Thuis Productenglasvezel patchkabels

Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR

Certificaat
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Klantenoverzichten
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR

China Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR leverancier
Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR leverancier Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR leverancier Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR leverancier Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR leverancier

Grote Afbeelding :  Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OEM or OMC
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: SC-APC - SC-APC SM DUPLEX 2.0MM LSZH

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5st
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Één stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in het karton van 54*39*35cm karton
Levertijd: 3-7 dagen
Betalingscondities: De Western Union, T/T, Paypal
Levering vermogen: 1000000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
producten: Sc-APC - Sc-APC SM DX 2.0mm LSZH-Koord van het Vezel het Optische Flard Toevoegingsverlies: ≤0.12dB (CEI-Rang B)
verlies terug: ≥60dB (min) kabel OD: 2.0mm duplex
Type vezel: 9/125 Enige Wijze Materiaal: PVC/LSZH jasje
Certificering: ISO9001, RoSH Bedrijfstemperatuur: -40~+75Degree

2.0mm OD Enige APC van Wijzesc - Sc-APC Vezeloptische Flardkabels 

 

De flardkoorden worden gebruikt om optische verbinding te verstrekken voor vezel optische elektronika. Het gebruik van het flardkoord verstrekt een snelle en gemakkelijke methode om vezelflarden in datacentra, uiteinden, cellulaire hubs en hoofdkantoren te verpletteren. Het flardkoord kan in interconnect worden gebruikt of dwars-weg verbinden die de inkomende vezels verbinden met het elektronische materiaal en het herstellen verstrekken binnen de vezelwegen. De flardkoorden omvatten simplex, duplex en multi-Vezelsassemblage.

 

De het Flardkabels worden van OMC vervaardigd en de industrienormen overeenkomstig van TIA 604 (FOCIS), van CEI 61754 en YD/T-getest. OM1, vezeltypes van OM2, van OM3, van OM4, van OM5 of OS2-om de vraag van Gigabit Ethernet, 10 Gigabit te ontmoeten

Ethernet en hoge snelheidsvezelkanaal. Elke beëindiging door strenge parametertest om hoogst in netwerkprestaties te verzekeren.

 

De Norm van de schakelaar:

 

Sc: TIA/EIA, FOCIS3, GR.-326.NTT-SC IEC61754-4 EN JIS C5973.

 

Verpakking & Levering:
 

Verpakkingsdetails

1.Fumigation van houten trommel, plywooden trommel of houten trommel
2.carton doos
3.customized

Haven:  Shenzhen

 

Beschrijving:

 

Enige APC van Wijzesc - Sc-APC Vezeloptisch Duplex het Flardkoord van Flardkabels SM

 

Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR

Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR

 

Optische Specificaties

 

Schakelaar Sc Jasje OD (mm)

2.0x4.1

Vezelwijze 9/125μm Jasjekleur

SM: Geel/Blauw/Wit

Pools APC Golflengte

SM: 1310/1550nm

Kabeltype Pit-koord Duplex (Fig. 8 Duplex) Jasjemateriaal LSZH/PVC/OFNR/OFNP
Terugkeerverlies SM APC ≥ 60dB (min) Toevoegingsverlies ≤0.12dB (CEI-Rang B)
Uitwisselbaarheid

≤0.2dB

Trilling ≤0.2dB
Werkende temperatuur -40~75°C Opslagtemperatuur -45~85°C

 

 

Optische Specificaties: 

 

 

Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR

 

Geometrische Specificatie (voor speciaal verzoek)

 

Punten Schakelaar PC-Beëindigen-Gezicht APC Beëindigen-Gezicht
Straal van Kromming SC/FC/ST 10~25 mm 5~12 mm
LC/MU 7~25 mm 5~15 mm
Topcompensatie ≤50 um
Vezel Sferische Hoogte +/- 100 NM
Hoekige Compensatie - 8°± 0.5°

 


Verwante producten:


Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR

 

Gepantserde Veelvoudige Wijze 62.5/125 Simplex van het de Optische Vezelflard van SC/PC-FC/PC het Koordverbindingsdraad

 

Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR

 

Veelvoudige Wijze 62.5/125 het Flardkoord van de Doorbraaklc/pc-lc/pc Optische Vezel

 

Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR

 

De duplexvlecht van de Dalingskabel

 

Toepassing:

 

Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR

1. CATV

2. Actieve dvicebeëindiging

3. Telecommunicatienetwerken

4. Metro

5. Locale area networken (LANs)

6. Gegevens - verwerkingsnetwerken

7. Testmateriaal

8. Gebouwinstallaties.

9. Breed Gebiedsnetwerken (WANs)

 

Verpakking

 

Gemakkelijk genomen en goed-beschermd dit is de kabelpakket van het vezelflard geëtiketteerd en geëtiketteerd door OMC als gebrek
. Standaardkartongrootte: 34*22*15 cm; 44*34*24 cm; 54*39*34 cm. Welk te gebruiken karton hangt van goederen af
Qty. De verpakking kan worden aangepast.

Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR

1. zelf-verbindingspe zak 2. Bellenzak 3. Document karton 4. fumig-vrije Pallet

 

Bedrijfsinformatie:

 

OMC-beperkt de industrieco., dat door een deskundigenteam werd opgericht, heeft de passieve producten van FTTX sinds 2007 uitgevoerd. Wij concentreren ons bij het verstrekken van innovatieve en geïntegreerde FTTX-oplossingen voor een verscheidenheid van toepassingen/Netwerken. Onze mogelijkheden omvatten product/oplossingsontwerp, ontwikkeling, verhoging en integratie. Onze producten zijn onder het hoogste presteren in de industrie en vertegenwoordigen echt de beste waarden in de industrie. Wij bieden ook opleiding, pre en post-verkoopsteun aan. Wij helpen u de juiste producten voor de behoeften van uw Optisch netwerk selecteren.

 

stofvrije wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Kwaliteit contorl.jpg

Exhibition.jpg

Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR

Van het de Vezel Optische Flard van Sc/APC de Kabels Duplex Enige Wijze G657A1 9/125 2.0mm Groen gediplomeerd het Flardkoord van LSZH CPR

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Bent u de echte fabriek?

Ja, zijn wij de echte fabriek meer dan 10 jaar

 

2. Wat is uw hoofdproducten?

Openluchtvezel optische kabels; binnenvezel optische kabels; FTTH-Dalingskabels;

Binnen gepantserde de vezelkabel van flardkoorden; Optische flardkoorden SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisch flardkoord.

 

3. Hebt u certificaat voor grondstof?

Wij bouwen verhoudingssamenwerking op lange termijn met gekwalificeerde ISO9001, de grondstoffenleveranciers van ROHS.

 

4. Wat is uw levertijd?

Binnen 24 uren voor normale soorten vezel optische kabel;

3~5 dagen voor koorden van het vezel de optische flard met 10000 schakelaars.

 

5. MOQ: wat is uw minimumhoeveelheid?

MOQ voor vezel optische kabels: 1KM

Er zijn geen MOQ die voor koorden van het vezel de optische flard wordt vereist, aangezien er voorraad voor normale soorten is.

 

6. Hebt u verdeler in ander land of binnenlands?

Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

 

7. Betaling

Voor grote orden: T/T, L/C

Voor kleine orden: T/T, zijn Western Union en Paypal aanvaardbaar

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: 李晗

Tel.: +8618682182825

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)