China glasvezel patchkabels fabrikant

van de de Dalingsvezel van 1F 2F 4F 6F 8F 12F Ftth de Optische Kabel G657A1 G657A2

Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: Het flard van de de Dalingskabel van Sc FTTH cord&Pigtail
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 5pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Standaardkartongrootte: 34*22*15 cm; 44*34*24 cm; 54*39*34 cm
Levertijd: 3-7days
Betalingscondities: T/T, Western Union, paypal Western Union, creditcard
Levering vermogen: 100000 PCs per maand

Gedetailleerde informatie

productnaam: Het flard van de de Dalingskabel van Sc FTTH cord&Pigtail Schakelaartype: SC/APC; SC/UPC; LC/APC; LC/UPC
Openluchtdalingskabel: 2x5mm Zelfstandige luchtftth Dalingskabel Binnendalingskabel: 2x3mm Kabel van de Vlinder de Vlakke Binnenftth Daling
Toevoegingsverlies: APC<0.3dB, UPC<0.3dB Terugkeerverlies: APC>60dB, UPC>50dB
Vezeltelling: 1,2,4,6,8,12F Sterktelid: FRP, KFRP, Staaldraad
Werkende Temperatuurwaaier: -40°C ~+70°C Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Hoog licht:

FTTH-de optische kabel van de dalingsvezel

,

Van de de Dalingsvezel van G657A1 FTTH de Optische Kabel

,

G657A2 draad van de vezel de optische daling

Productomschrijving

van de de Dalingsvezel van 1F 2F 4F 6F 8F 12F Ftth de Optische Kabel G657A1 G657A2

 

de Dalingskabel van 1F 2F 4F 6F 8F 12F FTTH met Sc-APC en van SC/UPC SM G657A1 G657A2 kabel 9/125 voor Openlucht/Binnenftth-project

 


FTTH-het flard van de Dalingskabel cord&Pigtail het is een soort flardkabel maar assemblage met FTTH-Dalingskabel. Dit is een laatste kabel in FTTH-project. Wijd gebruikt tussen Feitenplaat, einddoos, ONU tec. Met gemakkelijke toegankelijkheid aan de vezel en de eenvoudige installatie, FTTH-kan de kabel direct met de huizen worden verbonden. Het is geschikt om aan communicatieapparatuur te verbinden en gebruikt als toegang de bouwkabel in het systeem van de gebouwdistributie. De optische vezels worden geplaatst in het centrum van kabel en twee de parallelle Vezel Plastic (FRP/KFRP/Steel-draad) sterkte worden leden versterkt geplaatst aan de twee kanten. Dan, wordt de kabel voltooid met LSZH-schede. Ook, kunnen de klanten uw vereiste schakelaars specificeren.

 

Eigenschap:

Goed mechanisch en milieukenmerk

Eenvoudige structuur, lichtgewicht en hoge uitvoerbaarheid

Lage rook nul halogeen en vlam - vertragersschede
Nieuw fluitontwerp, gemakkelijk strook en las, eenvoudig installatie en onderhoud
Twee parallelle FRP-sterkteleden verzekeren goede prestaties van anti-elektromagnetische en verbrijzelingsweerstand

De speciale laag-kromming-gevoeligheidsvezel verstrekt hoge bandbreedte en uitstekend communicatie transmissiebezit

 

Optische prestaties.

 

Testpunt

Beproevingsomstandigheid

Waarde (dB)
UPC APC
Optische Perfor--mance Toevoegingsverlies 1310nm LEIDENE lichtbron <0><0>
Terugkeerverlies 1310nm LEIDENE lichtbron >50 >60

 

Milieuprestaties (Max. verandering van het Toevoegingsverlies)

Op hoge temperatuur +85°C168 uren <0>
Temperatuurcyclus -40-+75°C, 21 Cycli 168 uren <0>
Vochtigheid het Verouderen +75°C, 95%R.H, 168 uren <0>
Vochtigheidscondensatie het Cirkelen

-10°C-+65°C, 90%~100%RH, 14

cycli 168 uren

<0>

 

 

 

Mechanisch per formance (Max. verandering van het Toevoegingsverlies)

Trilling 10-55Hz, 1.5mm (pp) <0>
Buig

0.9kg, - 90o~+90o herhalen voor 100

cycli

<0>
Torsie 1.35kg, 90o~+90o, 10times <0>
Weersta trek 90N, 10min <0>
Daling H=1.5M, Totaal van 8 dalingen <0>
Ruilbaarheid Willekeurig <0>
Duurzaamheid 500 keer <0>

 

Beëindigen-gezicht Kwaliteit (SM)

 

omc ftth apc van de dalingskabel sm           omc ftth dalingskabel sm upc

SM APC                                                    SM UPC

 

Streek Waaier (μm) Krassen Tekorten Verwijzing
A: Kern 0 tot 25 Niets Niets

 

 

CEI 61300-3-

35:2015

B: Bekleding 25 tot 115 Niets Niets
C: Kleefstof 115 tot 135 Niets Niets
D: Contact 135 tot 250 Niets Niets
E: Rest van metalen kap Niets Niets

 

Producten detail-vlinder vlakke FTTH daling kabel-1-12 kernen

van de de Dalingsvezel van 1F 2F 4F 6F 8F 12F Ftth de Optische Kabel G657A1 G657A2 2

Vezeltelling 1F 2F/4F 6F-12F
Sterktelid FRP/KFRP/stevige Staaldraad
0.450.52mm 0.450.52mm 0.450.52mm
Kabeldiameter (mm) Ong. 2.0 (±0.1) *3.0 (±0.2) 2.0 (±0.1) *3.0 (±0.2) 2.0 (±0.1) *4.0 (±0.2)
Kabelgewicht (kg/km) Ong. 7/10 7.5/10.5 8.5/11.5
Treksterkte Kort (n) Op lange termijn

200/100 voor de sterktelid van de staaldraad

80/40 voor KFRP-het lid van de draadsterkte

Plotseling van de verbrijzelingsweerstand/lange termijn (N/100mm) 1000/500
Werkende temperatuurwaaier (°C) -40°C ~+70°C

 

Daling kabel-1-12 van de producten detail-lucht zelf-Steun FTTH kernen

van de de Dalingsvezel van 1F 2F 4F 6F 8F 12F Ftth de Optische Kabel G657A1 G657A2 3

Vezeltelling 1F 2F 4F 6F 8F-12F

Zelfstandig

Sterktelid

Stevige Vastgelopen het Staaldraad van de Staaldraad
1.0mm 1.2mm
Sterktelid FRP/KFRP/Solid Staaldraad
0.450.52mm 0.450.52mm
Kabeldiameter (mm) Ong. (±0.1) 2.0*5.0 2.0*5.0 2.0*5.2 2.3*6.0 2.8*6.3
Kabelgewicht (kg/km) Ong. 18.5/20 19/20.5 20/21.5 21/22.5 34/35
Treksterkte plotseling Lange termijn (N) 600/300 600/300 650/350 800/400 800/400
Plotseling van de verbrijzelingsweerstand/lange termijn (N/100mm) 2000/1000 2000/1000 2000/1000 2200/1000 2200/1000
Werkende temperatuurwaaier (°C) -40°C ~+70°C

 

Producten detail-schakelaar

 

omc-ftth-daling-kabel-schakelaar

Sc: TIA/EIA, FOCIS3, GR.-326.NTT-SC IEC61754-4 EN JIS C5973.

LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR.-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 EN JIS C5973.

 

Producten detail-ceramische Metalen kap

van de de Dalingsvezel van 1F 2F 4F 6F 8F 12F Ftth de Optische Kabel G657A1 G657A2 5

Hoog - kwaliteitssm Ceramische metalen kap, Goede concentriciteit<0>


Toepassing


Toegangsnetwerken
LAN (Local area network)
Vezel Optisch Communicatiesysteem
Van FTTH (Vezel aan het Huis) de Binnenbouw
De optische vezel sloot en bracht apparatuur aan over


Ideale Oplossing door FTTH de Binnenkabel van het Vezelflard


Een FTTH-netwerk met hoge capaciteit biedt u de kansen om een concurrentievoordeel te bouwen en een eco-duurzaam netwerk te handhaven dat minder macht verbruikt. Met eenvoudige structuur en lichtgewicht, zelfstandige FTTH wordt de dalingskabel hoogst geadviseerd voor de verbinding van openlucht en binnen aanleg van kabelnetten.

 

omc ftth de toepassing van de dalingskabel

 


Verpakking

 

Gemakkelijk genomen en goed-beschermd dit is de kabelpakket van het vezelflard geëtiketteerd en geëtiketteerd door OMC als gebrek. Standaardkartongrootte: 34*22*15 cm; 44*34*24 cm; 54*39*34 cm. Welk te gebruiken karton hangt van goederen Qty af. De verpakking kan worden aangepast.

 

omc ftth het pakket van de dalingskabel

 


FAQ:

 

1. Bent u de echte fabriek?

Ja, zijn wij de echte fabriek meer dan 10 jaar

 

2. Wat is uw hoofdproducten?

Openluchtvezel optische kabels; binnenvezel optische kabels; FTTH-Dalingskabels;

Binnen gepantserde de vezelkabel van flardkoorden; Optische flardkoorden SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisch flardkoord.

 

3. Hebt u certificaat voor grondstof?

Wij bouwen verhoudingssamenwerking op lange termijn met gekwalificeerde ISO9001, de grondstoffenleveranciers van ROHS.

 

4. Wat is uw levertijd?

Binnen 24 uren voor normale soorten vezel optische kabel;

3~5 dagen voor koorden van het vezel de optische flard met 10000 schakelaars.

 

5. MOQ: wat is uw minimumhoeveelheid?

MOQ voor vezel optische kabels: 1KM

Er zijn geen die MOQ voor koorden van het vezel de optische flard wordt vereist, aangezien er voorraad voor normale soorten is.

 

6. Hebt u verdeler in ander land of binnenlands?

Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

 

7. Betaling

Voor grote orden: T/T, L/C

Voor kleine orden: T/T, zijn Western Union en Paypal aanvaardbaar

Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

Je zou deze kunnen zijn