Thuis Productende kabel van de mpoboomstam

MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO

Certificaat
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Klantenoverzichten
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO

China MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO leverancier
MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO leverancier MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO leverancier MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO leverancier MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO leverancier

Grote Afbeelding :  MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO

Productdetails:

Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: Senko
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: Het Wijfje van OM4 24F MPO aan MPO-Wijfje 50/125μm

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 5st
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: Individuele PE gevraagde zak of klant
Levertijd: 3-7 dagen
Betalingscondities: Western Union, paypal T/T, alipay, creditcard
Levering vermogen: 100000 stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
producten: MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Polariteit: Type A Sleutel tot Sleutel neer
Type vezel: OM4 MM. 50/125 MPO-Merk: SENKO
Vezeltelling: 24F Toevoegingsverlies: ≤0.7dB (norm); ≤0.35dB (Elite)
3D geteste interferentie: geteste 100% kleur: Magenta

MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO

 

De het Flardkabel van 24F mpo-MPO/de boomstamkabel worden ontworpen voor 100GBASE-SR10 CXP/CFP onderling verbindt Oplossing, van 100GBASE-LR4 en high-density datacentrum.

 

MPO-de kabel van de Vezelboomstam wordt geëindigd met MPO-schakelaar op beide eind. De Schakelaars van MPO van elk van OMC zijn van Senko, Nissin, is het het flardkoord van Sumitomo enz. MPO een soort hoogte - de assemblage van de dichtheidskabel dat over het algemeen gebruik op drie gebieden is.

1, de Data Centertoepassing met hoog dicht graadmilieu

2, de optische vezel aan het gebouw

3, de interne connectortoepassing in vezelmateriaal.

 

MPO-de Norm van producten:

  • Voldoet CEI-aan Norm CEI-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Volgzame Telcordia gr.-1435-KERN
  • Gestructureerde aanleg van kabelnetten per tia-568-c

MPO-de Specificatie van de boomstamkabel:

 
Schakelaar A MPO-(pinless) Wijfje Schakelaar B MPO-(pinless) Wijfje
Vezelwijze OM4 50/125μm Golflengte 850/1300nm
Pools Type UPC aan UPC Minimumkrommingsstraal 7.5mm
Toevoegingsverlies 0.35dB maximum (0.15dB-Type.) Terugkeerverlies ≥20dB
Vermindering bij 850nm ≤2.3dB/km Vermindering bij 1300nm ≤0.6dB/km
Jasje OD 3.0mm Kabeljasje Voltallige vergadering (OFNP)
Installatie Treklading 100 N Treklading op lange termijn 50 N
Werkende Temperatuur -10°C aan +70°C Opslagtemperatuur -40°C aan +85°C

 

MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO

MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO

 

Eigenschappen:

  • Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
  • MT gebaseerde multi-Vezelschakelaar, 24 beëindiging van de vezelschakelaar en assemblage
  • Economische oplossing voor massa-beëindiging van vezel
  • Ontworpen voor verlies met beperkte verliezen en standaardsm en MM.toepassingen
  • Ruw gemaakt om kabel, ovale kabel en naakte beschikbare lintopties
  • Kleur gecodeerde beschikbare huisvesting om vezeltype, poetsmiddeltype en/of schakelaarrang te onderscheiden
  • Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid

BESCHIKBAARHEID:

  • Lint en bundel beschikbare kabel;
  • Flardkoord, beschikbare de assemblage van de vlechtkabel.
  • MT-MT het koord van het lintflard is beschikbaar.
  • MPO beschikbare Loopback    

Nota: Maximumbandbreedte van Verschillende Multimode Vezels

 

OM1 – 62,5 umkern – 10GBit tot 33 meters, gigabit tot 300m
OM2 – 50 umkern – 10GBit tot 82 meters, gigabit tot 500m
OM3 – 50 umkern, Geoptimaliseerde Laser – 10GBit tot 300 meters, gigabit tot 1000m
OM4 – 50 umkern, Geoptimaliseerde Laser – 10GBit tot 550 meters, gigabit tot 1000m

 

Kabelstructuur:

 

MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO

 

MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO

 

Pre-geëindigde MPO-technologie-Polariteit

 

MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO

 

Hoog - de Waarborg van de kwaliteitsmpo Kabel

 

1. Krachtige oppoetsende machine, en aangevuld die door precisieplaten houders voor MT-metalen kappen worden ontworpen.
. 3D interferometer 2 verstrekt controle van MTP/MPO-het oppoetsen proces, en het maken van alle parameters van de opgepoetste MT-metalen kap voldoet en overschrijdt de industrienormen.
3. De flexibiliteit van het meetapparaat verstrekt het volledige vereiste spectrum van het optische testen voor complexe en hoge de kabelassemblage van de vezeltelling

 

MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO

 

Verpakking


Gemakkelijk genomen en goed-beschermd dit is de kabelpakket van het vezelflard geëtiketteerd en geëtiketteerd door OMC als gebrek
Standaardkartongrootte: 34*22*15 cm; 44*34*24 cm; 54*39*34 cm. Welk te gebruiken karton hangt van goederen Qty af.
De verpakking kan worden aangepast.

 

MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO

 

Bedrijfsinformatie:

 

OMC-beperkt de industrieco., dat door een deskundigenteam werd opgericht, heeft de passieve producten van FTTX sinds 2007 uitgevoerd. Wij concentreren ons bij het verstrekken van innovatieve en geïntegreerde FTTX-oplossingen voor een verscheidenheid van toepassingen/Netwerken. Onze mogelijkheden omvatten product/oplossingsontwerp, ontwikkeling, verhoging en integratie. Onze producten zijn onder het hoogste presteren in de industrie en vertegenwoordigen echt de beste waarden in de industrie. Wij bieden ook opleiding, pre en post-verkoopsteun aan. Wij helpen u de juiste producten voor de behoeften van uw Optisch netwerk selecteren.

 

stofvrije wrokshop.jpg

Polishing.jpg

Kwaliteit contorl.jpg

Exhibition.jpg

MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO

MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel OM4 24F MPO aan de Vrouwelijke 50/125μm Hoge - dichtheids0.35db Type A Met beperkte verliezen Keyup - KeyDown polariteit van MPO

shipping.jpg

FAQ:

 

1. Bent u de echte fabriek?

Ja, zijn wij de echte fabriek meer dan 10 jaar

 

2. Wat is uw hoofdproducten?

Openluchtvezel optische kabels; binnenvezel optische kabels; FTTH-Dalingskabels;

Binnen gepantserde de vezelkabel van flardkoorden; Optische flardkoorden SC/LC/FC/ST; MTP/MPO optisch flardkoord.

 

3. Hebt u certificaat voor grondstof?

Wij bouwen verhoudingssamenwerking op lange termijn met gekwalificeerde ISO9001, de grondstoffenleveranciers van ROHS.

 

4. Wat is uw levertijd?

Binnen 24 uren voor normale soorten vezel optische kabel;

3~5 dagen voor koorden van het vezel de optische flard met 10000 schakelaars.

 

5. MOQ: wat is uw minimumhoeveelheid?

MOQ voor vezel optische kabels: 1KM

Er zijn geen die MOQ voor koorden van het vezel de optische flard wordt vereist, aangezien er voorraad voor normale soorten is.

 

6. Hebt u verdeler in ander land of binnenlands?

Tot nu toe, verkopen wij onze producten direct aan klanten. En de fabrieksprijs zou kunnen worden aangeboden.

 

7. Betaling

Voor grote orden: T/T, L/C

Voor kleine orden: T/T, zijn Western Union en Paypal aanvaardbaar

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: 李晗

Tel.: +8618682182825

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)

Andere Producten