Thuis Productende kabel van de mpoboomstam

Magenta de Doorbraakkabel 5M Type B 4 van de Kleuren Multiwijze MPO x-MM. Duplexom4-550 50/125 van Sc UPC

Certificaat
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Klantenoverzichten
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

Magenta de Doorbraakkabel 5M Type B 4 van de Kleuren Multiwijze MPO x-MM. Duplexom4-550 50/125 van Sc UPC

China Magenta de Doorbraakkabel 5M Type B 4 van de Kleuren Multiwijze MPO x-MM. Duplexom4-550 50/125 van Sc UPC leverancier
Magenta de Doorbraakkabel 5M Type B 4 van de Kleuren Multiwijze MPO x-MM. Duplexom4-550 50/125 van Sc UPC leverancier Magenta de Doorbraakkabel 5M Type B 4 van de Kleuren Multiwijze MPO x-MM. Duplexom4-550 50/125 van Sc UPC leverancier Magenta de Doorbraakkabel 5M Type B 4 van de Kleuren Multiwijze MPO x-MM. Duplexom4-550 50/125 van Sc UPC leverancier

Grote Afbeelding :  Magenta de Doorbraakkabel 5M Type B 4 van de Kleuren Multiwijze MPO x-MM. Duplexom4-550 50/125 van Sc UPC

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Senko
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: MPO - de Doorbraak 8F van Sc OM4

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 pc
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 1 stuk in een plastic zak, verscheidene stukken in een hoofddiezak, dan in een karton van 54*39*35cm
Levertijd: 1 week
Betalingscondities: Western Union, paypal T/T, alipay, creditcard
Levering vermogen: 1000000 PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Schakelaar A: Guangdong, China (vasteland) Schakelaar B: 4xSC UPC MM. Duplex
Vezelwijze: OM4-550 50/125 MPO-Schakelaar IL: 0.35dB maximum (0.15dB-Type.)
MPO-Schakelaar RL: >20dB LC IL van de schakelaar: <0>
LC RL van de schakelaar: >20dB Werkende Temperatuur:: -40 aan + 85°C

Hoge snelheid Multimode MPO - de Doorbraak8f Kabel 5M van Sc OM4 Typeb LSZH Magenta Goede Herhaalbaarheid
 
MPO-de uitrustingskabels verstrekken een overgang van multi-vezelkabels aan individuele vezels of duplexschakelaars. Ook genoemd geworden MTP/MPO-doorbraakkabel of MTP/MPO-fan-out kabel, heeft het één enkele MTP-schakelaar op één eind dat in 6 of 12 schakelaars uitbreekt, en deze schakelaartypes kunnen LC, Sc, ST, enz. zijn. Het is beschikbaar in 4, 6, 8, of 12 configuraties van het vezellint met lengten over 10, 20, 30 meters en andere aangepaste lengten. MTP/MPO de uitrustingskabel verstrekt een betrouwbaar, rendabel aanleg van kabelnettensysteem om van erfenis 10G aan hogere snelheid 40G/100G Ethernet te migreren. Het volgende is de voordelen van MTP/MPO-uitrustingskabel:

 
1. Wat is de MPO/MTP-eigenschappen?
 
Iec61754-7 & volgzame gr.-1435-KERN.
Het modulaire ontwerp, stop-sluit structuur, gemakkelijk voor test, installeert, verwijdert en past aan. Gewoonlijk, kunnen enige MTP/MPO-de schakelaars typisch 12 aanpassen of meer vezel, 1U-hoogte bedradingsruimte kan tot 96 LC optische interface, Sectie aanpassen. Van het besparingskabinet en rek de ruimte, gemakkelijke Soorten van het kabelbeheer vezel, beschikbare kabel, om aan verschillende klantenbehoeften te voldoen.
Kan keus van mannetje, wijfje. Bereik het nauwkeurige die plaatsen met de adapter via speld-Speld het plaatsen functie, hoge stabiliteit wordt aangesloten.
Multi-core metalen kap, de kleine grootte, de hoge snelheid en de hoge capaciteit om aan de behoeften van optische vezelcommunicatiesystemen en hoog rendementhigh-density te voldoen verbinden bedrading onderling. Voor de toekomstige hoogst scalable netwerkinfrastructuur, steunen Ethernet en vereisten 10/100-1Gbps van het Vezelkanaal.
 
 
2. Wat is het MPO/MTP-type?
 

 mannetje (met Speld), wijfje (zonder Speld)
Metalen kaptypeStandaardsm, SM Met beperkte verliezen; Standaardmm., MM. Met beperkte verliezen
Vezelkern4core, 8core, 12core, 24core
HuisvestingskleurGroen (SM), Beige (Gele MM.), (SM Met beperkte verliezen), Blauw (OM3 50/125)
Oppoetsende manierPC, APC
KabeltypeLintkabel, Lintvezel, 3.0mm Minikabel (250um12F, 24F), 0.9mm kabel


3. Wat is de MPO/MTP-testverzoeken?
 
a.Endface-verzoek:
 

400 XTekortbeschrijvingSta hoeveelheid toe
Vezel (9um, 50um, 62.5um)Witte krassen≤3umBeperkt geen
 Vlek≤2um5 PCs
 Tekort/Toegestaan geen
Bekleding
(62.5-125um)
Witte krassen≤3umBeperkt geen
  ≤5um1 PCs
 Zwarte krassen≤3um2 PCs
 Zwarte vlek≤2umBeperkt geen
  ≤5um3 PCs
 Tekort≤2umRond beperkt geen
  ≤15umDe totale lengte is minder dan zijlengte 1/4
 Plastic ring/Beperkt geen

 
b.Performance:
 

MPO/MTPSM standaardmetalen kapSM metalen kap met beperkte verliezenMM. standaardmetalen kapMM.metalen kap met beperkte verliezen
Het Verlies van ILTypisch0.35dB0.20dB0.35dB0.20dB
 Maximum0.75dB0.35dB0.65dB0.35dB
RLAPC≥50dB ≥ 25dB≥ 35dB
 PC ≥ 40dB   
Herhaalbaarheid≤0.30dB (Stop meer dan 500 keer)0.30dB (Stop meer dan 1000 keer)
Uitwisselbaarheid≤0.30dB (met één van beiden een aanpassingsschakelaar)
Treksterkte≤0.30dB (Maximumspanning 66N)
Schok≤0.30dB (10~55Hz)
Temperatuurwaaier-40°C ~ +75°C


c.Interference indicatoren:
 

MPO/MTP schakelaarAfmetings 3D Test
Straal van KrommingX ≥2000mm, Y ≥50mm
Vezelhoogte1000~4000 NM
EndfacehoekX ±0.3°, Y ±0.3°
Kernonderdompeling±300nm


d.Length tolerantie:
 

Lengte (M)Tolerantie
≤10+ 10CM
10+ 15CM
>30+ 10%

 
Magenta de Doorbraakkabel 5M Type B 4 van de Kleuren Multiwijze MPO x-MM. Duplexom4-550 50/125 van Sc UPC
MPO-Schakelaartypes
 
Magenta de Doorbraakkabel 5M Type B 4 van de Kleuren Multiwijze MPO x-MM. Duplexom4-550 50/125 van Sc UPC

Twee andere duidelijk zichtbare eigenschappen zijn de neuzen en de gidsgroeven (sleutels) aan de hoogste kant.
(Nota: Vrouwelijke schakelaarbehoefte om aan mannelijk schakelaartype te verbinden.)

 
Magenta de Doorbraakkabel 5M Type B 4 van de Kleuren Multiwijze MPO x-MM. Duplexom4-550 50/125 van Sc UPC

 
 

 
 
 
 

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: sales1

Tel.: +8618938656884

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)