China glasvezel patchkabels fabrikant

Hoge - kwaliteit MPO - MPO-boomstamkabel met SM OM3 OM4 OM5 van 12F, 24F, 48F, 72F, 96F, 144F-kabel met OEM de dienst

Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: Het Flardkoord van SM/MM 12F/24F/48F mpo-MPO
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 10 PCs in een plastic doos, verscheidene dozen in een karton van 54*39*35cm
Levertijd: 3-7days
Betalingscondities: T/T, Western Union, paypal Western Union, creditcard
Levering vermogen: 1000000 PCs per maand

Gedetailleerde informatie

Productnaam: het koord van het mpoflard Schakelaar: MPO
Toevoegingsverlies: (Typisch) ≤0.50dB Terugkeerverlies: ≥60dB (SM); ≥25dB (MM.)
Duurzaamheid: <0> Uitwisselbaarheid: ≤0.2dB
treksterkte: >70N Werkende Temperatuur: -40 aan + 85°C
Hoog licht:

het koord van het mpoflard

,

Multimode MPO-Koord

,

Het Flardkoord van OM3 Mpo

Productomschrijving

 

Hoge - kwaliteit MPO - MPO-boomstamkabel met SM OM3 OM4 OM5 van 12F, 24F, 48F, 72F, 96F, 144F-kabel met OEM de dienst

 

sm-mpo-flard-koordom3-mpo-flard-koordom4-mpo-flard-koord


Mpo-MPO de Flardkabel/de boomstamkabel worden geëindigd met MPO bedriegt nector op beide einden. MPO-van de Flardkabel/boomstam de kabels verbinden MPO-samen modules als permanente verbinding. De van de Flardkabel/boomstam kabels zijn beschikbaar met 12, 24, 48,60,72, 96,144fibers. De steun versnelt aan 10/40/100Gbps-datacentrumoplossingen. Zij worden typisch goedgekeurd om cassettes, panelen onderling te verbinden of uggedized MPO ventilator-outs-waaien, en snelle plaatsing van high-density backbone te vergemakkelijken telegraferend in datacentra en andere hoge vezelmilieu's. Bovendien, MPO verstrekt ook veel flexibiliteit en gemak zodra u de schakelaarstijl in de flardpanelen moet veranderen. In plaats van het veranderen van de schakelaar op de kabelboomstam die, enkel een nieuwe cassette met nieuwe schakelaar installeren verbindt de stijl op het kruis kant van het flardpaneel.

 

De het Flardkabel van 12F mpo-MPO/de boomstamkabel worden ontworpen voor 40G QSFP+ SR4, 40G QSFP+ CSR4 en de optica direct verbindingen van 100G QSFP28 SR4 en high-density datacentrum
 
De het Flardkabel van 24F mpo-MPO/de boomstamkabel zijn ontworpen FO 100GBASE-SR10 CXP/CFP onderling verbindt Oplossing, van 100GBASE-LR4 en high-density datacentrum.
 

Productendetails

 

Schakelaar Vezelkanaal
de Schakelaar van de de Boomstamkabel van 12F mpo-MPO van de de Boomstamkabel van 12F mpo-MPO de Vezelkanaal
MPO-Schakelaars 12 of 24 Vezels

Nota: Vrouwelijke schakelaarbehoefte om aan mannelijk schakelaartype te verbinden.van de de Boomstamkabel van 12F mpo-MPO Schakelaartype

 

Schakelaar Verwijzing Huisvestingsdetails
Singlemode MPO CEI 61754-7

SM APC: Groene connectors+black-laars (Standaardverlies MPO)

SM APC: Gele connectors+black-laars (Super MPO met beperkte verliezen)

Multimode MPO CEI 61754-7

OM1&OM2 PC: Beige connectors+black-laars (Standaardverlies MPO) OM3&OM4 PC: Aquaconnectors+black laars (Standard&Super MPO met beperkte verliezen)

OM3&OM4 PC: De laars van Heather Violet connectors+black (Standaardverlies MPO)

 

 

Producten materiaal-Kabel

Hoge - kwaliteit MPO - MPO-boomstamkabel met SM OM3 OM4 OM5 van 12F, 24F, 48F, 72F, 96F, 144F-kabel met OEM de dienst 6

Vezeltelling OD (mm)

Toelaatbaar minimum

Treksterkte (n)

toelaatbaar minimum

Verbrijzelingslading (N/100mm)

Het minimum Buigen

Straal (MM.)

12/24 3.0±0.15

Korte termijn: 180;

Lange termijn: 90

Korte termijn: 500;

Lange termijn: 150

Statisch: 10D

Dynamisch: 20D

 

De kabel voor 24F-144F is een soort 2.0mm/3.0mm multi-buizen micro-Vezel kabel. De greep 12F van elke Buis. Zie verder.

24f-144f de materialen van het kabelproduct

 

Vezelaantal Vlakke 24 36 & 48 72F 96F 144F
Subeenheidsdiameter (mm) 2.9±0.1 2.9±0.1 2.9±0.1 2.9±0.1 2.9±0.1
Kabeldiameter (mm) (4.2±0.3) x (7.6±0.4) 9.0±0.3 11.2±0.3 13.5±0.3 17.5±0.3
Kabelgewicht (kg/km)

(LSZH 52)/

(Pvc 44)

(LSZH 93)

/(Pvc 86)

(LSZH106-)/

(Pvc 96)

(LSZH146-)/

(Pvc 135)

(LSZH260-)/

(Pvc 224)

Max.loading (iec794-1) Installatie/Verrichting 200/80 1000N/300N
Op- van de temperatuurclassificatie eration&Storage -20°C ~70°C

 

Optische Specificaties

Hoge - kwaliteit MPO - MPO-boomstamkabel met SM OM3 OM4 OM5 van 12F, 24F, 48F, 72F, 96F, 144F-kabel met OEM de dienst 8

 

Specificatiepunten. Enige wijze (APC 8 opgepoetste graad) Multimode (het Vlakke poetsmiddel van PC)
Toevoegingsverlies (MPO) (CEI 61300-3-34)

Standaardverlies: (maximum) ≤0.75dB, (Typische) ≤0.50dB

 

Super Met beperkte verliezen: (maximum) ≤0.35dB, (Typische) ≤0.20dB

Standaardverlies: (maximum) ≤0.6dB, (Typische) ≤0.50

 

Super Met beperkte verliezen: (maximum) ≤0.35dB, ≤0.20dB

(Typisch)

Terugkeerverlies (MPO) ≥60dB (8degree die oppoetsen) ≥25dB
Duurzaamheid <0>
Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
Treksterkte >70N
Werkende Temperatuur -40 aan + 85°C

 

MPO-Beëindigen-Gezicht 3D Interferentie

 

Punt (CEI-61300-3-30) Minimum Maximum
Straal van kromming (mm) ROC-X (ABS) 2000  
ROC-Y (ABS) 50mm  

 

Hoek

Hoek-x -0.2° -0.2°
Hoek-y APC 7.85° 8.15°
PC -0.2° -0.2°
Vezelhoogte (NM) 1000nm 3500nm
Max.DH.All Vezel: -300nm 300nm
DH.Adj: -300nm 300nm
DH.Ave Vezel: -300nm 300nm
Kernonderdompeling: SM N/A N/A
MM. -200nm 300nm

 

De Hulp van drie Verbindingsmethodes houdt de Juiste MTP/MPO-Polariteit

 

Omdat van de de boomstamkabel van 24F-144F MPO/MTP de de eenheidsschakelaar 12F MPO/MTP is, zodat heeft hetzelfde polariteit zoals enige 12F
MPO/MTP boomstamkabel.

 

mpopolariteit

 

Eigenschappen:


Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
MT gebaseerde multi-Vezel de Schakelaar, 4,8,12 en 24 assemblage van de vezelschakelaar beëindiging en
Economische oplossing voor massa-beëindiging van vezel
Ontworpen voor verlies met beperkte verliezen en standaardsm en MM.toepassingen
Ruw gemaakt om kabel, ovale kabel en naakte beschikbare lintopties
Kleur gecodeerde beschikbare huisvesting om vezeltype, poetsmiddeltype en/of schakelaarrang te onderscheiden
Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid

 

Toepassing:


De Schakelaars van MPO van elk van OMC zijn van Senko/Nissin/Sumitomo. MPO-de Flardkabel/de boomstamkabel zijn een soort hoogte - dichtheid
kabelassemblage wat over het algemeen gebruik op drie gebieden is.
1, de Data Centertoepassing met hoog dicht graadmilieu
2, de optische vezel aan het gebouw
3, de interne connectortoepassing in vezelmateriaal.

 


Verpakking

Gemakkelijk genomen en goed-beschermd dit is de kabelpakket van het vezelflard geëtiketteerd en geëtiketteerd door OMC als gebrek. Standaardkartongrootte: 34*22*15 cm; 44*34*24 cm; 54*39*34 cm. Welk te gebruiken karton hangt van goederen Qty af. De verpakking kan worden aangepast.

 

flard-koord-pakket-methode-1

 

de omc-oem-dienst

 


FAQ:

 

1. Bent u de echte fabriek?

Ja, zijn wij de echte fabriek meer dan 10 jaar

 

2. Wat is uw hoofdproducten?

Openluchtvezel optische kabels; binnenvezel optische kabels; FTTH-Dalingskabels;

Binnen gepantserde de vezelkabel van flardkoorden; Optische flardkoorden SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisch flardkoord.

 

3. Hebt u certificaat voor grondstof?

Wij bouwen verhoudingssamenwerking op lange termijn met gekwalificeerde ISO9001, de grondstoffenleveranciers van ROHS.

 

4. Wat is uw levertijd?

Binnen 24 uren voor normale soorten vezel optische kabel;

3~5 dagen voor koorden van het vezel de optische flard met 10000 schakelaars.

 

5. MOQ: wat is uw minimumhoeveelheid?

MOQ voor vezel optische kabels: 1KM

Er zijn geen die MOQ voor koorden van het vezel de optische flard wordt vereist, aangezien er voorraad voor normale soorten is.

 

6. Hebt u verdeler in ander land of binnenlands?

Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

 

7. Betaling

Voor grote orden: T/T, L/C

Voor kleine orden: T/T, zijn Western Union en Paypal aanvaardbaar

Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

Je zou deze kunnen zijn