Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenDe cassette van MPO MTP

De volledige Geladen Cassette van MPO MTP, 35cm MPO OM4 LC Cassette 12F Maximum met Zwarte Kleur

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

De volledige Geladen Cassette van MPO MTP, 35cm MPO OM4 LC Cassette 12F Maximum met Zwarte Kleur

China De volledige Geladen Cassette van MPO MTP, 35cm MPO OM4 LC Cassette 12F Maximum met Zwarte Kleur leverancier
De volledige Geladen Cassette van MPO MTP, 35cm MPO OM4 LC Cassette 12F Maximum met Zwarte Kleur leverancier De volledige Geladen Cassette van MPO MTP, 35cm MPO OM4 LC Cassette 12F Maximum met Zwarte Kleur leverancier De volledige Geladen Cassette van MPO MTP, 35cm MPO OM4 LC Cassette 12F Maximum met Zwarte Kleur leverancier De volledige Geladen Cassette van MPO MTP, 35cm MPO OM4 LC Cassette 12F Maximum met Zwarte Kleur leverancier

Grote Afbeelding :  De volledige Geladen Cassette van MPO MTP, 35cm MPO OM4 LC Cassette 12F Maximum met Zwarte Kleur

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ISO, ROHS
Modelnummer: 12F MTP - LC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Document box+PE schuim
Levertijd: 4 dagen
Betalingscondities: T/T, alipay Western Union, paypal, creditcard
Levering vermogen: USD10000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Installatie: 1U standaardeia 19“ Reksporen Materiaal: CRS Koudgewalst staal 1.2mm dikte
Vezeltellingen: 12F maximum Volgzaam: TIA/EIA-568-C.3
Toepassing: Gegevenscentrum kleur: Black

Hoog - dichtheids Volledige Geladen mpo/mtp-LC OM4 0.9mm 35cm Cassette voor Data Centertoepassing

 

Ontworpen voor“ rek-onderstel 19 en beschikbaar voor 4 reeksen van PCs FHD Cassettes tot 96 vezels; organiseer en bescherm beëindiging van de vezel de optische backbone.

 

MPO/MTP het flardpaneel wordt gemaakt van CRS Koudgewalst die staal, voor“ wordt ontworpen rek-onderstel 19 kabinet. Opgezet rek. steun aan 4 PCs-Comités van de Vezeladapter of 4 PCs van de Cassette van HD MTP/MPO-LC/SC. Het verstrekt hoogte - dichtheids flexibel systeem om vezel beëindiging, verbindingen, en het herstellen in datacentertoepassing aan het maximaliseren van rek ruimtegebruik en het minimaliseren van vloerruimte te beheren.

 

Specificatie:

 

Artikelnummer Omc-mp1s-r-4 Vezeltelling Max.12Fibers
Bijlagetype Monteerbaar rek Materiaal CRS Koudgewalst staal
Installatie Standaardeia 19“ Rek Afmetingen (HxWxD) 1U
Volgzaam TIA/EIA-568-C.3 Voordeel Hoog - dichtheid die Systeem herstellen

 

Het trekken:

De volledige Geladen Cassette van MPO MTP, 35cm MPO OM4 LC Cassette 12F Maximum met Zwarte Kleur

De volledige Geladen Cassette van MPO MTP, 35cm MPO OM4 LC Cassette 12F Maximum met Zwarte Kleur

 

Passende Producten

1, het Comité van de Vezeladapter voor de Verbindingen van het Flardkoord en voor Opslag van Verbonden Vezelvlechten

De volledige Geladen Cassette van MPO MTP, 35cm MPO OM4 LC Cassette 12F Maximum met Zwarte Kleur

2, de Cassette van mpo/mtp-LC HD voor Hoogte - dichtheid MTP/MPO die Beheer telegraferen

 

De volledige Geladen Cassette van MPO MTP, 35cm MPO OM4 LC Cassette 12F Maximum met Zwarte Kleur

 

3, FHD-Blanking de Plaat van de Vezeladapter voor het verzegelen van de het openen groef voor toekomstig gebruik

De volledige Geladen Cassette van MPO MTP, 35cm MPO OM4 LC Cassette 12F Maximum met Zwarte Kleur

 

OEM de dienst is ook beschikbaar.

 

De volledige Geladen Cassette van MPO MTP, 35cm MPO OM4 LC Cassette 12F Maximum met Zwarte Kleur

 

 

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: sales1

Tel.: +8618938656884

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)