Thuis Productende kabel van de mpoboomstam

MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH

Certificaat
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Klantenoverzichten
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH

China MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH leverancier
MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH leverancier MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH leverancier MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH leverancier

Grote Afbeelding :  MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: Nissin
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: Fanout 0.9mm het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in een hoofddiezak, dan in een karton van 54*39*35cm
Levertijd: 1 week
Betalingscondities: Western Union, paypal T/T, alipay, creditcard
Levering vermogen: 1000000 PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G Schakelaar A: MPO MANNELIJKE 12F SM
Schakelaar B: LC PC 900UM SM IL VAN MPO: <0>
RL VAN MPO: >25dB IL VAN LC: <0>
RL VAN LC: >35dB Toepassing:: Datacentrum, het Netwerk van FTTH FTTB FTTX

MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH

 

 

MPO (mannetje) - LC/SC/FC/ST-Fan-out 0.9mm wordt 30cm flardkabel ontworpen want de de modulecassettes van mpo-LC LGX met de schakelaar van MPO en LC/SC/FC/ST-op elk eind worden geëindigd. Het wordt specifiek ontworpen voor high-density vezel herstellend in datacentra die de behoefte ruimtebesparing en de problemen van het kabelbeheer vermindert.

 

Fanout 0.9mm wordt van SM 8F MPO- LC/SC/FC/ST kabel geoptimaliseerd voor 40G QSFP+ PLR4 aan de optica directe verbinding en high-density van 10G SFP+ LR datacentrumtoepassingen.


MPO-de Norm van producten:


- Voldoet CEI-aan Norm CEI-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Volgzame Telcordia gr.-1435-KERN
- Gestructureerde aanleg van kabelnetten per tia-568-c


De Industriële Norm van andere schakelaars:


LC: TIA/EIA, FOCIS10, GR.-326 EIA/TIA-604-10, IEC61754-20 EN JIS C5973.


MPO-de Specificatie van het flardkoord:
 

Specificatiepunten. Enige wijze
(UPC Vlak poetsmiddel, APC 8 graadpoetsmiddel)
Multimode
(Het Vlakke poetsmiddel van PC)
Toevoegingsverlies
(MPO)
Standaardverlies
≤0.7dB
Met beperkte verliezen
≤0.35dB
Standaardverlies
≤0.5dB
Met beperkte verliezen
≤0.35dB
Toevoegingsverlies
(LC/SC/FC/ST)
≤0.3dB ≤0.3dB
Terugkeerverlies (MPO) ≥55dB ≥35dB
Terugkeerverlies
(LC/SC/FC/ST)
APC≥60dB
UPC≥50dB
PC≥35dB
Duurzaamheid <0>
Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
Treksterkte >70N
Werkende Temperatuur -40 aan + 85°C


Nota: Maximumbandbreedte van Verschillende Multimode Vezels


OM1 – 62,5 umkern – 10GBit tot 33 meters, gigabit tot 300m
OM2 – 50 umkern – 10GBit tot 82 meters, gigabit tot 500m
OM3 – 50 umkern, Geoptimaliseerde Laser – 10GBit tot 300 meters, gigabit tot 1000m
OM4 – 50 umkern, Geoptimaliseerde Laser – 10GBit tot 550 meters, gigabit tot 1000m

MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH
MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH

 

Eigenschappen:


- Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
- MT gebaseerde multi-Vezel de Schakelaar, 4,8,12 en 24 assemblage van de vezelschakelaar beëindiging en
- Economische oplossing voor massa-beëindiging van vezel
- Ontworpen voor verlies met beperkte verliezen en standaardsm en MM.toepassingen
- Ruw gemaakt om kabel, ovale kabel en naakte beschikbare lintopties
- Kleur gecodeerde beschikbare huisvesting om vezeltype, poetsmiddeltype en/of schakelaarrang te onderscheiden
- Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid


Beschikbaarheid:


- Lint en bundel beschikbare kabel;
- Flardkoord, beschikbare de assemblage van de vlechtkabel.
- MT-MT het koord van het lintflard is beschikbaar.
- MPO beschikbare Loopback


MPO-Interferentieindex

 

Schakelaartype Testende punten Min Maximum
MPO-PC ROC_X (abs) (mm) 500  
ROC_Y (abs) (mm) 50  
Angle_X (gr.) -0.2 0,2
Angle_Y (gr.) -0.2 0,2
Max.DH.All Vezel (NM) -600 600
Max.DH.Ave (NM) -300 300
Max.DH.Adj (NM) -300 300
Max. Kernonderdompeling (NM) -300 300
Vezelhoogte (NM) -300 300
ROC_X (abs) (mm) 1000 3000
MPO-APC ROC_X (abs) (mm) 500  
ROC_Y (abs) (mm) 50  
Angle_X (gr.) -0.2 0,2
Angle_Y (gr.) 7.8 8.2
Max.DH.All Vezel (NM) -600 600
Max.DH.Ave (NM) -300 300
Max.DH.Adj (NM) -300 300
Fiberheight (NM)    

 

MPO-Schakelaartypes


MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH


Kabeltekening (12cores voor verwijzing)

 

MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH


Toepassing:


MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH


Verpakking


Gemakkelijk genomen en goed-beschermd dit is de kabelpakket van het vezelflard geëtiketteerd en geëtiketteerd door OMC als gebrek
. Standaardkartongrootte: 34*22*15 cm; 44*34*24 cm; 54*39*34 cm. Welk te gebruiken karton hangt van goederen af
Qty. De verpakking kan worden aangepast.

 

MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH


Hoog - de Waarborg van de kwaliteitsmpo Kabel


1. Krachtige oppoetsende machine, en aangevuld die door precisieplaten houders voor MT-metalen kappen worden ontworpen.
2, 3D interferometer verstrekken controle van MTP/MPO-het oppoetsen proces, en het maken van alle parameters van de opgepoetste MT-metalen kap voldoet en overschrijdt de industrienormen.
3. De flexibiliteit van het meetapparaat verstrekt het volledige vereiste spectrum van het optische testen voor complexe en hoge de kabelassemblage van de vezeltelling.
MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH

 

Bedrijfsinformatie:

 

OMC-beperkt de industrieco., dat door een deskundigenteam werd opgericht, heeft de passieve producten van FTTX sinds 2007 uitgevoerd. Wij concentreren ons bij het verstrekken van innovatieve en geïntegreerde FTTX-oplossingen voor een verscheidenheid van toepassingen/Netwerken. Onze mogelijkheden omvatten product/oplossingsontwerp, ontwikkeling, verhoging en integratie. Onze producten zijn onder het hoogste presteren in de industrie en vertegenwoordigen echt de beste waarden in de industrie. Wij bieden ook opleiding, pre en post-verkoopsteun aan. Wij helpen u de juiste producten voor de behoeften van uw Optisch netwerk selecteren.

 

stofvrije wrokshop.jpg

 

MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH

MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH

MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH

MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH

 

Exhibition.jpg

MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH

MPO-Fanout 0.9mm van de Boomstamkabel het Mannetje van 12F MPO - LC UPC 9/125μm met 12 Kleuren OS2 G652D 900μm LSZH

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Bent u de echte fabriek?

Ja, zijn wij de echte fabriek meer dan 10 jaar

 

2. Wat is uw hoofdproducten?

Openluchtvezel optische kabels; binnenvezel optische kabels; FTTH-Dalingskabels;

Binnen gepantserde de vezelkabel van flardkoorden; Optische flardkoorden SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisch flardkoord.

 

3. Hebt u certificaat voor grondstof?

Wij bouwen verhoudingssamenwerking op lange termijn met gekwalificeerde ISO9001, de grondstoffenleveranciers van ROHS.

 

4. Wat is uw levertijd?

Binnen 24 uren voor normale soorten vezel optische kabel;

3~5 dagen voor koorden van het vezel de optische flard met 10000 schakelaars.

 

5. MOQ: wat is uw minimumhoeveelheid?

MOQ voor vezel optische kabels: 1KM

Er zijn geen die MOQ voor koorden van het vezel de optische flard wordt vereist, aangezien er voorraad voor normale soorten is.

 

6. Hebt u verdeler in ander land of binnenlands?

Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

 

7. Betaling

Voor grote orden: T/T, L/C

Voor kleine orden: T/T, zijn Western Union en Paypal aanvaardbaar

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: Sales Manager

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten