Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Producten

Fiber Optic PLC Splitter

Certificaat
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Klantenoverzichten
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Fiber Optic PLC Splitter

(17)
China 1x8 PLC Vezelsplitser, Minimodule, 900μm, Singlemode Sc/APC, fabriek

1x8 PLC Vezelsplitser, Minimodule, 900μm, Singlemode Sc/APC,

1x8 PLC Minimodule 900μm van de Vezelsplitser Sc-Singlemode APC PLC de splitser is een optisch die apparaat van de machtsdistributie op de geïntegreerde golfgeleider van kwartsplaat wordt gebaseerd. Met de ... Read More
2019-07-22 11:56:29
China Las/Pigtailed-ABS Moduleplc Splitser 1x8 2.0mm Sc/APC Singlemode Lange Levensduur fabriek

Las/Pigtailed-ABS Moduleplc Splitser 1x8 2.0mm Sc/APC Singlemode Lange Levensduur

1x8 PLC de Las van de Vezelsplitser/Pigtailed-ABS Module 2.0mm Singlemode Sc/APC De vlaklightwave-splitser van Krings(plc) is een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van de ... Read More
2019-07-08 18:14:54
China ABS PLC van de Modulevezel Optisch Splitserslas/Pigtailed 2.0mm Sc/APC Schakelaartype fabriek

ABS PLC van de Modulevezel Optisch Splitserslas/Pigtailed 2.0mm Sc/APC Schakelaartype

1x16 PLC de Las van de Vezelsplitser/Pigtailed-ABS Module 2.0mm Singlemode Sc/APC De vlaklightwave-splitser van Krings(plc) is een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van de ... Read More
2019-07-08 18:14:54
China Blockless1x16 PLC Minimodule 900μM van de Vezel Optische Splitser Sc-APC Kleine Grootte fabriek

Blockless1x16 PLC Minimodule 900μM van de Vezel Optische Splitser Sc-APC Kleine Grootte

1x16 PLC Minimodule 900μm, Sc-Singlemode APC van de Vezelsplitser PLC de splitser is een optisch apparaat van de machtsdistributie dat op de geïntegreerde golfgeleider van kwartsplaat wordt gebaseerd. Met de ... Read More
2019-07-08 18:14:54
China LC APC Singlemode Vezel Optische PLC Splitsers1x16 Blockless LC/APC Schakelaar fabriek

LC APC Singlemode Vezel Optische PLC Splitsers1x16 Blockless LC/APC Schakelaar

1x16 PLC Vezelsplitser, Minimodule, 900μm, LC-Singlemode APC, PLC de splitser is een optisch apparaat van de machtsdistributie dat op de geïntegreerde golfgeleider van kwartsplaat wordt gebaseerd. Met de ... Read More
2019-07-08 18:14:54
China Het duurzame PLC van Sc SM UPC van SM 1310nm 1x32 Facultatieve Verlies van de Splitsers Multifunctionele Hoge Terugkeer fabriek

Het duurzame PLC van Sc SM UPC van SM 1310nm 1x32 Facultatieve Verlies van de Splitsers Multifunctionele Hoge Terugkeer

Blockless/micro-Verzegelende Type SM 1310nm 1*32 PLC Splitser met de Schakelaar van Sc UPC en 0.9mm Kabel De vlaklightwave-splitser van Krings(plc) is een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend ... Read More
2019-02-26 15:13:31
China Micro - Verzegelende Optische PLC van de Type 1*8 Vezel Splitser met Inham 2mm Kabel en Afzet 0.9mm Kabel fabriek

Micro - Verzegelende Optische PLC van de Type 1*8 Vezel Splitser met Inham 2mm Kabel en Afzet 0.9mm Kabel

Blockless/micro-Verzegelende Type SM 1310nm 1*8 PLC Splitser met Inham 2mm Kabel en Afzet 0.9mm Kabel Blocklessplc de splitser heeft sterkere vezelbescherming dan naakte vezelsplitser, die een miniaturisatieres... Read More
2019-02-26 15:12:23
China Blockless/Micro - Verzegelende Vezel Optische PLC Splitser 1*16 met LC-APC Schakelaar fabriek

Blockless/Micro - Verzegelende Vezel Optische PLC Splitser 1*16 met LC-APC Schakelaar

Blocklesssm 1310nm 1*16 PLC Splitser met LC-APC Schakelaar en kabel 0.9mm De vlaklightwave-splitser van Krings(plc) is een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van de kiezelzuur de ... Read More
2019-02-26 15:01:47
China Goed PLC van de Uniformiteitsvezel Optisch Splitsers1*4 Dubbel Venster MM. 850/1310nm fabriek

Goed PLC van de Uniformiteitsvezel Optisch Splitsers1*4 Dubbel Venster MM. 850/1310nm

1*4 dubbel Venster MM.850/1310nm PLC Splitser met Sc-Schakelaar De vlaklightwave-splitser van Krings(plc) is een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische ... Read More
2019-02-26 13:54:38
China Het multiwijze1x4 Optische PLC Afhankelijke Verlies van de Splitsers Stabiele Lage Polarisatie fabriek

Het multiwijze1x4 Optische PLC Afhankelijke Verlies van de Splitsers Stabiele Lage Polarisatie

1*4 dubbel Venster MM.850/1310nm PLC Splitser zonder Schakelaar De vlaklightwave-splitser van Krings(plc) is een type van optisch energiebeheerapparaat dat gebruikend technologie van de kiezelzuur de optische ... Read More
2019-02-26 13:52:56
Page 1 of 2|< 1 2 >|