wat is uw levertijd?

Binnen 24 uren voor normale soorten vezel optische kabel;

3~5 dagen voor koorden van het vezel de optische flard met 10000 schakelaars.

 

5. MOQ: wat is uw minimumhoeveelheid?

MOQ voor vezel optische kabels: 1KM

Er zijn geen MOQ die voor koorden van het vezel de optische flard wordt vereist, aangezien er voorraad voor normale soorten is.

 

6. Hebt u verdeler in ander land of binnenlands?

Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

 

7. Betaling

Voor grote orden: T/T, L/C

Voor kleine orden: T/T, zijn Western Union en Paypal aanvaardbaar 

Contactgegevens
Kanglly Wong

Telefoonnummer : 86-18682182825

WhatsApp : +8618682182825