Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenMTP-boomstamkabel

Geel de Kabelwijfje van de Kleurenmtp Boomstam aan Sc-4 APC, de Duplexkabel van de 8 Vezelsmtp Doorbraak

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Geel de Kabelwijfje van de Kleurenmtp Boomstam aan Sc-4 APC, de Duplexkabel van de 8 Vezelsmtp Doorbraak

China Geel de Kabelwijfje van de Kleurenmtp Boomstam aan Sc-4 APC, de Duplexkabel van de 8 Vezelsmtp Doorbraak leverancier
Geel de Kabelwijfje van de Kleurenmtp Boomstam aan Sc-4 APC, de Duplexkabel van de 8 Vezelsmtp Doorbraak leverancier Geel de Kabelwijfje van de Kleurenmtp Boomstam aan Sc-4 APC, de Duplexkabel van de 8 Vezelsmtp Doorbraak leverancier Geel de Kabelwijfje van de Kleurenmtp Boomstam aan Sc-4 APC, de Duplexkabel van de 8 Vezelsmtp Doorbraak leverancier Geel de Kabelwijfje van de Kleurenmtp Boomstam aan Sc-4 APC, de Duplexkabel van de 8 Vezelsmtp Doorbraak leverancier Geel de Kabelwijfje van de Kleurenmtp Boomstam aan Sc-4 APC, de Duplexkabel van de 8 Vezelsmtp Doorbraak leverancier

Grote Afbeelding :  Geel de Kabelwijfje van de Kleurenmtp Boomstam aan Sc-4 APC, de Duplexkabel van de 8 Vezelsmtp Doorbraak

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Usconec
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: MTP-het Wijfje aan Sc-4 APC Duplex 8 Vezels SM 9/125 rust Doorbraakkabel 5M, Type B, Gele LSZH uit,

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in een hoofddiezak, dan in een karton van 54*39*35cm
Levertijd: 1 week
Betalingscondities: Western Union, paypal T/T, alipay, creditcard
Levering vermogen: 100000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Vezelwijze: OS2 SMF 9/125μm Schakelaar A: Van MTP Vrouwelijke (pinless) 8F SM APC
Schakelaar B: 4x Sc-APC Duplexsm Toevoegingsverlies: <0>
Toevoegingsverlies:: >60dB Treksterkte:: >70N
Toepassing:: Datacentrum van het Netwerk van FTTH FTTB FTTX Werkende Temperatuur:: -40 aan + 85°C

MTP-het Wijfje aan Sc-4 APC Duplex 8 Vezels OS2 SMF 9/125μm Kabel 5M van de uitrustingsdoorbraak, Type B, LSZH, Geel, 2.0mm fan-out diameter & 0.5m doorbraaklengte, 3.0mm LSZH/Plenum (OFNP) wordt kabeljasje, de MPO-doorbraakkabel ontworpen voor ontworpen voor 40G LR4 PSM, 40G QSFP+ PLR4 en high-density datacentrum.

 

Mtp-Sc de uitrustingskabels verstrekken een overgang van multi-vezelkabels aan individuele vezels of duplexschakelaars. Ook genoemd geworden MTP-doorbraakkabel of MTP-fan-out kabel, heeft het één enkele MPO-schakelaar op één eind dat in 4-12 schakelaars uitbreekt, en deze schakelaartypes kunnen LC, Sc, ST, enz. zijn. Het is beschikbaar in 4, 6, 8, of 12 configuraties van de vezelkabel met lengten bij 0.5-100 meters en andere aangepaste lengten. MTP-de uitrustingskabel verstrekt een betrouwbaar, rendabel aanleg van kabelnettensysteem om van erfenis 10G aan hogere snelheid 40G/100G Ethernet te migreren. Het volgende is

de voordelen van MTP rusten kabel uit:

  • Plaats het besparing-actieve materiaal uit elkaar en de backbonekabel is goed voor besparingsruimte.
  • Het gemakkelijke plaatsing-fabriek geëindigde systeem bespaart installatie en van de netwerkaanpassing tijd.
  • De betrouwbaarheid-hoge standaardcomponenten worden gebruikt in het productieproces om de productkwaliteit te waarborgen.

MTP-de Norm van producten:
 
Voldoet CEI-aan Norm CEI-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Volgzame Telcordia gr.-1435-KERN
Gestructureerde aanleg van kabelnetten per tia-568-c
 
De Industriële Norm van andere schakelaars:
 
Sc: TIA/EIA, FOCIS3, GR.-326.NTT-SC IEC61754-4 EN JIS C5973.
 

De Specificatie van de de uitrustingskabel van mtp-Sc 8F:

Schakelaar A MTP-(pinless) Wijfje Schakelaar B De Duplex van Sc UPC
Vezelwijze OS2 SMF 9/125μm Golflengte 1310/1550nm
MTP-Schakelaar IL 0.35dB maximum (0.15dB-Type.) Sc-Schakelaar IL ≤0.2dB
MTP-Schakelaar RL ≥60dB Sc-Schakelaar RL ≥60dB
Vermindering bij 1310nm ≤0.03dB Vermindering bij 1550nm ≤0.02dB
Jasje OD 3.0mm Fan-Out Diameter 2.0mm
Installatie Treklading 100 N Treklading op lange termijn 50 N
Kabeljasje LSZH Vezeltelling 8 vezels
Werkende Temperatuur -10°C aan +70°C Opslagtemperatuur -40°C aan +85°C

Kabeltekening (LC voor verwijzing)

Geel de Kabelwijfje van de Kleurenmtp Boomstam aan Sc-4 APC, de Duplexkabel van de 8 Vezelsmtp Doorbraak

Productendetail:

 

Geel de Kabelwijfje van de Kleurenmtp Boomstam aan Sc-4 APC, de Duplexkabel van de 8 Vezelsmtp Doorbraak

MTP-Schakelaartypes
 
Geel de Kabelwijfje van de Kleurenmtp Boomstam aan Sc-4 APC, de Duplexkabel van de 8 Vezelsmtp Doorbraak

Twee andere duidelijk zichtbare eigenschappen zijn de neuzen en de gidsgroeven (sleutels) aan de hoogste kant.
(Nota: Vrouwelijke schakelaarbehoefte om aan mannelijk schakelaartype te verbinden.)

 
Eigenschappen:
 
- Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
- MT gebaseerde multi-Vezel de Schakelaar, 4,8,12 en 24 assemblage van de vezelschakelaar beëindiging en
- Economische oplossing voor massa-beëindiging van vezel
- Ontworpen voor verlies met beperkte verliezen en standaardsm en MM.toepassingen
- Ruw gemaakt om kabel, ovale kabel en naakte beschikbare lintopties
- Kleur gecodeerde beschikbare huisvesting om vezeltype, poetsmiddeltype en/of schakelaarrang te onderscheiden
- Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid
 
BESCHIKBAARHEID:
 
- Lint en bundel beschikbare kabel;
- Flardkoord, beschikbare de assemblage van de vlechtkabel.
- MT-MT het koord van het lintflard is beschikbaar.
- MPO beschikbare Loopback
  

Hoog - de Waarborg van de kwaliteitsmtp Kabel

1. Krachtige oppoetsende machine, en aangevuld die door precisieplaten houders voor MT-metalen kappen worden ontworpen.
. 3D interferometer 2 verstrekt controle van MTP/MPO-het oppoetsen proces, en het maken van alle parameters van de opgepoetste MT-metalen kap voldoet en overschrijdt de industrienormen.
3. De flexibiliteit van het meetapparaat verstrekt het volledige vereiste spectrum van het optische testen voor complexe en hoge de kabelassemblage van de vezeltelling.
Geel de Kabelwijfje van de Kleurenmtp Boomstam aan Sc-4 APC, de Duplexkabel van de 8 Vezelsmtp Doorbraak

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: Sales Manager

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)