Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productende kabel van de mpoboomstam

Het Verlies van de het Koord55db SM Terugkeer van het doorbraak48f MPO Flard voor Hoogte - dichtheidsmilieu

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Het Verlies van de het Koord55db SM Terugkeer van het doorbraak48f MPO Flard voor Hoogte - dichtheidsmilieu

China Het Verlies van de het Koord55db SM Terugkeer van het doorbraak48f MPO Flard voor Hoogte - dichtheidsmilieu leverancier
Het Verlies van de het Koord55db SM Terugkeer van het doorbraak48f MPO Flard voor Hoogte - dichtheidsmilieu leverancier Het Verlies van de het Koord55db SM Terugkeer van het doorbraak48f MPO Flard voor Hoogte - dichtheidsmilieu leverancier Het Verlies van de het Koord55db SM Terugkeer van het doorbraak48f MPO Flard voor Hoogte - dichtheidsmilieu leverancier Het Verlies van de het Koord55db SM Terugkeer van het doorbraak48f MPO Flard voor Hoogte - dichtheidsmilieu leverancier

Grote Afbeelding :  Het Verlies van de het Koord55db SM Terugkeer van het doorbraak48f MPO Flard voor Hoogte - dichtheidsmilieu

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Senko
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: SM doorbraak 48F

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1PC
Prijs: 80
Verpakking Details: 1 stuk in een plastic zak, verscheidene die PCs in een document karton van 54*39*35cm worden ingepak
Levertijd: 3-7 dagen na bestelling bevestigd
Betalingscondities: T/T, Western Union, Paypal, Creditcard
Levering vermogen: 1000 PC's per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
SM toevoegingsverlies:: ≤0.7dB (norm); ≤0.35dB (Elite) MM.toevoeging verlies:: ≤0.5dB (norm); ≤0.35dB (Elite)
SM terugkeerverlies:: ≥55dB MM.terugkeer verlies:: ≥35dB
Uitwisselbaarheid: : ≤0.2dB Uitwisselbaarheid:: ≤0.2dB
Geteste interferentie:: geteste 100% Voldoet CEI-aan Norm:: CEI-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Telcordia gr.-1435-KERN
meterial: LSZH of pvc Spec: Doorbraak 48F
Eenheidskabel: 3mm microfiberkabel

SM doorbraak48f MPO Wijfje - Vrouwelijk MPO 5M het Flardkoord van MPO voor de Data Centeroplossing van 40G/100G-

 

MPO-het Koord van het Vezelflard wordt geëindigd met MPO-schakelaar op beide eind. De Schakelaars van MPO van elk van OMC zijn van Taiwan, is het het flardkoord van Japan enz. MPO een soort hoogte - de assemblage van de dichtheidskabel dat over het algemeen gebruik op drie gebieden is.

 

1, de Data Centertoepassing met hoog dicht graadmilieu

2, de optische vezel aan het gebouw

3, de interne connectortoepassing in vezelmateriaal.

 

MPO-de Norm van producten:

 

Voldoet CEI-aan Norm CEI-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Volgzame Telcordia gr.-1435-KERN

Gestructureerde aanleg van kabelnetten per tia-568-c

Parallelle Optica

  • Optisch Onderlinge verbindings van netwerkenforum Volgzaam (OIF)
  • Volgzame InfiniBand

InfiniBand

 

- 10G Volgzaam vezelkanaal

- 40G en 100G-IEEE 802,3

- QSFP

 

Eigenschappen:

 

Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies

MT gebaseerde multi-Vezel de Schakelaar, 4,8,12 en 24 assemblage van de vezelschakelaar beëindiging en

Economische oplossing voor massa-beëindiging van vezel

Ontworpen voor verlies met beperkte verliezen en standaardsm en MM.toepassingen

Ruw gemaakt om kabel, ovale kabel en naakte beschikbare lintopties

Kleur gecodeerde beschikbare huisvesting om vezeltype, poetsmiddeltype en/of schakelaarrang te onderscheiden

Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid

 

BESCHIKBAARHEID:

 

Lint en bundel beschikbare kabel;

Flardkoord, beschikbare de assemblage van de vlechtkabel.

 

MT-MT het koord van het lintflard is beschikbaar.

MPO beschikbare Loopback

 

MPO-de Specificatie van het flardkoord:

 

MPO/MTP specificatiepunten.

Enige wijze

(UPC Vlak poetsmiddel, APC 8 graadpoetsmiddel)

Multimode

(Het Vlakke poetsmiddel van PC)

Toevoegingsverlies Standaardloss≤0.7db; ≤0.35dB met beperkte verliezen Standaardloss≤0.5db; ≤0.35dB met beperkte verliezen
Terugkeerverlies ≥55dB ≥35dB
Duurzaamheid <0>
Uitwisselbaarheid ≤0.2dB
Treksterkte >70N
Werkende Temperatuur -40 aan + 85°C

 

Nota: Maximumbandbreedte van Verschillende Multimode Vezels


OM1 – 62,5 umkern – 10GBit tot 33 meters, gigabit tot 300m
OM2 – 50 umkern – 10GBit tot 82 meters, gigabit tot 500m
OM3 – 50 umkern, Geoptimaliseerde Laser – 10GBit tot 300 meters, gigabit tot 1000m
OM4 – 50 umkern, Geoptimaliseerde Laser – 10GBit tot 550 meters, gigabit tot 1000m

 

Het Verlies van de het Koord55db SM Terugkeer van het doorbraak48f MPO Flard voor Hoogte - dichtheidsmilieu

 

MPO-Interferentieindex

 

Schakelaartype Testende punten Min Maximum
MPO-PC ROC_X (abs) (mm) 500  
ROC_Y (abs) (mm) 50  
Angle_X (gr.) -0.2 0,2
Angle_Y (gr.) -0.2 0,2
Max.DH.All Vezel (NM) -600 600
Max.DH.Ave (NM) -300 300
Max.DH.Adj (NM) -300 300
Max. Kernonderdompeling (NM) -300 300
Vezelhoogte (NM) -300 300
ROC_X (abs) (mm) 1000 3000
MPO-APC ROC_X (abs) (mm) 500  
ROC_Y (abs) (mm) 50  
Angle_X (gr.) -0.2 0,2
Angle_Y (gr.) 7.8 8.2
Max.DH.All Vezel (NM) -600 600
Max.DH.Ave (NM) -300 300
Max.DH.Adj (NM) -300 300
Fiberheight (NM)    

 

Hoog - de Waarborg van de kwaliteitsmpo Kabel

 

1. Krachtige oppoetsende machine, en aangevuld die door precisieplaten houders voor MT-metalen kappen worden ontworpen.
. 3D interferometer 2 verstrekt controle van MTP/MPO-het oppoetsen proces, en het maken van alle parameters van de opgepoetste MT-metalen kap voldoet en overschrijdt de industrienormen.
3. De flexibiliteit van het meetapparaat verstrekt het volledige vereiste spectrum van het optische testen voor complexe en hoge de kabelassemblage van de vezeltelling.

Het Verlies van de het Koord55db SM Terugkeer van het doorbraak48f MPO Flard voor Hoogte - dichtheidsmilieu

 

 

 

MPO-Schakelaartypes

 

Twee andere duidelijk zichtbare eigenschappen zijn de neuzen en de gidsgroeven (sleutels) aan de hoogste kant.

(Nota: Vrouwelijke schakelaarbehoefte om aan mannelijk schakelaartype te verbinden.)

 

Pre-geëindigde MPO-technologie-Polariteit

 

Het type A van drie polariteitsmethodes, het Type B en het Type C worden gebruikt om de juiste tweerichtingstoewijzing te waarborgen.

Gelieve van nota te nemen: Wanneer het wordt verbonden aan twee zendontvangers van 40G QSFP+, te kiezen gelieve het Typeb Kruis als polariteit; wanneer het wordt verbonden aan ander materiaal zoals de Cassette van MPO LGX, kunt u om het even welke polariteit kiezen aangezien u nodig hebt.

 

Het Verlies van de het Koord55db SM Terugkeer van het doorbraak48f MPO Flard voor Hoogte - dichtheidsmilieu

 

 

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: sales1

Tel.: +8618938656884

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)