China glasvezel patchkabels fabrikant

ABS van de de Vezel Optische Splitser van 1x16 1x32 Blockless Cassette Modulair met Schakelaar

Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: 1xN of 2xN-PLC Splitser
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 5pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Verpakkingsdetails: Individueel vakje of volgens grootte van de het verzoek de Enige steekproef van
Levertijd: 3-7days
Betalingscondities: T/T, Western Union, paypal Western Union, creditcard
Levering vermogen: 100000 PCs per maand

Gedetailleerde informatie

productnaam: vezel optische plc splitser Beschikbaar voor: 1xN reeks en 2xN seriece
Verbindingsmethode 1: Staalbuis met naakte vezel Verbindingsmethode 2: Blocklesstype, Mini modulair met 900um cale
Verbindingsmethode 3: Abs cassette met 1.62.0mm kabel Verbindingsmethode 4: Flardcomité Type
Vezeltype: G657A1 Verrichtingsgolflengte: 1260~1650nm
Gerichtheid: ≥55dB Verrichtingstemperaturen: -40~+85℃
Hoog licht:

De Optische Splitser van de Blocklessvezel

,

Vezel Optische Splitser 1x16

,

PLC Splitser 1x32

Productomschrijving

ABS van de de Vezel Optische Splitser van 1x16 1x32 Blockless Cassette Modulair met Schakelaar

 

Hoog - PLC van de kwaliteitsvezel Splitsers1x2 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 1x128 Blockless type, ABS cassette modulair met SC/LC/FC-schakelaar

  

 

Hoog - PLC van de kwaliteitsvezel Splitsers2x2 2x4 2x8 2x16 2x32 2x64 2x128 Blockless type, ABS cassette modulair met SC/LC/FC-schakelaar

 


De vlaksplitser van de lightwavekring (PLC) is een optisch die apparaat van de machtsdistributie op de geïntegreerde golfgeleider van kwartsplaat wordt gebaseerd. Met de eigenschappen van kleine grootte, brede waaier van werkende golflengte, stabiele betrouwbaarheid en goede uniformiteit, wordt het wijd gebruikt in PON, ODN, FTTX-punt tussen beëindigingsapparaat en hoofdkantoor te verbinden om de signaalsplitser te bereiken.

 

De vezelplc van OMC de Splitsersfamilie heeft 1x2, 1x4, 1x8, 1x16, 1x32, 1x64, 2x2, 2x4, 2x8, 2x16, 64 PLC van 2x32,2 x splitser, met specificaties die voor verschillende toepassingen en markten worden gemaakt. Brede bandbreedte, compacte grootte. Alle producten komt, ROHS, gr.-1209-kern-2001 en gr.-1221-kern-1999 samen.

 

Specificatie

 

1xN PLC Optische Splitser
Kanaalnummer 1x2 1x3 1x4 1x6 1x8 1x12 1x16 1x24 1x32 1x48 1x64 1x128
Verrichtingsgolflengte (NM) 1260-1650
Vezeltype G657A of Gespecificeerde Klant
Toevoegingsverlies (dB) (P) Maximum 3.8 6.1 7.1 9.0 10.2 12.5 13.5 15.5 16.5 18.4 20.2 23.8
Uniformiteit (dB) Maximum 0,4 0,4 0,6 1.6 0,8 1.2 1.2 1.5 1.5 2.0 2.0 2.5
Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB) Maximum 0,2 0,2 0,2 1.2 0,2 0,25 0,25 0,3 0,3 0,4 0,4 0,4
Returenverlies (dB) Min 55 55 55 55 55 55 55 55 55 55 55 55
Gerichtheid (dB) Min 55 55 55 55 55 55 55 55 55 55 55 55
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) Maximum 0,5 0,5 0,5 1.5 0,5 0,8 0,8 0,8 0,8 1.0 1.0 1.2
Temperatuurstabiliteit (- 40~85℃) (dB) Maximum 0,5 0,5 0,5 1.5 0,5 0,5 0,5 0..5 0,5 0. 0,5 0,5
Werkende Temperatuur (℃) -40~85
Opslagtemperatuur (℃) -40~85

Naakt Apparaat

Grootte (mm) (LxWxH)

40x4x4 40x4x4 40x4x4 40x4x4 40x4x4 60x7x4 60x7x4 60x7x4 60x7x4 60x12x6 60x12x6 N/A

Mini Module

Grootte (mm) (LxWxH)

60x7x4 60x7x4 60x7x4 60x7x4 60x7x4 60x7x4 60x12x4 80x20x6 80x20x6 100x40x60 100x40x60 N/A

Doosmodule

Grootte (mm) (LxWxH)

100x

80x10

100x

80x10

100x

80x10

100x

80x10

100x

80x10

120x

80x18

120x

80x18

120x

80x18

120x

80x18

140x

115x18

140x

115x18

140x

115x18

 

2xN PLC Optische Splitser
Kanaalnummer 2x2 2x4 2x8 2x16 2x32 2x64 2x128
Verrichtingsgolflengte (NM) 1260-1650
Vezeltype G657A of Gespecificeerde Klant
Toevoegingsverlies (dB) (P) Maximum 4.2 7.6 10.5 13.8 17.0 20.8 24.5
Uniformiteit (dB) Maximum 0,9 1.1 1.2 1.5 1.8 2.2 2.5
Polarisatie Afhankelijk Verlies (dB) Maximum 0,2 0,2 0,3 0,3 0,4 0,4 0,4
Returenverlies (dB) Min 55 55 55 55 55 55 55
Gerichtheid (dB) Min 55 55 55 55 55 55 55
Golflengte Afhankelijk Verlies (dB) Maximum 0,5 0,5 0,5 0,8 0,8 1.0 1.2
Temperatuurstabiliteit (- 40~85℃) (dB) Maximum 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5
Werkende Temperatuur (℃) -40~85
Opslagtemperatuur (℃) -40~85

Naakt Apparaat

Grootte (mm) (LxWxH)

50x4x4 50x4x4 50x4x4 60x7x4 60x7x4 N/A N/A

Mini Module

Grootte (mm) (LxWxH)

60x7x4 60x7x4 60x7x4 80x12x4 80x20x6 N/A N/A

Doosmodule

Grootte (mm) (LxWxH)

100x80x10 100x80x10 100x80x10 120x80x18 120x80x18 140x115x18 140x115x18

 

Kabel binnen voor

 

Vezeltype G657A1
Vlechtkabel Naakte vezel only/900um /1.6mm/1.8mm/2.0mm
Schakelaar

SC, LC, FC, ST, .......

2xN splitser Enige slechts Spaander

 

Milieuvoorwaarden:

 

Werkende Temperatuur -40~+85
Opslagtemperatuur -40~+85
Werkende Vochtigheid %RH ≤93
Opslagvochtigheid %RH ≤93

 

plc-splitser-type

 

Toepassing

 

De naakte PLC splitser kan één enkele GPON-netwerkinterface toelaten om onder vele subscrib- ers worden gedeeld en providers toestaan om bandbreedte-intensieve appli-kationen toe te laten. Het volgende cijfer toont 1X8 naakte PLC vezelsplitser inter verbonden aan GPON OLT en ONT door sluiting van de vezel de optische las.

 

omc plc splitserstoepassing

 

Wordt geïnstalleerd in buiteninstallatie wordt een bijlage, PON-splitser gebruikt om optische sig- te verdelen of te combineren nals, die dragers de capaciteit geeft om optische signalen aan veelvoudige huizen of ondernemingen te verdelen.

 

omc plc splitserstoepassing 1

 

Beste Alternatief voor FTTx-Oplossing

 

Wordt geïnstalleerd in buiteninstallatie wordt een bijlage, PON-splitser gebruikt om optische signalen te verdelen of te combineren, die dragers de capaciteit geeft om optische signalen aan veelvoudige huizen of ondernemingen te verdelen.

 

omc plc splitserstoepassing 2

PLC Splitserstoepassing

 


Verpakking

 

omc plc splitserspakket

 


FAQ:

 

1. Bent u de echte fabriek?

Ja, zijn wij de echte fabriek meer dan 10 jaar

 

2. Wat is uw hoofdproducten?

Openluchtvezel optische kabels; binnenvezel optische kabels; FTTH-Dalingskabels;

Binnen gepantserde de vezelkabel van flardkoorden; Optische flardkoorden SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisch flardkoord.

 

3. Hebt u certificaat voor grondstof?

Wij bouwen verhoudingssamenwerking op lange termijn met gekwalificeerde ISO9001, de grondstoffenleveranciers van ROHS.

 

4. Wat is uw levertijd?

Binnen 24 uren voor normale soorten vezel optische kabel;

3~5 dagen voor koorden van het vezel de optische flard met 10000 schakelaars.

 

5. MOQ: wat is uw minimumhoeveelheid?

MOQ voor vezel optische kabels: 1KM

Er zijn geen die MOQ voor koorden van het vezel de optische flard wordt vereist, aangezien er voorraad voor normale soorten is.

 

6. Hebt u verdeler in ander land of binnenlands?

Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

 

7. Betaling

Voor grote orden: T/T, L/C

Voor kleine orden: T/T, zijn Western Union en Paypal aanvaardbaar

Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

Je zou deze kunnen zijn