Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

LC - Sc-van het Flardkabels van de Wijze de Conditionerende Vezel Optische van de het Koordmcp Aangepaste Lengte spanwijdte Met lange levensuur

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

LC - Sc-van het Flardkabels van de Wijze de Conditionerende Vezel Optische van de het Koordmcp Aangepaste Lengte spanwijdte Met lange levensuur

China LC - Sc-van het Flardkabels van de Wijze de Conditionerende Vezel Optische van de het Koordmcp Aangepaste Lengte spanwijdte Met lange levensuur leverancier

Grote Afbeelding :  LC - Sc-van het Flardkabels van de Wijze de Conditionerende Vezel Optische van de het Koordmcp Aangepaste Lengte spanwijdte Met lange levensuur

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMC
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: MCP koord van het Vezel het Optische Flard

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5st
Verpakking Details: PE Bag
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Volgzaam met: IEEE 802.3Z Lengte: Aangepaste lengte (1m/2m/3m….)
Laag toevoegingsverlies: (maximum) ≤ 0.30dB Beschikbaar met: OM1, OM2, OM3, OM4

LC - Sc-van het Flardkabels van de Wijze de Conditionerende Vezel Optische van de het Koordmcp Aangepaste Lengte spanwijdte Met lange levensuur
 
Koord van het wijze wordt het Conditionerende Flard (MCP), die ook als Gigabit-het koord van het Lanceringsflard wordt bekend, gebruikt in longwave/de Interfaceconvertor op lange afstand (GBICs) van Gigabit (van LX/LH) met multimode vezel. Zonder MCP te gebruiken, worden de veelvoudige signalen geproduceerd wanneer een singlemode laserlancering in het centrum van een multimode vezel. Dit zou in impuls het verbreden of de Differentiële Modelgevolgen resulteren van Vertragings(dmd) die de modale bandbreedte van vezelkabel degraderen en de verbindingsspanwijdte (de afstand tussen de zender en de ontvanger) voor werkende Gigabit-Toepassing beperken. MCP verstrekt compensatie één enkele wijze aan het punt van multimode vezelschakelaar dat het effect van DMD door de enige wijzelaser in multimode kern bij een gespecificeerde compensatie te lanceren elimineert.
De vervaardiging en de leveringsnorm van OMC en douanelengte 50/125,62.5/125 en OEM gelijkwaardige optische het flardkoorden van de wijze conditionerende vezel voor 1000BASE-LX/LH Gigabit Ethernet (1300nm snakken golflengte) toepassingen die in bestaande multimode kabelinstallaties worden geïnstalleerd. Deze vermijdt de gespecialiseerde koordenhulp de Differentiële gevolgen van de Wijzevertraging (DMD) die kunnen voorkomen wanneer de lange modules van de golfzendontvanger bij zowel single-mode als multimode golflengten werken. En zij zijn beschikbaar met schakelaars FC, ST, Sc, LC en MT-RJ.
 
Hoe de Wijze Conditionerende Kabel werkt
De behoefte aan dit conditionerende koord van het vezel optische flard is toe te schrijven aan de single-mode lanceringsaard van de-LX of long-wave de zendontvangermodules (van 1300nm) die voor Gigabit Ethernet wordt gebruikt. De lancering van een single-mode laser in het centrum van een multimode vezel kan veelvoudige signalen veroorzaken om worden geproduceerd die aan de andere kant de ontvanger van de vezel verwarren. In dat geval, elimineert een koord van het wijze conditionerend flard deze veelvoudige signalen door de single-mode lancering toe te laten om vanaf het centrum van een multimode vezel worden gecompenseerd. Dit compensatiepunt leidt tot een lancering die aan typische multimode LEIDENE lanceringen gelijkaardig is. (zie hieronder diagram)
LC - Sc-van het Flardkabels van de Wijze de Conditionerende Vezel Optische van de het Koordmcp Aangepaste Lengte spanwijdte Met lange levensuur
 
Nota's:
In sommige gevallen, zouden de klanten kunnen ervaren dat een verbinding behoorlijk over FDDI-Rang zou werken, vezeltypes van OM1 of OM2-zonder de nota van MCP.However gelieve te zijn er geen waarborgverbinding na verloop van tijd zal werken behoorlijk, en de aanbeveling blijft MCP.There gebruiken is een risico bijbehorend aan dit type van niet genormaliseerde plaatsing zonder MCP, vooral wanneer de verbindingsdraadkabel FDDI-Rang of OM1-een type is. In dergelijk geval zou de macht die direct in een 62,5 micronvezel zo hoog kunnen wordt gekoppeld zijn zoals een paar dBm en de aangrenzende ontvanger zal worden verzadigd. Dit kan hoog beetjefoutenpercentage, verbindingskleppen, verbinding onderaan status en uiteindelijk onomkeerbaar veroorzaken beschadigd aan het apparaat. Wijze het conditioneren de flardkoorden kunnen single-mode tot multimode slechts omzetten. Als u multimode tot single-mode wilt omzetten, dan zal een media convertor worden vereist. Een ander alternatief voor plotseling bereikt binnen dezelfde plaats is een single-mode flardkabel te gebruiken. Er zal geen verzadiging over single-mode vezel zijn.
 
Hoe te om de Wijze Conditionerende Kabel te installeren
Als uw gigabitlx schakelaar met de schakelaars van Sc of LC-uitgerust is, gelieve te zijn zeker om het gele (Singlemode) been van de kabel met de transmit kant te verbinden, en het oranje (multimode) been aan ontvangt kant van het materiaal. Het is noodzakelijk dat deze configuratie op beide einden wordt gehandhaafd. Het ruilmiddel van transmit en ontvangt kan slechts aan de kant van de kabelinstallatie worden gedaan. (zie hieronder diagram)
 
LC - Sc-van het Flardkabels van de Wijze de Conditionerende Vezel Optische van de het Koordmcp Aangepaste Lengte spanwijdte Met lange levensuur
 
Te kennen dingen wanneer het Gebruiken van Wijze Conditionerende Kabels
Koorden van het wijze worden de conditionerende flard gewoonlijk gebruikt in paren. Welke middelen dat u een koord van het wijze conditionerend flard op elk eind nodig zult hebben om de apparatuur aan de kabelinstallatie aan te sluiten. Over het algemeen, koorden van het Wijze worden de Conditionerende flard vereist voor verbindingsafstanden groter dan 984 voet (300 meters).
 
LC - Sc-van het Flardkabels van de Wijze de Conditionerende Vezel Optische van de het Koordmcp Aangepaste Lengte spanwijdte Met lange levensuur
Gedetailleerd Beeld (Compensatie)
LC - Sc-van het Flardkabels van de Wijze de Conditionerende Vezel Optische van de het Koordmcp Aangepaste Lengte spanwijdte Met lange levensuur
Eigenschappen en Toepassing van MCP van Fiberstore (Kabel van het Wijze de Conditionerende Flard)

·Verhoogde transmissiebandbreedte tot 4 keer ·PC, UPC, APC poetsmiddeltypes
·Bestaande pasvormen telegraferend regeling ·Laag toevoegingsverlies
·Gemakkelijke installatie ·Verminderd modaal lawaai
·Verwijdert gevolgenvorm DMD ·OFNR schatte jasje voldoet aan strikte bouwverordeningen
·De sluiting van de permanente, laag-profielcompensatie ·Volgzaam met de toepassingen van IEEE 802,3

 

Met boven uitstekende kenmerken, kabels van het wijze kunnen de conditionerende flard worden gebruikt om nieuwe hoge snelheids 1000base-LX routers, schakelaars, of zendontvangers binnen bestaande multimode systeembackbones op te stellen. Deze kabels kunnen in Locale area networken en Metropolitaan gebiedsystemen worden toegepast.
Specificaties van Kabel van het Wijze de Conditionerende Flard

Parameter Specificatie  
Toevoegingsverlies De Richting van de Lichtbrontransmissie Testende Golflengte Toevoegingsverlies  
D→B 850nm, 1,300nm Max.≤ 0.30dB  
B→D 850nm, 1,300nm Max.≤ 0.30dB  
C→A 850nm, 1,300nm ≤ 15.0dB (50/125um);
≤ 18.0dB (62.5/125um)
 
A→C 850nm, 1,300nm Max.≤ 0.30dB  
C→A 1,310nm, 1,550nm ≤ 2.10dB (50/125um);
≤ 2.60dB (62.5/125um)
 
Terugkeerverlies SM APC≥60.0dB; SM UPC≥50.0dB MM. PC≥35.0dB    
Duurzaamheid 1,000 het koppelen, typical≤0.20dB  
Werkende Temperaturen -20℃ aan +70℃  
Opslagtemperaturen -40℃ aan +85℃  

Nota's: B C en het Beantwoorden aan A B C en D op Fig.2.
 
Pakket
LC - Sc-van het Flardkabels van de Wijze de Conditionerende Vezel Optische van de het Koordmcp Aangepaste Lengte spanwijdte Met lange levensuur
Het opdracht geven van tot Informatie:

Productmodel Schakelaar voor Materiaalkant Schakelaar voor Installatiekant Vezeltype Kabelgrootte Kabellengte
Koord van het wijze het Conditionerende Flard (MCP)

FC (PC/UPC)
SC (PC/UPC)
LC (PC/UPC)
ST (PC/UPC)

FC (PC/UPC)
SC (PC/UPC)
LC (PC/UPC)
ST (PC/UPC)
MTRJ

50/125 (OM1)
62.5/125 (OM2)
50/125 (OM3)
50/125 (OM4)

2.0mm
3.0mm
 

0,5 MTR
1.0 MTR
….
999.0 MTR

Bijvoorbeeld: Mcp-fc-Sc-om1-2,0 1,0
LC - Sc-van het Flardkabels van de Wijze de Conditionerende Vezel Optische van de het Koordmcp Aangepaste Lengte spanwijdte Met lange levensuur

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: amanda

Tel.: +8618566662875

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)