Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenOptische vezelkabel

De simplex900um-Schakelaar van de de Vezel Optische Vlecht van Sc, G657A1 9/125 de Enige Vlechten van de Wijzevezel

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

De simplex900um-Schakelaar van de de Vezel Optische Vlecht van Sc, G657A1 9/125 de Enige Vlechten van de Wijzevezel

China De simplex900um-Schakelaar van de de Vezel Optische Vlecht van Sc, G657A1 9/125 de Enige Vlechten van de Wijzevezel leverancier
De simplex900um-Schakelaar van de de Vezel Optische Vlecht van Sc, G657A1 9/125 de Enige Vlechten van de Wijzevezel leverancier De simplex900um-Schakelaar van de de Vezel Optische Vlecht van Sc, G657A1 9/125 de Enige Vlechten van de Wijzevezel leverancier

Grote Afbeelding :  De simplex900um-Schakelaar van de de Vezel Optische Vlecht van Sc, G657A1 9/125 de Enige Vlechten van de Wijzevezel

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: Singlemode 9/125 simplex 0.9mm Gele 1.5M LSZH van Sc OS2

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: één stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in een hoofddiezak, dan in een karton van 54*36*35
Levertijd: 3 dagen na betaling comfirmed
Betalingscondities: T/T, Western Union, paypal MoneyGram, alipay creditcard,
Levering vermogen: 100000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Quality Level: CEI-rang B Toevoegingsverlies: <0>
verlies terug: UPC>50dB Pakket: Enig pak
100% 3D geteste interferentie: Beschikbaar Schoon eindgezicht ferrul: 100% maak, geen stof, geen water, geen kras schoon
OEM Service: OEM is beschikbaar Bedrijfcertificatie: ISO 9001:2008

Sc-Vezel Optische Vlecht G657A1 Singlemode 9/125 Simplex900um 2M Gele gemakkelijk van LSZH aan Verlies van de strook het Lage Toevoeging

 

De vlechten worden gebruikt voor lastoepassingen wanneer het eindigen buiten installatiekabel. Het is bestaat uit een schakelaar en een speciale lengte van vezelkabel. Ontmoet Telcordia gr.-326 Kern en ROHS-vereisten. Elk van die OMC-vlechten zijn fabriek, met beschikbare interferometergegevens op verzoek wordt geïnspecteerd en wordt getest.

 

Eigenschappen:

  • Laag toevoegingsverlies, Laag achterbezinningsverlies
  • Flexibel en gemakkelijk aan strookvezel het als buffer optreden voor
  • De identificeerbare kleuren van de vezelbuffer in alle verlichtingsomstandigheden
  • Vermindert installatietijd
  • Vermijdt het onjuiste herstellen door mogelijke vezel weg te knippen
  • Maak en kras-Vrij Beëindigengezicht schoon
  • De evenredige geometrische test wordt toegepast op de normale productie.
  • 100% de interferometercontrole is beschikbaar onder speciaal vereiste.

Producteninformatie

 

Schakelaar A Sc Schakelaar B Unterminated
Vezelcategorie Single-mode BIF (van OS2) Vezeltelling Simplex
Pools UPC Kabeldiameter 0.9mm
Jasjemateriaal PVC/LSZH/OFNR/OFNP Jasjekleur Geel
Golflengte 1310nm en 1550nm Duurzaamheid >1000 Keer
Toevoegingsverlies ≤0.3dB Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
Terugkeerverlies ≥50dB Trilling ≤0.2dB
Werkende temperatuur -40~75°C Opslagtemperatuur -45~85°C

 

Geometrische Specificatie (slechts voor 3D geteste interferometer)

 

Testpunten Schakelaars PC-Beëindigen-Gezicht APC Beëindigen-Gezicht
Straal van Kromming Sc 10~25 mm 5~12 mm
Topcompensatie ≤50 um
Vezel Sferische Hoogte +/- 50 NM
Hoekige Compensatie - 8°± 0.2°

 

OEM de dienst

 

OMC verleent ook een volledige reeks OEM diensten, zoals vezelschakelaar, lengte, kleur, vezelrang, specificatie, materiaal, pakket enz.

 

Kabeltekening

De simplex900um-Schakelaar van de de Vezel Optische Vlecht van Sc, G657A1 9/125 de Enige Vlechten van de Wijzevezel

 

 

Vezel Optische Vlecht voor Fusie het Verbinden

 

De kabels van de vezelvlecht verstrekken een snelle manier om fabrieksbeëindiging op het gebied te maken.

 

 

Hoe te om het Juiste Type van Vezel Optische Kabel te kiezen?

 

Benoeming Vezel Dia. (μm) Type Snelle Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 meters 5km bij 1310nm 5km bij 1310nm 10km bij 1310nm N/A N/A

 

Hoe te correct om tussen pvc, LSZH en OFNP te kiezen?

 

De kabels van het vezelflard worden nu wijd etc. gebruikt voor binnentoepassingen zoals gebouwen, fabrieken, bureauparken, campus. Of u pvc kiest, hangt het jasje van LSZH of OFNP-af van waar u de kabel gaat in werking stellen.

 

Pakket

De simplex900um-Schakelaar van de de Vezel Optische Vlecht van Sc, G657A1 9/125 de Enige Vlechten van de Wijzevezel

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: Sales Manager

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)