3M Oranje Multimode LC - LC-de Kabelom2 Duplex 50/125 van het Vezel Optische Flard 2mm LSZH voor optische de aanleg van kabelnettenoplossing van HD

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: OM2 duplexlc - Optisch het Flardkoord van LC
Min. bestelaantal: 5st
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Één stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in het karton van 54*39*35cm karton
Levertijd: 3-7 dagen
Betalingscondities: Western union, T/T
Levering vermogen: 1000000pcs per maand
Connector: LC - LC Vezelwijze: OM2 50/125
Toevoegingsverlies: (maximum) ≤0.3dB verlies terug: ≥30dB (min)
kleur: Oranje Lengte: 3M
Jasje OD: 2.0mm Type vezel: Duplex
Jasjemateriaal: LSZH Naam van het product: OM2 duplexlc - LC-Koord van het Vezel het Optische Flard
Hoog licht:

vezel optische verbindingsdraden

,

Fibre Optic Patch Leads

3M Oranje Multimode LC - LC-Koord OM1 OM2 50/125 van het Vezel het Optische Flard Duplex 2mm LSZH kabelassemblage

 

 

Multimode LC - LC-Koord van het Vezel wordt het Optische Flard gebruikt om optische verbinding voor vezel optische elektronika te verstrekken. Het gebruik van het flardkoord verstrekt een snelle en gemakkelijke methode om vezelflarden in datacentra, uiteinden, cellulaire hubs en hoofdkantoren te verpletteren.

 

Het flardkoord kan in interconnect worden gebruikt of dwars-weg verbinden die de inkomende vezels verbinden met het elektronische materiaal en het herstellen verstrekken binnen de vezelwegen.

 

Het koord van het 50/125 multimode vezelflard ontmoet volgzame RoHS, en alle kabels zijn 100% die optisch voor toevoegingsverlies wordt getest hoogte te verzekeren - de kwaliteit, het is zeer rendabel voor netwerk aanleg van kabelnetten

 

De Norm van de schakelaar:

LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR.-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 EN JIS C5973.

 

 

Productinformatie:

 

Schakelaartype LC aan LC Pools Type UPC aan UPC
Vezeltelling Duplex Vezelwijze OM2 50/125μm
Golflengte 850/1300nm de Afstand van 1G Ethernet 550m bij 850nm
Toevoegingsverlies ≤0.3dB Terugkeerverlies ≥30dB
Vezelrang Ongevoelige kromming Minimumkrommingsstraal 7.5mm
Vermindering bij 850nm 3.0 dB/km Vermindering bij 1300nm 1.0 dB/km
Kabeljasje Pvc Kabeldiameter 2.0mm
Polariteit A (Tx) aan B (Rx) Werkende Temperatuur -20~70°C

 

 

Geometrische Specificatie (voor speciaal verzoek)

 

Punten Schakelaar PC-Beëindigen-Gezicht APC Beëindigen-Gezicht
Straal van Kromming SC/FC/ST 10~25 mm 5~12 mm
LC/MU 7~25 mm 5~15 mm
Topcompensatie ≤50 um
Vezel Sferische Hoogte +/- 100 NM
Hoekige Compensatie -

8°± 0.5°

 

 

Beëindigen-gezicht Kwaliteit (MM.)

 

3M Oranje Multimode LC - LC-de Kabelom2 Duplex 50/125 van het Vezel Optische Flard 2mm LSZH voor optische de aanleg van kabelnettenoplossing van HD 0 DE HEREN PC

 

Streek Waaier (μm) Krassen Tekorten Verwijzing
A: Kern 0 tot 65 Niets Niets

 

 

CEI 61300-3

-35:2015

B: Bekleding 65 tot 115 Niets Niets
C: Kleefstof 115 tot 135 Niets Niets
D: Contact 135 tot 250 Niets Niets
E: Rest van metalen kap Niets Niets
 

 

Optische de Kabelstructuur van de krommings Ongevoelige Vezel

Een unieke brekingsgeul met lage r.i-glaslaag in BIF, dat in lichte verspreiding op het verdraaien en het buigen vermindert, stabiel en snel verzekerend netwerktransmissie.

3M Oranje Multimode LC - LC-de Kabelom2 Duplex 50/125 van het Vezel Optische Flard 2mm LSZH voor optische de aanleg van kabelnettenoplossing van HD 1

 

Eigenschappen

 

1. 100% die in fabriek wordt pre-geëindigd en wordt getest om overdrachtprestaties te verzekeren.

2. De snelle configuratie en het voorzien van een netwerk, verminderen installatietijd.

3. Steunen 40G en 100G-netwerktoepassingen.

4. Laag toevoegingsverlies en toegevoegd verlies.

5. De steunen tot 12F, 24F, 48F, 72F, 96F, 144F, aangepaste producten zijn beschikbaar.

6. Hoog achterverlies, klein volume, lichtgewicht.

7. Beëindigen-gezicht meetkunde en kwaliteitsmeerdere dan de normen van CEI en Telcordia-.

8. LSZH, OFNP, OFNR-kabeljasje.

9. Mechanische prestaties: De norm van CEI 61754-20.

10. RoHS en BEREIK volgzame materialen.

 

 

Hoe te om het Juiste Type van Vezel Optische Kabel te kiezen?

 

Benoeming Vezel Dia. (μm) Type Snelle Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5/125 Multimode 2000 meters 275 Meters 550 Meters 33 meters Gesteund niet Gesteund niet
OM2 50/125 Multimode 2000 meters 550 Meters 550 Meters 82 meters Gesteund niet Gesteund niet
OM3 (Geoptimaliseerde Laser) 50/125 Multimode 2000 meters 550 Meters 550 Meters 300 Meters 100 Meters (SR4) 100 Meters (SR4)
OM4 (Geoptimaliseerde Laser) 50/125 Multimode 2000 meters 550 Meters 550 Meters 400 Meters 150 Meters (SR4) 150 Meters (SR4)
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 meters 5km bij 1310nm 5km bij 1310nm 10km bij 1310nm N/A N/A

 

PS: Het verschil van de vezelwijze van OM4 en OM3-als het volgende
1. OM4 werd ontwikkeld specifiek voor VSCEL-lasertransmissie en toestaat 10 Jol/tweede verbindingsafstanden van zelfs 550 Meters (in vergelijking met 300M met OM3).
2. De efficiënte modale bandbreedte voor OM4 is meer dan dubbel dat van OM3.
3. Voor OM4-flardkabel is het 4700 MHz.km terwijl voor OM3 het 2000 MHz.km is.

 

 

pakket-flard koord

 

Hoog - de Kabelwaarborg van het kwaliteits Vezeloptische Flard

13

 

Kwaliteit contorl.jpg


Certificatie:

Onze producten worden bevestigd door deze certificatie

3M Oranje Multimode LC - LC-de Kabelom2 Duplex 50/125 van het Vezel Optische Flard 2mm LSZH voor optische de aanleg van kabelnettenoplossing van HD 6


 

Exhibition.jpg

3M Oranje Multimode LC - LC-de Kabelom2 Duplex 50/125 van het Vezel Optische Flard 2mm LSZH voor optische de aanleg van kabelnettenoplossing van HD 8

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Bent u de echte fabriek?

Ja, zijn wij de echte fabriek meer dan 10 jaar

 

2. Wat is uw hoofdproducten?

Openluchtvezel optische kabels; binnenvezel optische kabels; FTTH-Dalingskabels;

Binnen gepantserde de vezelkabel van flardkoorden; Optische flardkoorden SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisch flardkoord.

 

3. Hebt u certificaat voor grondstof?

Wij bouwen verhoudingssamenwerking op lange termijn met gekwalificeerde ISO9001, de grondstoffenleveranciers van ROHS.

 

4. Wat is uw levertijd?

Binnen 24 uren voor normale soorten vezel optische kabel;

3~5 dagen voor koorden van het vezel de optische flard met 10000 schakelaars.

 

5. MOQ: wat is uw minimumhoeveelheid?

MOQ voor vezel optische kabels: 1KM

Er zijn geen MOQ die voor koorden van het vezel de optische flard wordt vereist, aangezien er voorraad voor normale soorten is.

 

6. Hebt u verdeler in ander land of binnenlands?

Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

 

7. Betaling

Voor grote orden: T/T, L/C

Contactgegevens
Han Lee

Telefoonnummer : +8615871485006

WhatsApp : +8615871485006