Thuis ProductenMTP-boomstamkabel

De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels

Certificaat
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Klantenoverzichten
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels

China De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels leverancier
De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels leverancier De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels leverancier De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels leverancier

Grote Afbeelding :  De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: USconec
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: Fanout 0.9mm MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in een hoofddiezak, dan in een karton van 54*39*35cm
Levertijd: 1 week
Betalingscondities: Western Union, paypal T/T, alipay, creditcard
Levering vermogen: 1000000 PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: Fanout 0.9mm MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F Schakelaar A: MTP MM.12f Mannetje
Schakelaar B: De Simplex 0,9 HEREN PC van Sc Toevoegingsverlies:: <0>
Terugkeerverlies:: MTP>20dB, SC>35dB Werkende temperatuur:: -40 aan + 85°C
Uitwisselbaarheid:: ≤0.35dB Toepassing:: Datacentrum van FTTH, FTTB, FTTX-Netwerk

De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels

 

 

Mtp-Sc fanout 900um de kabels verstrekken een overgang van multi-vezelkabels aan individuele vezels of duplexschakelaars. Ook genoemd geworden MTP-doorbraakkabel of MTP-fanout kabel, heeft het één enkele MTP-schakelaar op één eind dat in 6 of 12 schakelaars uitbreekt, en deze schakelaartypes kunnen LC, Sc, ST, enz. zijn. Het is beschikbaar in 4, 6, 8, of 12 configuraties van het vezellint met lengten onder 1 meter. Mtp-Sc fanout de kabel verstrekt een betrouwbaar, rendabel aanleg van kabelnettensysteem om van erfenis 10G aan hogere snelheid 40G/100G Ethernet te migreren. Het volgende is de voordelen van MTP-uitrustingskabel:
 
- Plaats het besparing-actieve materiaal uit elkaar en de backbonekabel is goed voor besparingsruimte.
- Het gemakkelijke plaatsing-fabriek geëindigde systeem bespaart installatie en van de netwerkaanpassing tijd.
- De betrouwbaarheid-hoge standaardcomponenten worden gebruikt in het productieproces om de productkwaliteit te waarborgen.
 
Mtp-Sc het Koord van het Vezelflard wordt geëindigd met de schakelaar van MTP en Sc-op beide eind. De Schakelaars van MTP van elk van OMC zijn ffrom USconec. 


MTP-de Norm van producten:
 
- Voldoet CEI-aan Norm CEI-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Volgzame Telcordia gr.-1435-KERN
- Gestructureerde aanleg van kabelnetten per tia-568-c

De Industriële Norm van andere schakelaars:
 
Sc: TIA/EIA, FOCIS3, GR.-326.NTT-SC IEC61754-4 EN JIS C5973.

 

 

MTP-de Specificatie van het flardkoord:
 

Specificatiepunten. Enige wijze
(UPC Vlak poetsmiddel, APC 8 graadpoetsmiddel)
Multimode
(Het Vlakke poetsmiddel van PC)
Toevoegingsverlies
(MPO)
Standaardverlies
≤0.7dB
Met beperkte verliezen
≤0.35dB
Standaardverlies
≤0.5dB
Met beperkte verliezen
≤0.35dB
Toevoegingsverlies
(LC/SC/FC/ST)
≤0.3dB ≤0.3dB
Terugkeerverlies (MPO) ≥55dB ≥35dB
Terugkeerverlies
(LC/SC/FC/ST)
APC≥60dB
UPC≥50dB
PC≥35dB
Duurzaamheid <0>
Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
Treksterkte >70N
Werkende Temperatuur -40 aan + 85°C


De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels


MTP-Schakelaartypes
 
De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels

Twee andere duidelijk zichtbare eigenschappen zijn de neuzen en de gidsgroeven (sleutels) aan de hoogste kant.
(Nota: Vrouwelijke schakelaarbehoefte om aan mannelijk schakelaartype te verbinden.)

 
Eigenschappen:
 
- Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
- MT gebaseerde multi-Vezel de Schakelaar, 4,8,12 en 24 assemblage van de vezelschakelaar beëindiging en
- Economische oplossing voor massa-beëindiging van vezel
- Ontworpen voor verlies met beperkte verliezen en standaardsm en MM.toepassingen
- Ruw gemaakt om kabel, ovale kabel en naakte beschikbare lintopties
- Kleur gecodeerde beschikbare huisvesting om vezeltype, poetsmiddeltype en/of schakelaarrang te onderscheiden
- Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid
 
BESCHIKBAARHEID:
 
- Lint en bundel beschikbare kabel;
- Flardkoord, beschikbare de assemblage van de vlechtkabel.
- MT-MT het koord van het lintflard is beschikbaar.
- MPO beschikbare Loopback

 Kabeltekening (mtp-LC voor verwijzing)


De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels

Toepassing:



De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels


Verpakking


Gemakkelijk genomen en goed-beschermd dit is de kabelpakket van het vezelflard geëtiketteerd en geëtiketteerd door OMC als gebrek
. Standaardkartongrootte: 34*22*15 cm; 44*34*24 cm; 54*39*34 cm. Welk te gebruiken karton hangt van goederen af
Qty. De verpakking kan worden aangepast.
 

De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels


Hoog - de Waarborg van de kwaliteitsmpo Kabel


1. Krachtige oppoetsende machine, en aangevuld die door precisieplaten houders voor MT-metalen kappen worden ontworpen.
2, 3D interferometer verstrekken controle van MTP/MPO-het oppoetsen proces, en het maken van alle parameters van de opgepoetste MT-metalen kap voldoet en overschrijdt de industrienormen.
3. De flexibiliteit van het meetapparaat verstrekt het volledige vereiste spectrum van het optische testen voor complexe en hoge de kabelassemblage van de vezeltelling.

De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels

 

Bedrijfsinformatie:

 

OMC-beperkt de industrieco., dat door een deskundigenteam werd opgericht, heeft de passieve producten van FTTX sinds 2007 uitgevoerd. Wij concentreren ons bij het verstrekken van innovatieve en geïntegreerde FTTX-oplossingen voor een verscheidenheid van toepassingen/Netwerken. Onze mogelijkheden omvatten product/oplossingsontwerp, ontwikkeling, verhoging en integratie. Onze producten zijn onder het hoogste presteren in de industrie en vertegenwoordigen echt de beste waarden in de industrie. Wij bieden ook opleiding, pre en post-verkoopsteun aan. Wij helpen u de juiste producten voor de behoeften van uw Optisch netwerk selecteren.

 

stofvrije wrokshop.jpg

De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels

De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels

De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels

De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels

Exhibition.jpg

De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels

De Kabelfanout 0.9mm van de elitemtp Boomstam MTP-Mannetje aan Sc-MM. van PC 12F met 900μm OM3 50/125 30cm voor mpo/mtp-Sc cassette /panels

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Bent u de echte fabriek?

Ja, zijn wij de echte fabriek meer dan 10 jaar

 

2. Wat is uw hoofdproducten?

Openluchtvezel optische kabels; binnenvezel optische kabels; FTTH-Dalingskabels;

Binnen gepantserde de vezelkabel van flardkoorden; Optische flardkoorden SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisch flardkoord.

 

3. Hebt u certificaat voor grondstof?

Wij bouwen verhoudingssamenwerking op lange termijn met gekwalificeerde ISO9001, de grondstoffenleveranciers van ROHS.

 

4. Wat is uw levertijd?

Binnen 24 uren voor normale soorten vezel optische kabel;

3~5 dagen voor koorden van het vezel de optische flard met 10000 schakelaars.

 

5. MOQ: wat is uw minimumhoeveelheid?

MOQ voor vezel optische kabels: 1KM

Er zijn geen die MOQ voor koorden van het vezel de optische flard wordt vereist, aangezien er voorraad voor normale soorten is.

 

6. Hebt u verdeler in ander land of binnenlands?

Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

 

7. Betaling

Voor grote orden: T/T, L/C

Voor kleine orden: T/T, zijn Western Union en Paypal aanvaardbaar

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: Sales Manager

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)