Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productenglasvezel patchkabels

Simplex 25m APC van de Kabelsg657b3 Sc van het Vezel Optische Flard - Sc-APC 9/Singlemode 125μm

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Simplex 25m APC van de Kabelsg657b3 Sc van het Vezel Optische Flard - Sc-APC 9/Singlemode 125μm

China Simplex 25m APC van de Kabelsg657b3 Sc van het Vezel Optische Flard - Sc-APC 9/Singlemode 125μm leverancier
Simplex 25m APC van de Kabelsg657b3 Sc van het Vezel Optische Flard - Sc-APC 9/Singlemode 125μm leverancier Simplex 25m APC van de Kabelsg657b3 Sc van het Vezel Optische Flard - Sc-APC 9/Singlemode 125μm leverancier Simplex 25m APC van de Kabelsg657b3 Sc van het Vezel Optische Flard - Sc-APC 9/Singlemode 125μm leverancier

Grote Afbeelding :  Simplex 25m APC van de Kabelsg657b3 Sc van het Vezel Optische Flard - Sc-APC 9/Singlemode 125μm

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: G657B3 Sc-APC - Sc-APC 9/125μm Singlemode Simplexkabel van het Vezelflard

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: negotiation
Verpakking Details: PE zelf-verbindingszak
Levertijd: 3-5 werkdagen
Betalingscondities: T/T, Western Union, Moneygram, L/C
Levering vermogen: 10000pcs per week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Toevoegingsverlies: <0> verlies terug: APC>60dB
100% 3D geteste interferentie: Beschikbaar De schone metalen kap van het eindgezicht: 100% maak, geen stof, geen water, geen kras schoon
OEM Service: OEM is beschikbaar Bedrijfcertificatie: Rohs, ISO-9001:2015

APC van de Kabelsg657b3 Sc van het vezel optische Flard - Sc-APC 9/125μm Singlemode Simplex 25m LSZH wit

 

 

 

De flardkabel wordt gebruikt om optische verbinding voor vezel optische elektronika te verstrekken. Het gebruik van het flardkoord verstrekt een snelle en gemakkelijke methode om vezelflarden in datacentra, uiteinden, cellulaire hubs en hoofdkantoren te verpletteren.

 

Het flardkoord kan in interconnect worden gebruikt of dwars-weg verbinden die de inkomende vezels verbindt met het elektronische materiaal en het herstellen verstrekt binnen de vezelwegen.

 

Het 9/125μm enige het flardkoord van de wijzevezel ontmoet volgzame RoHS, en alle kabels zijn 100% die optisch voor toevoegingsverlies wordt getest hoogte te verzekeren - de kwaliteit, het is zeer rendabel voor netwerk aanleg van kabelnetten.

 

Producteninformatie

 

Schakelaar Sc aan Sc Jasje OD 3.0mm
Vezelwijze 9/125μm Jasjekleur Wit
Pools APC aan APC Golflengte 1310/1550nm
Vezeltype Simplex Jasjemateriaal LSZH
Toevoegingsverlies ≤0.3dB Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
Terugkeerverlies ≥50dB Trilling ≤0.2dB
Werkende temperatuur -40~75°C Opslagtemperatuur -45~85°C
Polariteit A (Tx) aan B (Rx) Vezelrang G657B3

 

Geometrische Specificatie (slechts voor 3D geteste interferometer)

 

Testpunten Schakelaars APC Beëindigen-Gezicht
Straal van Kromming SC-APC 5~12 mm
Topcompensatie ≤70 um
Vezel Sferische Hoogte +/- 100 NM
Hoekige Compensatie - 8°± 0.5°

 

 

DOUANEoptie

 

Simplex 25m APC van de Kabelsg657b3 Sc van het Vezel Optische Flard - Sc-APC 9/Singlemode 125μm

Simplex 25m APC van de Kabelsg657b3 Sc van het Vezel Optische Flard - Sc-APC 9/Singlemode 125μm

 

OMC verleent ook een volledige reeks OEM diensten, zoals vezelschakelaar, lengte, kleur, vezelrang, specificatie, materiaal, pakket enz.

 

 

Fysieke Informatie

 

Simplex 25m APC van de Kabelsg657b3 Sc van het Vezel Optische Flard - Sc-APC 9/Singlemode 125μm

 

Lengtetolerantie: 05M: +5cm/-0cm; 5100m: +10cm/-0cm

 

 

Verpakking & Etikettering

 

Dit gemakkelijk te nemen en het goed-beschermde pakket van de vezel optische kabel is geëtiketteerd en geëtiketteerd door OMC als gebrek.

Simplex 25m APC van de Kabelsg657b3 Sc van het Vezel Optische Flard - Sc-APC 9/Singlemode 125μm

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: Sales Manager

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)