Thuis Productenglasvezel patchkabels

De vlakke Duplexkabels LC UPC van het Vezel Optische Flard - de Enige Wijze van Sc UPC 9/125 de Verbindingsdraad van SM DX 10m LSZH

Certificaat
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Klantenoverzichten
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

De vlakke Duplexkabels LC UPC van het Vezel Optische Flard - de Enige Wijze van Sc UPC 9/125 de Verbindingsdraad van SM DX 10m LSZH

China De vlakke Duplexkabels LC UPC van het Vezel Optische Flard - de Enige Wijze van Sc UPC 9/125 de Verbindingsdraad van SM DX 10m LSZH leverancier
De vlakke Duplexkabels LC UPC van het Vezel Optische Flard - de Enige Wijze van Sc UPC 9/125 de Verbindingsdraad van SM DX 10m LSZH leverancier De vlakke Duplexkabels LC UPC van het Vezel Optische Flard - de Enige Wijze van Sc UPC 9/125 de Verbindingsdraad van SM DX 10m LSZH leverancier De vlakke Duplexkabels LC UPC van het Vezel Optische Flard - de Enige Wijze van Sc UPC 9/125 de Verbindingsdraad van SM DX 10m LSZH leverancier De vlakke Duplexkabels LC UPC van het Vezel Optische Flard - de Enige Wijze van Sc UPC 9/125 de Verbindingsdraad van SM DX 10m LSZH leverancier De vlakke Duplexkabels LC UPC van het Vezel Optische Flard - de Enige Wijze van Sc UPC 9/125 de Verbindingsdraad van SM DX 10m LSZH leverancier

Grote Afbeelding :  De vlakke Duplexkabels LC UPC van het Vezel Optische Flard - de Enige Wijze van Sc UPC 9/125 de Verbindingsdraad van SM DX 10m LSZH

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OEM or OMC
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: LC UPC - SC UPC SM DX 2.0MM LSZH

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5st
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Één stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in het karton van 54*39*35cm karton
Levertijd: 3-7 dagen
Betalingscondities: De Western Union, T/T, Paypal
Levering vermogen: 1000000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
producten: LC UPC - Duplex 2.0mm LSZH Optisch het Flardkoord van Sc UPC SM Toevoegingsverlies: ≤0.12dB (CEI-Rang B)
verlies terug: ≥50dB (min) kabel OD: 2.0mm duplex
Type vezel: 9/125 Enige Wijze Materiaal: PVC/LSZH jasje
Certificering: ISO9001, RoSH Bedrijfstemperatuur: -40~+75Degree

De vlakke Kabels LC UPC van het Vezel Optische Flard - Duplex Enige de Wijzesm DX LSZH Verbindingsdraad 9/125 van Sc UPC

 

 

De flardkoorden worden gebruikt om optische verbinding voor vezel optische elektronika te verstrekken. Het gebruik van het flardkoord verstrekt een snelle en gemakkelijke methode om vezelflarden in datacentra, uiteinden, cellulaire hubs en hoofdkantoren te verpletteren. Het flardkoord kan in interconnect worden gebruikt of dwars-weg verbinden die de inkomende vezels verbinden met het elektronische materiaal en het herstellen verstrekken binnen de vezelwegen. De flardkoorden omvatten simplex, duplex en multi-Vezelsassemblage.

 

De 9/125μm OS2 enige ongevoelige de vezel optische kabel van de wijzekromming is minder vermindering wanneer de neiging of verdraaid vergelijkbaar geweest met traditionele optische vezelkabels en dit de installatie en het onderhoud van de efficiëntere vezel optische kabels zullen maken. Het kan meer plaats voor uw hoogte ook besparen - de dichtheid in datacentra telegraferen, de ondernemingsnetwerken, de telecommunicatieruimte, de serverfarmen, de netwerken van de wolkenopslag, en om het even welke het flardkabels die van de plaatsenvezel zijn nodig.


Dit 9/125 van de de wijzevezel van OS2 de enige optische kabel is ideaal voor het verbinden van de verbindingen van 1G/10G/40G/100G/400G Ethernet. Het kan vervoergegevens voor maximaal 10km bij 1310nm, of tot 40km bij 1550nm.

 

De Norm van de schakelaar:

 

LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR.-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 EN JIS C5973.

Sc: TIA/EIA, FOCIS3, GR.-326.NTT-SC IEC61754-4 EN JIS C5973.

 

Verpakking & Levering:
 

Verpakkingsdetails

1.Fumigation van houten trommel, plywooden trommel of houten trommel
2.carton doos
3.customized

Haven:  Shenzhen

 

Beschrijving:

 

Vlakke Duplex van het de Wijze Vezeloptische Flard van upc-Sc UPC van het Flardkoord LC Enige de Kabel Gele LSZH Verbindingsdraad

De vlakke Duplexkabels LC UPC van het Vezel Optische Flard - de Enige Wijze van Sc UPC 9/125 de Verbindingsdraad van SM DX 10m LSZH

De vlakke Duplexkabels LC UPC van het Vezel Optische Flard - de Enige Wijze van Sc UPC 9/125 de Verbindingsdraad van SM DX 10m LSZH

 

Optische Specificaties

 

Schakelaar 1 LC Schakelaar 2

Sc

Vezelwijze 9/125μm Jasjekleur

SM: Geel/Blauw/Wit

Pools UPC Golflengte

SM: 1310/1550nm

Kabeltype Vlak Duplex Jasjemateriaal LSZH/PVC/OFNR/OFNP
Terugkeerverlies SM UPC ≥ 50dB (min) Toevoegingsverlies

≤0.3dB

Jasje OD (mm)

2.0x4.1

Vibration&Interchangeability ≤0.2dB
Werkende temperatuur

-20~70°C

Opslagtemperatuur

-40~80°C

 

 

Geometrische Specificatie (voor speciaal verzoek)

 

Punten Schakelaar PC-Beëindigen-Gezicht APC Beëindigen-Gezicht
Straal van Kromming SC/FC/ST 10~25 mm 5~12 mm
LC/MU 7~25 mm 5~15 mm
Topcompensatie ≤50 um
Vezel Sferische Hoogte +/- 100 NM
Hoekige Compensatie - 8°± 0.5°

 

Beëindigen-gezicht Kwaliteit (SM)

 

Streek Waaier (μm) Krassen Tekorten Verwijzing
A: Kern 0 tot 25 Niets Niets CEI-61300-3-35:2015
B: Bekleding 25 tot 115 Niets Niets
C: Kleefstof 115 tot 135 Niets Niets
D: Contact 135 tot 250 Niets Niets
E: Rest van metalen kap Niets Niets


Verwante producten:


De vlakke Duplexkabels LC UPC van het Vezel Optische Flard - de Enige Wijze van Sc UPC 9/125 de Verbindingsdraad van SM DX 10m LSZH

 

Gepantserde Enige wijze 9/125 Duplex van het de Optische Vezelflard van LC/UPC- SC/UPC het Koordverbindingsdraad

 

De vlakke Duplexkabels LC UPC van het Vezel Optische Flard - de Enige Wijze van Sc UPC 9/125 de Verbindingsdraad van SM DX 10m LSZH

 

Enige Wijze 9/125 het Flardkoord van de Doorbraaklc/apc-sc/apc Optische Vezel

 

Standaardnaleving


1. TIA 604 (FOCIS)
2. TIA/EIA 492AAAE
3. CEI 61754
4. CEI 60793-2-10
5. Iec61300-3-35
6. YD/T1272.1-2003
7. RoHS, Volgzame ISO9001

 

Eigenschappen


1. Hoog - de metalen kappen van het kwaliteitszirconiumdioxyde.
2. Goede herhaalbaarheid en uitwisseling.
3. Flame-retardant, ruw en duurzaam jasje.
4. 100% die optisch voor toevoegingsverlies wordt getest om hoogte te verzekeren - kwaliteit

 

Toepassing


1. Data Center
2. Onderneming
3. Vezel aan X (FTTX)
4. LAN en WAN
5. CATV-Netwerk
6. Telecommunicatienetwerk

 

Verpakking

 

Het gemakkelijk genomen en goed-beschermde dit is pakket van de vezel optische kabel geëtiketteerd en geëtiketteerd door OMC als gebrek
. Standaardkartongrootte: 34*22*15 cm; 44*34*24 cm; 54*39*34 cm. Welk te gebruiken karton hangt van goederen af
Qty. De verpakking kan worden aangepast.

De vlakke Duplexkabels LC UPC van het Vezel Optische Flard - de Enige Wijze van Sc UPC 9/125 de Verbindingsdraad van SM DX 10m LSZH

 

Bedrijfsinformatie:

 

OMC-beperkt de industrieco., dat door een deskundigenteam werd opgericht, heeft de passieve producten van FTTX sinds 2007 uitgevoerd. Wij concentreren ons bij het verstrekken van innovatieve en geïntegreerde FTTX-oplossingen voor een verscheidenheid van toepassingen/Netwerken. Onze mogelijkheden omvatten product/oplossingsontwerp, ontwikkeling, verhoging en integratie. Onze producten zijn onder het hoogste presteren in de industrie en vertegenwoordigen echt de beste waarden in de industrie. Wij bieden ook opleiding, pre en post-verkoopsteun aan. Wij helpen u de juiste producten voor de behoeften van uw Optisch netwerk selecteren.

 

stofvrije wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Kwaliteit contorl.jpg

Exhibition.jpg

De vlakke Duplexkabels LC UPC van het Vezel Optische Flard - de Enige Wijze van Sc UPC 9/125 de Verbindingsdraad van SM DX 10m LSZH

De vlakke Duplexkabels LC UPC van het Vezel Optische Flard - de Enige Wijze van Sc UPC 9/125 de Verbindingsdraad van SM DX 10m LSZH

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Bent u de echte fabriek?

Ja, zijn wij de echte fabriek meer dan 10 jaar

 

2. Wat is uw hoofdproducten?

Openluchtvezel optische kabels; binnenvezel optische kabels; FTTH-Dalingskabels;

Binnen gepantserde de vezelkabel van flardkoorden; Optische flardkoorden SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisch flardkoord.

 

3. Hebt u certificaat voor grondstof?

Wij bouwen verhoudingssamenwerking op lange termijn met gekwalificeerde ISO9001, de grondstoffenleveranciers van ROHS.

 

4. Wat is uw levertijd?

Binnen 24 uren voor normale soorten vezel optische kabel;

3~5 dagen voor koorden van het vezel de optische flard met 10000 schakelaars.

 

5. MOQ: wat is uw minimumhoeveelheid?

MOQ voor vezel optische kabels: 1KM

Er zijn geen MOQ die voor koorden van het vezel de optische flard wordt vereist, aangezien er voorraad voor normale soorten is.

 

6. Hebt u verdeler in ander land of binnenlands?

Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

 

7. Betaling

Voor grote orden: T/T, L/C

Voor kleine orden: T/T, zijn Western Union en Paypal aanvaardbaar

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: 李晗

Tel.: +8618682182825

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)