Verzegelende de Vezel Optische Koppeling van de staalbuis, de Koppeling van de Vezelkabel zonder Schakelaar

Basisinformatie
Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: 1*2 40:60 Dubbel Venster SM 1310/1550nm
Min. bestelaantal: 10 stuks
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: één stuk in een plastic doos, verscheidene dozen in een carto van 54*39*35cm
Levertijd: 1 week
Betalingscondities: T/T, Westelijke paypal Union.alipay, MoneyGram
Levering vermogen: 10000 PCs per maand
producten: 1x2 vezel optische koppeling/FBT-koppeling Operatie golflengte: 1310/1550nm
Koppelingsverhouding (%): 40:60 Maximumlnsertionverlies (dB): 3.8dB
Bovenmatig (Typisch) Verlies (dB): 0.15dB Polarisatiegevoeligheid (dB): 0.15dB
Werkende Temperatuur:: -40~+85℃ Vezel+connector Type:: Van SM 9/125 geen schakelaar
Hoog licht:

splitser van de vezel de optische koppeling

,

koppeling van de vezel de optische kabel

dubbele Venster SM 1310/1550nm van de 1 x 2 Vezel het Optische Koppeling zonder de Verhouding 60:40 van de Schakelaarkoppeling

 

De gesmolten Biconic Spitse die (FBT)-splitser, wordt ook genoemd vezelkoppeling, op de traditionele technologie wordt gebaseerd, moet het twee of meer optische vezels samenbundelen, en dan de smelting van de kegelmachine trekken zich het uitrekken, en realtime die de verandering van de verhouding, spectrale verhouding vereisten na zich smelting het uitrekken controleert, behoudt één partij één enkele vezel (de rest van de besnoeiing) als input, is het andere eind een output met meerdere kanalen.

 

Als één van de belangrijke onderdelen voor de netwerken van GPON FTTx, kunnen de optische splitsers in het Hoofdkantoor of in één van de distributiepunten (openlucht of binnen) worden geplaatst omdat de FBT-splitsers voor multiport optisch signaal het verdelen met laag toevoegingsverlies hoogst stabiel zijn. FBT-de koppelingen worden voor macht ontworpen die en in telecommunicatie-uitrusting, CATV-netwerk, en testmateriaal verdeelt onttrekt

 

Van de de koppelings1x2 2X2 aanbieding van OMC Singlemode lage de toevoegingsverlies zeer, de lage polarisatieafhankelijkheid en de uitstekende milieuverhouding van de stabiliteits Nauwkeurige koppeling van 50/50 tot 1/99 en vezeltype 250um de naakte vezel, 3mm en van 900um losse buisvezel zijn beschikbaar met zeer strakke uniformiteit. Singlemode standaardkoppeling en wideband koppelingscomponenten vinden ruime toepassing om macht het verdelen en controlefuncties in allerlei optische communicatiesystemen uit te voeren.

 

Prestatiesspecificaties

 

Singlemode Dubbele Venster Wideband Koppelingen
Rang Premie Sorteer A
Koppelingsverhouding (%) 50/50 50/50
Bovenmatig (Typisch) Verlies (dB) 0,1 0,15
Maximumlnsertionverlies (dB) 3.6 3.8
Uniformiteit (Max.) (dB) 0,7 1.0
Polarisatiegevoeligheid (dB) 0,15 0,2
Werkende Golflengte (NM) 1310/1550±40 of douanegolflengte

 

Van de koppelingsverhouding/toevoeging de Grafiek van de Verliesomzetting

 

Koppelingsverhouding lnsertionverlies
Premie Een rang
40/60 4.7/2.7 5.0/2.9
30/70 6.0/2.0 6.4/2.2
20/80 7.9/1.5 8.5/1.7
10/90 11.3/0.65 12.0/0.8
5/95 14.8/0.4 15.3/0.55
1/99 22.5/0.3 23.0/0.35
Koppelingsverhouding (%) 1~50
Gerichtheid (dB) >55
Werkende Temperatuur (℃) -20~+80
Opslagtemperatuur (℃) -40~+85
Vezeltype Corning singlemode smf-28
De Lengte van de vezelvlecht (m) 1
Havenconfiguratie 1×2 of 2×2
Afmetingen (mm) Pakket D, E, F, G

 

Het relatiebeeld van Toevoegingsverlies & Golflengte, Temperatuur

Verzegelende de Vezel Optische Koppeling van de staalbuis, de Koppeling van de Vezelkabel zonder Schakelaar 0

 

 

 

Pakketdimensies & Vlechtstijl

 

Pakketdimensies:
Pakket D: 3mm x 45mm roestvrij staalbuis
Pakket E: 3mm x 54mm roestvrij staalbuis
Pakket F: 3mm x 60mm roestvrij staalbuis
Pakket G: 10mm x 20mm x 90mm geval
Vlechtstijl:
Pakket D, E: 250um naakte vezel
Pakket F 250um de naakte vezel of 900um maakt buis los
Pakket G: 2mm, 3mm de kabel of 900um maakt buis los

 

Zeer belangrijke Eigenschappen

Toepassingen

 

OMC verstrekt uniek laag bovenmatig verlies, samen met lage polarisatie en temperatuurafhankelijkheid voor alle havens. Deze hoge prestatiesdelen zijn beschikbaar in een grote verscheidenheid van gespleten verhoudingen, huisvesting en schakelaaropties en kunnen daarom gemakkelijk worden gespecificeerd in een grote verscheidenheid van toepassingen, zoals FTTx, Passieve Optische Netwerken (PON), Locale area networken (LAN), Testmateriaal enz.

 

Verzegelende de Vezel Optische Koppeling van de staalbuis, de Koppeling van de Vezelkabel zonder Schakelaar 1

 

Ordeinformatie
 

A Poortnummer 12=1 x 2 ................
22=2 x 2 ................
B Golflengte Enig Venster: 850nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm
Dubbele Vensters: 850nm/1310nm, 1310nm/1490nm, 1310nm/1550nm, 1310nm/1490nm,
Drie Vensters: 1310nm+1490nm+1550nm
Brede golflengte: 1260nm aan 1620nm
C Het koppelen van Rantsoen (01~50) 1/99 ~ 50/50
D Vlechttype 1=250um naakte Vezel
2=900um losse Buis
3=2mm Kabel
4=3mm Kabel
E Inkapselingsgrootte (mm) S1=Ф3.0*54
S2=Ф3.0*60
S3=90*20*10
S4=100*80*10
S5=120*80*18
S6=140*115*18
F Vlechtlengte (voor elke haven) 1=1m
2=1.5m
3=Customer lengte
GH (Input-output) schakelaar FP=FC/PC
FA=FC/APC
SP=SC/PC
SA=SC/APC
ST=ST/PC
LP=LC/PC
LA==LC/APC
00=None
Gespecificeerde CS=Customer

 

Verpakking & OEM

 

Het plastic omhulsel is geschikt voor allerlei FBT-Koppeling, wordt het kartonpakket ontworpen specifiek voor ABS Doosfbt Koppeling, en het dienbladtype zou kunnen zijn cuotomized voor diverse grootte, zelfs in een lagere prijs.
Dit gemakkelijk te nemen en het goed-beschermde koppelingspakket is geëtiketteerd.

De aangepaste etiket of pakketoplossingen zijn beschikbaar als verzoek.

Verzegelende de Vezel Optische Koppeling van de staalbuis, de Koppeling van de Vezelkabel zonder Schakelaar 2

 

Contactgegevens
Kanglly Wong

Telefoonnummer : 86-18682182825

WhatsApp : +8618682182825