China glasvezel patchkabels fabrikant

LC Vlecht van de vezel de Optische Kabel met 0.9mm 12 Kleuren Mini Breakout Cable

Productdetails:
Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: LC UPC, LC-APC
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
Min. bestelaantal: 5pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 25 PCs in een plastic doos, verscheidene dozen in een karton van 54*39*35cm
Levertijd: 3-7days
Betalingscondities: T/T, Western Union, paypal Western Union, creditcard
Levering vermogen: 100000 PCs per maand

Gedetailleerde informatie

productnaam: De Reeks van de optische Vezelvlecht Toevoegingsverlies: ≤0.3dB
Terugkeerverlies: SM UPC≥50dB, APC≥60dB; MM. PC≥35dB Schakelaartype: SC, LC, FC, ST, MU, E2000
Uitwisselbaarheid: ≤0.2dB Werkende Temperatuur: -40~75°C
Hoog licht:

LC Vlecht van de vezel de Optische Kabel

,

G652D Vlecht van de vezel de Optische Kabel

,

G652D optische Vezelvlecht

Productomschrijving

LC Vlecht van de vezel de Optische Kabel met 0.9mm 12 Kleuren Mini Breakout Cable

 

Vezel Optische LC UPC vlecht, LC-APC Vlecht met 0.9mm 12 kleuren, 2.0mm, 3.0mm, 4 - Mini de doorbraakkabel van 144F, 4 - 12F-lintfanout kabel met OEM de Dienst

 


De vezel optische vlecht is normaal een strakke/vast die als buffer opgetreden vezelkabel met een schakelaar pre op één eind en blootgestelde vezel op andere wordt geëindigd. Het eind is gestript en de fusie verbonden aan een enige of multi-vezelboomstam. Wanneer behoorlijk gebruikt, staat de vezel optische vlecht lichte signaaltransmissie met minimaal terugkeerverlies toe en laag - vermindering. Zorg ervoor uw netwerk met de vezelvlechten van OMC wordt versterkt, aangezien van ons van superieure kwaliteitsmaterialen worden vervaardigd.


De Vlecht is beschikbaar in zowel enige als multimode versies met of APC of UPC poetsmiddeltypes. Onze vezelvlechten komen met een gedeeltelijk buitenjasje die de Strakke/Losse buffers beschermen tegen schade. Indien geïnstalleerd in een hoogte - de dichtheidstoepassing, het buitenjasje kan gemakkelijk worden verwijderd om een strakkere krommingsstraal voor de vlechten aan te passen.


Wij bieden Individuele enige vlechten, Voorzien 6 pakken, of 12 Pakken geplaatste vlechten aan4-144F Minidoorbraakkabel; 4 - 12F-lintfanout kabel met OEM de Dienst

 

Productenmaterialen

 

LC Vlecht van de vezel de Optische Kabel met 0.9mm 12 Kleuren Mini Breakout Cable 0

G652D, G657A1, G657A2/B2, G657B3, OM1, OM2, OM3, OM4, OM5-Vezels

 

900um, 1.2mm, 1.6mm, 1.7mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.4mm, 2.6mm, 2.8mm OD kabel

 

Pvc (Riser/OFNR), LSZH de materialen, van het Voltallige vergaderings (OFNP) Jasje

Standaard900um-Kabel Met kleurcodes 900um-Kabel
Standaard900um-Vlecht 1 Standaard900um-Vlecht 2

 

LC Vlecht van de vezel de Optische Kabel met 0.9mm 12 Kleuren Mini Breakout Cable 3

Hoog - kwaliteitssm Ceramische metalen kap, Goede concentriciteit<0>

LC Vlecht van de vezel de Optische Kabel met 0.9mm 12 Kleuren Mini Breakout Cable 4

Standaardschakelaars LC

 

Goede Herhaalbaarheid en Uitwisselbaarheid

 

 

Beschikbaar voor 12 kleuren, de 900um-buffer en gecodeerde vezel dezelfde kleur

Standaard900um-Vlecht

 

Optische Specificaties

 

 

 

Standaard900um-Vezelvlecht

LC Vlecht van de vezel de Optische Kabel met 0.9mm 12 Kleuren Mini Breakout Cable 6

Toevoegingsverlies ≤0.25dB beteken (Norm) Uitwisselbaarheid ≤0.2dB

Terugkeerverlies

SM UPC≥50dB SM APC≥60dB MM. PC≥35dB

Trilling

≤0.2dB

Werkende temperatuur

-40~75°C

Maximum het trekken kracht

6N (900um-kabel) 70N (2.0mm kabel) 100N (3.0mm kabel)

 

Standaard Met kleurcodes 900um geplaatste de Vezelvlechten van 6-12F

 

Standaard Met kleurcodes 900um geplaatste de Vezelvlechten van 6-12F

Toevoegingsverlies

≤0.3dB beteken (Maximum)

Uitwisselbaarheid

≤0.2dB

Terugkeerverlies

Van SM UPC≥50dB (min) SM APC≥60dB (min) MM. PC≥35dB (min)

Trilling

≤0.2dB

Werkende temperatuur

-40~75°C

Maximum het trekken kracht

6N (900um-kabel) 70N (2.0mm kabel) 100N (3.0mm kabel)

 

de 4-144F pre-Geëindigde 900um-vlecht van de kabelvezel

 

LC mini de doorbraak900um vlecht van PC 6cores SM

 
Toevoegingsverlies ≤0.25dB beteken (Norm) Kabel OD

4cores: 5.0mm

6cores: 5.3mm

8cores: 5.6mm

12cores: 6.3mm

24cores: 8.3mm

48cores: 10.5mm

Terugkeerverlies

SM UPC≥50dB SM APC≥60dB MM. PC≥35dB

Trilling

≤0.2dB

Polariteit A (Tx) aan B (Rx) Maximum het trekken kracht 660N (<12 cores="">12 kernen)

 

4-12F Lintfanout 900um vlecht

LC Vlecht van de vezel de Optische Kabel met 0.9mm 12 Kleuren Mini Breakout Cable 9

Schakelaar

LC

Jasje OD (mm)

4cores: 3.5x2.5mm

6cores: 3.8x2.5mm

8cores: 4.5x2.5mm

12cores: 5.0x2.5mm

Vezelwijze

9/125μm, 50/125μm, 62.5/125μm,

Jasjekleur

SM: Geel/Blauw/Wit;

OM1&OM2: Sinaasappel;

OM3: Aqua;

OM4: Aqua/Violet Magenta

Pools

PC, UPC, APC

Golflengte

SM: 1310/1550nm

MM.: 850nm

Kabeltype

Multi-vezelsdoorbraak 0.9mm eenheidskabel

Jasjemateriaal

LSZH/PVC/OFNR/OFNP

Toevoegingsverlies

≤0.3dB (CEI-Rang C)

Toevoegingsverlies

≤0.12dB (CEI-Rang B)

Terugkeerverlies

SM UPC ≥ 50dB (min)

SM APC ≥ 60dB (min)

De HEREN PC ≥ 35dB (min)

Uitwisselbaarheids&vibration

≤0.2dB

Het werken tem- perature

-40~75°C

Opslagtemperatuur

-45~85°C

 

het 3-144F pre-Geëindigde micro-Vezel fanout koord van Pigtail&patch

LC Vlecht van de vezel de Optische Kabel met 0.9mm 12 Kleuren Mini Breakout Cable 10

- Standaardkwaliteit

 

Toevoegingsverlies ≤0.3dB beteken (Norm) Hoofdkabel OD 3.0mm

Terugkeerverlies

SM UPC≥50dB

SM APC≥60dB

MM. PC≥35dB

Fanout kabel OD

0.9mm2.0mm

Polariteit A (Tx) aan B (Rx) Maximum het trekken kracht 100N

 

- CEI-Rangb kwaliteit

 

Toevoegingsverlies

≤0.12dB betekenen, max. ≤0.25dB voor >97% van steekproef

Uitwisselbaarheid

3.0mm

Terugkeerverlies

SM UPC≥50dB

SM APC≥60dB

MM. PC≥35dB

Fanout kabel OD

0.92.0mm

Polariteit A (Tx) aan B (Rx) 12F Maximum het trekken kracht 100N

 

Geometrische slechts beschikbare Specificatie (na gevraagde klant)

 

Punten Parameter
Het oppoetsen PC APC
ROC SC/FC/ST 10 ~ 25 5 ~ 12
LC/MU 7~ 25 5 ~ 12
Topcompensatie ≤ 50
Vezel Sferische Hoogte ±100
Hoek ± 0,5 8 ± 0,5

 

Standaardnaleving

  • TIA 604 (FOCIS)
  • TIA/EIA 492AAAE
  • CEI 61754
  • CEI 60793-2-10
  • Iec61300-3-35
  • YD/T1272.1-2003
  • RoHS, Volgzame ISO9001

Eigenschappen

  • Hoog - de metalen kappen van het kwaliteitszirconiumdioxyde.
  • Goede herhaalbaarheid en uitwisseling.
  • Flame-retardant, ruwe en jasje van dura- ble.
  • 100% optisch getest voor toevoegingsverlies om hoogte te verzekeren - kwaliteit

Verpakking

Het gemakkelijk genomen en goed-beschermde dit is pakket van de vezel optische kabel geëtiketteerd en geëtiketteerd door OMC als DE-fout. Standaardkartongrootte: 34*22*15 cm; 44*34*24 cm; 54*39*34 cm. Welk te gebruiken karton hangt van goederen Qty af. De verpakking kan worden aangepast.

 

Vezel Optische Vlechtmethode:

 

omc pakket 1 van de vezelvlecht

 

Vezel Optische Vlecht - methode twee:

 

omc pakket 2 van de vezelvlecht

 


FAQ:

 

1. Bent u de echte fabriek?

Ja, zijn wij de echte fabriek meer dan 10 jaar

 

2. Wat is uw hoofdproducten?

Openluchtvezel optische kabels; binnenvezel optische kabels; FTTH-Dalingskabels;

Binnen gepantserde de vezelkabel van flardkoorden; Optische flardkoorden SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisch flardkoord.

 

3. Hebt u certificaat voor grondstof?

Wij bouwen verhoudingssamenwerking op lange termijn met gekwalificeerde ISO9001, de grondstoffenleveranciers van ROHS.

 

4. Wat is uw levertijd?

Binnen 24 uren voor normale soorten vezel optische kabel;

3~5 dagen voor koorden van het vezel de optische flard met 10000 schakelaars.

 

5. MOQ: wat is uw minimumhoeveelheid?

MOQ voor vezel optische kabels: 1KM

Er zijn geen die MOQ voor koorden van het vezel de optische flard wordt vereist, aangezien er voorraad voor normale soorten is.

 

6. Hebt u verdeler in ander land of binnenlands?

Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

 

7. Betaling

Voor grote orden: T/T, L/C

Voor kleine orden: T/T, zijn Western Union en Paypal aanvaardbaar

Standaard900um-Kabel Met kleurcodes 900um-Kabel
Standaard900um-Vlecht 1 Standaard900um-Vlecht 2
 

Neem contact op met ons

Ga Uw Bericht in

Je zou deze kunnen zijn