Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenMTP-boomstamkabel

LSZH-de Kabel van de Elitemtp Boomstam met Balanslusje

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

LSZH-de Kabel van de Elitemtp Boomstam met Balanslusje

China LSZH-de Kabel van de Elitemtp Boomstam met Balanslusje leverancier
LSZH-de Kabel van de Elitemtp Boomstam met Balanslusje leverancier LSZH-de Kabel van de Elitemtp Boomstam met Balanslusje leverancier LSZH-de Kabel van de Elitemtp Boomstam met Balanslusje leverancier LSZH-de Kabel van de Elitemtp Boomstam met Balanslusje leverancier

Grote Afbeelding :  LSZH-de Kabel van de Elitemtp Boomstam met Balanslusje

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Us Conec
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: MTP-wijfje - MTP vrouwelijke 12F OM4 50/125 LSZH 20M

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10pcs
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: het individuele PE zak of pakket van de klantenvraag
Levertijd: 3-7 dagen
Betalingscondities: D/P, T/T, Western Union, L/C, Creditcard
Levering vermogen: 50000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Vezelwijze: Multi-mode OM4 50/125μm Product: MTP-wijfje - MTP vrouwelijke 12F OM4 LSZH 20M Type B
Connector: MTP-(pinless) Wijfje aan MTP-(pinless) Wijfje Pools Type: PC aan PC
Toevoegingsverlies: 0.35dB maximum (0.15dB-Type.) verlies terug: ≥25dB
Jasje OD: 3.0mm Vezeltelling: 12

APC van de de boomstamkabel MTP van OM4 MTP het wijfje aan MTP-APC vrouwelijk 12F magenta LSZH Elitetype B met balanslusje, het ontwierp voor de optica directe verbinding en high-density van 40G QSFP+ PLR4 datacentrumtoepassingen; De schakelaars van de V.S. Conec MTP zijn volledig volgzaam met de MPO-normen.

 

 

MTP-het Koord van het Vezelflard wordt geëindigd met MTP-schakelaar op beide eind. De Schakelaars van MTP van elk van OMC zijn van de V.S. Conec. MTP-het flardkoord is een soort hoogte - de assemblage van de dichtheidskabel dat over het algemeen gebruik op drie gebieden is.

1, de Data Centertoepassing met hoog dicht graadmilieu

2, de optische vezel aan het gebouw

3, de interne connectortoepassing in vezelmateriaal

 

MTP-de Norm van producten:

  • Voldoet CEI-aan Norm CEI-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Volgzame Telcordia gr.-1435-KERN
  • Gestructureerde aanleg van kabelnetten per tia-568-c
Productspecificaties
Schakelaar A MTP Vrouwelijke (pinless) 12F Schakelaar B MTP Vrouwelijke (pinless) 12F
Vezelwijze MM. van OM4 5125μm Golflengte 1300/850nm
Pools Type PC aan PC Minimumkrommingsstraal 10mm
Toevoegingsverlies 0.35dB maximum (0.15dB-Type.) Terugkeerverlies ≥25dB
Vermindering bij 1310nm ≤0.32dB/km Vermindering bij 1550nm ≤0.18dB/km
Jasje OD 3.0mm Kabeljasje LSZH/Plenum (OFNP)
Installatie Treklading 100 N Treklading op lange termijn 50 N
Werkende Temperatuur -10°C aan +70°C Polariteit Type B

Eigenschappen

 

Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies

MT gebaseerde multi-Vezel de Schakelaar, 4,8,12 en 24 assemblage van de vezelschakelaar beëindiging en

Economische oplossing voor massa-beëindiging van vezel

Ontworpen voor verlies met beperkte verliezen en standaardsm en MM.toepassingen

Ruw gemaakt om kabel, ovale kabel en naakte beschikbare lintopties

Kleur gecodeerde beschikbare huisvesting om vezeltype, poetsmiddeltype en/of schakelaarrang te onderscheiden

Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid

 

Kabeldrawing&polarity

LSZH-de Kabel van de Elitemtp Boomstam met Balanslusje

Hoog licht Balanslusje

LSZH-de Kabel van de Elitemtp Boomstam met Balanslusje

Het testen Materiaal

LSZH-de Kabel van de Elitemtp Boomstam met Balanslusje

 

Test Verzekerd Programma

3D interferometer verstrekt controle van MTP/MPO-het oppoetsen proces, en het maken van alle parameters van de opgepoetste MT-metalen kap voldoet en overschrijdt de industrienormen. De schone optische schakelaars zijn primordiaal in het verstrekken van een betrouwbare, krachtige vezel optische infrastructuur.

 

 

 

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: Sales Manager

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)