Thuis ProductenOptische vezelkabel

CEI-kleurt de Optische Vlecht Vastgestelde 12pcs 12 van de rangb1 Vezel Sc-APC G657A1 9/125μm 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M

Certificaat
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Klantenoverzichten
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

CEI-kleurt de Optische Vlecht Vastgestelde 12pcs 12 van de rangb1 Vezel Sc-APC G657A1 9/125μm 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M

China CEI-kleurt de Optische Vlecht Vastgestelde 12pcs 12 van de rangb1 Vezel Sc-APC G657A1 9/125μm 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M leverancier
CEI-kleurt de Optische Vlecht Vastgestelde 12pcs 12 van de rangb1 Vezel Sc-APC G657A1 9/125μm 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M leverancier CEI-kleurt de Optische Vlecht Vastgestelde 12pcs 12 van de rangb1 Vezel Sc-APC G657A1 9/125μm 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M leverancier CEI-kleurt de Optische Vlecht Vastgestelde 12pcs 12 van de rangb1 Vezel Sc-APC G657A1 9/125μm 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M leverancier

Grote Afbeelding :  CEI-kleurt de Optische Vlecht Vastgestelde 12pcs 12 van de rangb1 Vezel Sc-APC G657A1 9/125μm 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M

Productdetails:

Plaats van herkomst: Shenzhen, China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: 12 gekleurde Vlechtreeks van 12F-APC OS2 SM 9/125μm 0.9mm 2M LSZH van Sc

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 set
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: één stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in een hoofddiezak, dan in een karton van 54*36*35
Levertijd: 3 dagen na betaling comfirmed
Betalingscondities: T/T, Western Union, paypal MoneyGram, alipay creditcard,
Levering vermogen: 100000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
producten: CEI-kleurt de Optische Vlecht Vastgestelde 12pcs 12 van de rangb1 Vezel Sc-APC G657A1 9/125μm 0.9mm Quality Level: CEI-rang B
Toevoegingsverlies: <0> verlies terug: APC>60dB
Pakket: Enig pak 100% 3D geteste interferentie: Beschikbaar
Schoon eindgezicht ferrul: 100% maak, geen stof, geen water, geen kras schoon Bedrijfcertificatie: ISO 9001:2008

CEI-kleurt de Optische Vlecht Vastgestelde 12pcs 12 van de rangb1 Vezel Sc-APC G657A1 9/125μm 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M

 

De vezel optische vlecht is normaal een strakke/vast die als buffer opgetreden vezelkabel met een schakelaar pre op één eind en blootgestelde vezel op andere wordt geëindigd. Het eind is gestript en de fusie verbonden aan een enige of multi-vezelboomstam. Wanneer behoorlijk gebruikt, staat de vezel optische vlecht lichte signaaltransmissie met minimaal terugkeerverlies toe en laag - vermindering. Zorg ervoor uw netwerk met de vezelvlechten van OMC wordt versterkt, aangezien van ons van superieure kwaliteitsmaterialen worden vervaardigd.

 

De vlecht is beschikbaar in zowel enige als multimode versies met of APC of UPC poetsmiddeltypes. Onze vezelvlechten komen met een gedeeltelijk buitenjasje die de Strakke/Losse buffers beschermen tegen schade. Indien geïnstalleerd in een hoogte - de dichtheidstoepassing, het buitenjasje kan gemakkelijk worden verwijderd om een strakkere krommingsstraal voor de vlechten aan te passen.

 

Wij bieden Individuele enige vlechten, Voorzien 6 pakken, of 12 Pakken aan. Ook 12 vezel of 6 vezel beklede vlechten.

 

Optische Specificatie

 

Vezeltelling 12 Vezelwijze 9/125μm
Schakelaartype 1 SC/APC Schakelaar Type2 Unterminated
Vezelwijze SM Doorbraaklengte 0.5m
Golflengte 1310/1550nm Jasjemateriaal PVC/LSZH
Toevoegingsverlies ≤0.3dB Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
Terugkeerverlies ≥60dB Trilling ≤0.2dB
Werkende temperatuur -40~75°C Opslagtemperatuur -45~85°C

 

Toepassing

 

1.Optical de techniek van vezelcommunicatiesystemen.

2.Fiber optisch datacommunicatienetwerk.

de techniek van 3.Fiber CATV.

4.Other optische technologietests.

 

De 9/125μm OS2 enige ongevoelige de vezel optische kabel van de wijzekromming is minder vermindering wanneer de neiging of verdraaid vergelijkbaar geweest met traditionele optische vezelkabels en dit de installatie en het onderhoud van de efficiëntere vezel optische kabels zullen maken. Het kan meer plaats voor uw hoogte ook besparen - de dichtheid in datacentra telegraferen, de ondernemingsnetwerken, de telecommunicatieruimte, de serverfarmen, de netwerken van de wolkenopslag, en om het even welke het flardkabels die van de plaatsenvezel zijn nodig.


Dit 9/125 van de de wijzevezel van OS2 de enige optische kabel is ideaal voor het verbinden van de verbindingen van 1G/10G/40G/100G/400G Ethernet. Het kan vervoergegevens voor maximaal 10km bij 1310nm, of tot 40km bij 1550nm.

 

Lengtetolerantie

 

CEI-kleurt de Optische Vlecht Vastgestelde 12pcs 12 van de rangb1 Vezel Sc-APC G657A1 9/125μm 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M

 

Lengte over alles (L) (m) lengte van tolerantie (cm)
0 +5/-0
1 +10/-0
10 +15/-0
40 +0.5% x l-0

 

12 kleuren

CEI-kleurt de Optische Vlecht Vastgestelde 12pcs 12 van de rangb1 Vezel Sc-APC G657A1 9/125μm 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M

 

OEM de dienst

CEI-kleurt de Optische Vlecht Vastgestelde 12pcs 12 van de rangb1 Vezel Sc-APC G657A1 9/125μm 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M

OMC verleent ook een volledige reeks OEM diensten, zoals vezelschakelaar, lengte, kleur, vezelrang, specificatie, materiaal, pakket enz.

 

Verpakking


Het gemakkelijk genomen en goed-beschermde dit is pakket van de vezel optische kabel geëtiketteerd en geëtiketteerd door OMC als gebrek
. Standaardkartongrootte: 34*22*15 cm; 44*34*24 cm; 54*39*34 cm. Welk te gebruiken karton hangt af van
goederen Qty. De verpakking kan worden aangepast.

CEI-kleurt de Optische Vlecht Vastgestelde 12pcs 12 van de rangb1 Vezel Sc-APC G657A1 9/125μm 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M

 

Hoe te om het Juiste Type van Vezel Optische Kabel te kiezen?

 

Benoeming Vezel Dia. (μm) Type Snelle Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 meters 5km bij 1310nm 5km bij 1310nm 10km bij 1310nm N/A N/A

 

Hoe te correct om tussen pvc, LSZH en OFNP te kiezen?

 

De kabels van het vezelflard worden nu wijd etc. gebruikt voor binnentoepassingen zoals gebouwen, fabrieken, bureauparken, campus. Of u pvc kiest, hangt het jasje van LSZH of OFNP-af van waar u de kabel gaat in werking stellen.

 

 

Bedrijfsinformatie:

 

OMC-beperkt de industrieco., dat door een deskundigenteam werd opgericht, heeft de passieve producten van FTTX sinds 2007 uitgevoerd. Wij concentreren ons bij het verstrekken van innovatieve en geïntegreerde FTTX-oplossingen voor een verscheidenheid van toepassingen/Netwerken. Onze mogelijkheden omvatten product/oplossingsontwerp, ontwikkeling, verhoging en integratie. Onze producten zijn onder het hoogste presteren in de industrie en vertegenwoordigen echt de beste waarden in de industrie. Wij bieden ook opleiding, pre en post-verkoopsteun aan. Wij helpen u de juiste producten voor de behoeften van uw Optisch netwerk selecteren.

 

stofvrije wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Kwaliteit contorl.jpg

Exhibition.jpg

CEI-kleurt de Optische Vlecht Vastgestelde 12pcs 12 van de rangb1 Vezel Sc-APC G657A1 9/125μm 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M

CEI-kleurt de Optische Vlecht Vastgestelde 12pcs 12 van de rangb1 Vezel Sc-APC G657A1 9/125μm 0.9mm 2M LSZH Losse buffer Gemakkelijk aan strook 1M

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Bent u de echte fabriek?

Ja, zijn wij de echte fabriek meer dan 10 jaar

 

2. Wat is uw hoofdproducten?

Openluchtvezel optische kabels; binnenvezel optische kabels; FTTH-Dalingskabels;

Binnen gepantserde de vezelkabel van flardkoorden; Optische flardkoorden SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisch flardkoord.

 

3. Hebt u certificaat voor grondstof?

Wij bouwen verhoudingssamenwerking op lange termijn met gekwalificeerde ISO9001, de grondstoffenleveranciers van ROHS.

 

4. Wat is uw levertijd?

Binnen 24 uren voor normale soorten vezel optische kabel;

3~5 dagen voor koorden van het vezel de optische flard met 10000 schakelaars.

 

5. MOQ: wat is uw minimumhoeveelheid?

MOQ voor vezel optische kabels: 1KM

Er zijn geen die MOQ voor koorden van het vezel de optische flard wordt vereist, aangezien er voorraad voor normale soorten is.

 

6. Hebt u verdeler in ander land of binnenlands?

Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

 

7. Betaling

Voor grote orden: T/T, L/C

Voor kleine orden: T/T, zijn Western Union en Paypal aanvaardbaar

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: Sales Manager

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten