Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenOptische vezelkabel

Gemakkelijke Optische de Vlecht Goede Stabiliteit 12 Vezels Met kleurcodes 12PCS van de Strookvezel een Reeks

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Gemakkelijke Optische de Vlecht Goede Stabiliteit 12 Vezels Met kleurcodes 12PCS van de Strookvezel een Reeks

China Gemakkelijke Optische de Vlecht Goede Stabiliteit 12 Vezels Met kleurcodes 12PCS van de Strookvezel een Reeks leverancier
Gemakkelijke Optische de Vlecht Goede Stabiliteit 12 Vezels Met kleurcodes 12PCS van de Strookvezel een Reeks leverancier Gemakkelijke Optische de Vlecht Goede Stabiliteit 12 Vezels Met kleurcodes 12PCS van de Strookvezel een Reeks leverancier Gemakkelijke Optische de Vlecht Goede Stabiliteit 12 Vezels Met kleurcodes 12PCS van de Strookvezel een Reeks leverancier Gemakkelijke Optische de Vlecht Goede Stabiliteit 12 Vezels Met kleurcodes 12PCS van de Strookvezel een Reeks leverancier

Grote Afbeelding :  Gemakkelijke Optische de Vlecht Goede Stabiliteit 12 Vezels Met kleurcodes 12PCS van de Strookvezel een Reeks

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: 12 gekleurde 12F LC OS2 Singlemode 9/125 0.9mm 1.5M LSZH

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 set
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: één stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in een hoofddiezak, dan in een karton van 54*36*35
Levertijd: 3 dagen na betaling comfirmed
Betalingscondities: T/T, Western Union, alipay L/C, paypal, creditcard, MoneyGram
Levering vermogen: 1000000 PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Quality Level: CEI-rang B Toevoegingsverlies: <0>
verlies terug: UPC>50dB Pakket: Enig pak
100% 3D geteste interferentie: Beschikbaar Schoon eindgezicht ferrul: 100% maak, geen stof, geen water, geen kras schoon
OEM Service: OEM is beschikbaar Bedrijfcertificatie: ISO 9001:2008

Vezel Optische Vlecht 12 Vezels LC/UPC 9/125 G657A1 Met kleurcodes 900um 2M Gemakkelijke strooklszh vlecht 12pcs een reeks

 

12 vezels/Gekleurde 1meter van de vlechtlc UPC Esay strook.

 

Het is bestaat uit 12pcs van Simplexpigtail.12pcs is een eenheid. Ontmoet Telcordia gr.-326 Kern en ROHS-vereisten.

De schakelaar zou Sc, FC, LC, ST, MU, en E2000etc kunnen zijn.

De kabel zou G652D, G655, G657, OM1, OM2, OM3, OM4 enz. kunnen zijn.

De kabelgrootte zou 0,25, 0,9 kunnen zijn,

Er zijn 12 kleuren voor uw optie.

Zowel zijn 250um als 900um zelfde gekleurd, gemakkelijk om las net te identificeren en te maken.

Strakke buffer, semi-strakke buffer. De losse buffer is beschikbaar

 

 

De vlechten worden gebruikt voor lastoepassingen wanneer het eindigen buiten installatiekabel. Het is bestaat uit een schakelaar en een speciale lengte

 

Producteninformatie

Vezeltelling 12 Vezelwijze 9/125μm
Schakelaartype 1 LC/UPC Schakelaar Type2 Unterminated
Vezelwijze BIF VAN SM G657A2 Doorbraaklengte 0.5m
Golflengte 1310/1550nm Jasjemateriaal PVC/LSZH
Toevoegingsverlies ≤0.3dB Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
Terugkeerverlies ≥50dB Trilling ≤0.2dB
Werkende temperatuur -40~75°C Opslagtemperatuur -45~85°C

 

Geometrische Specificatie (slechts voor 3D geteste interferometer)

 

Schakelaar   UPC Beëindigen-Gezicht
  LC 7~25 mm
Topcompensatie ≤50 um
Vezel Sferische Hoogte +/- 50 NM
Hoekige Compensatie 8°± 0.2°

 

Fysieke Informatie

 

Gelijkaardige Tekening als volgt.

 

Gemakkelijke Optische de Vlecht Goede Stabiliteit 12 Vezels Met kleurcodes 12PCS van de Strookvezel een Reeks

Lengtetolerantie: 05M: +5cm/-0cm; 5100m: +10cm/-0cm

Lengtetolerantie: 05M: +5cm/-0cm; 5100m: +10cm/-0cm

 

Vezel Optische Vlecht voor Fusie het Verbinden

 

De kabels van de vezelvlecht verstrekken een snelle manier om fabrieksbeëindiging op het gebied te maken.

 

 

Pakketmethode

Gemakkelijke Optische de Vlecht Goede Stabiliteit 12 Vezels Met kleurcodes 12PCS van de Strookvezel een Reeks

 

DOUANEoptie

 

Gemakkelijke Optische de Vlecht Goede Stabiliteit 12 Vezels Met kleurcodes 12PCS van de Strookvezel een Reeks

 

Gemakkelijke Optische de Vlecht Goede Stabiliteit 12 Vezels Met kleurcodes 12PCS van de Strookvezel een Reeks

OMC verleent ook een volledige reeks OEM diensten, zoals vezelschakelaar, lengte, kleur, vezelrang, specificatie, materiaal, pakket enz.

 

Gemakkelijke Optische de Vlecht Goede Stabiliteit 12 Vezels Met kleurcodes 12PCS van de Strookvezel een Reeks

Lengtetolerantie: 05M: +5cm/-0cm; 5100m: +10cm/-0cm

 

 

Producteninformatie

 

Schakelaar A LC Schakelaar B Unterminated
Vezelcategorie Single-mode (OS2) Vezeltelling Simplex
Pools UPC Kabeldiameter 0.9mm
Jasjemateriaal PVC/LSZH/OFNR/OFNP Jasjekleur 12 verschillende kleuren
Golflengte 1310nm en 1550nm Duurzaamheid >1000 Keer
Toevoegingsverlies ≤0.3dB Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
Terugkeerverlies ≥50dB Trilling ≤0.2dB
Werkende temperatuur -40~75°C Opslagtemperatuur -45~85°C

 

DOUANEoptie

 

OMC verleent ook een volledige reeks OEM diensten, zoals vezelschakelaar, lengte, kleur, vezelrang, specificatie, materiaal, pakket enz.

 

 

Vezel Optische Vlecht voor Fusie het Verbinden

 

De kabels van de vezelvlecht verstrekken een snelle manier om fabrieksbeëindiging op het gebied te maken.

 

 

Hoe te om het Juiste Type van Vezel Optische Kabel te kiezen?

 

Benoeming Vezel Dia. (μm) Type Snelle Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 meters 5km bij 1310nm 5km bij 1310nm 10km bij 1310nm N/A N/A

 

Hoe te correct om tussen pvc, LSZH en OFNP te kiezen?

 

De kabels van het vezelflard worden nu wijd etc. gebruikt voor binnentoepassingen zoals gebouwen, fabrieken, bureauparken, campus. Of u pvc kiest, hangt het jasje van LSZH of OFNP-af van waar u de kabel gaat in werking stellen.

 

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: Sales Manager

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)