Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis Productende kabel van de mpoboomstam

12 van het de Vezelflard van de kernen Gepantserd MPO/MTP Boomstam Hoofd Veelkleurig SM MM. Laag Toevoeging Verlies

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

12 van het de Vezelflard van de kernen Gepantserd MPO/MTP Boomstam Hoofd Veelkleurig SM MM. Laag Toevoeging Verlies

China 12 van het de Vezelflard van de kernen Gepantserd MPO/MTP Boomstam Hoofd Veelkleurig SM MM. Laag Toevoeging Verlies leverancier
12 van het de Vezelflard van de kernen Gepantserd MPO/MTP Boomstam Hoofd Veelkleurig SM MM. Laag Toevoeging Verlies leverancier 12 van het de Vezelflard van de kernen Gepantserd MPO/MTP Boomstam Hoofd Veelkleurig SM MM. Laag Toevoeging Verlies leverancier 12 van het de Vezelflard van de kernen Gepantserd MPO/MTP Boomstam Hoofd Veelkleurig SM MM. Laag Toevoeging Verlies leverancier

Grote Afbeelding :  12 van het de Vezelflard van de kernen Gepantserd MPO/MTP Boomstam Hoofd Veelkleurig SM MM. Laag Toevoeging Verlies

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: omc
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: MPO

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 10 meters
Prijs: negotiable
Levertijd: 5 dagen
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving

12 van het de Vezelflard van de kernen Gepantserd MPO/MTP Boomstam Hoofd Veelkleurig SM MM. Laag Toevoeging Verlies

 

MPO/MTP de gepantserde Boomstamkabel wordt specifiek ontworpen voor binnen/openluchttoepassingen. Zijn ruwe shell met staal en Kevlar is 10 keer sterker dan regelmatige Vezel Optische Kabel en heeft een hogere geschatte waaier van 40% van werkende temperatuur. Pas plaats toe zijn in de vloerhoek. Die producten konden de vezelbeet door muis en mier beschermen. Hoewel de gepantserde vezel optische kabels sterk zijn, zijn zij eigenlijk zo flexibel zoals de standaardkoorden van het vezel optische flard; zij kunnen willekeurig zonder wordt gebroken buigen. De ruwe gepantserde kabels laten optische vezel toe om in de gevaarlijkste gebieden, met inbegrip van milieu's worden geïnstalleerd met bovenmatige stof, olie, gas, vochtigheid, of zelfs schade-veroorzakende knaagdieren.

 

Voordelen van de Gepantserde Kabel van het Vezelflard

De gemeenschappelijke vezel optische kabel is breekbaar, wat moet worden beschermd, vooral wanneer in ruwe toepassingen waar de kabels door knaagdieren, constante slijtage en scheur of weerschade zouden kunnen worden gecompromitteerd. De gepantserde kabel van het vezelflard behoudt alle eigenschappen van standaardvezelkabel maar is veel sterkere toe te schrijven aan zijn extra lagen van pantser. Met de bescherming van flexibele en duurzame staalbuis, zal de gepantserde kabel van het vezelflard het uitstekende bedrijf van uw netwerk verzekeren.

 

 

Eigenschappen:

Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies

100% 3D getest en overgegaane interferometer.

MT gebaseerde multi-Vezel de Schakelaar, 4,8,12 en 24 assemblage van de vezelschakelaar beëindiging en

Economische oplossing voor massa-beëindiging van vezel

Ontworpen voor verlies met beperkte verliezen en standaardsm en MM.toepassingen

Ruw gemaakt om kabel, S

Kleur gecodeerde beschikbare huisvesting om vezeltype, poetsmiddeltype en/of schakelaarrang te onderscheiden

Goed in herhaalbaarheid en ruilbaarheid

 

MPO/MTP de Norm van producten:

Voldoet CEI-aan Norm CEI-61754-7; JIS C5982; TIA-604-5 (FOCIS5); Volgzame Telcordia gr.-1435-KERN

Gestructureerde aanleg van kabelnetten per tia-568-c

Parallelle Optica

Optisch Onderlinge verbindings van netwerkenforum Volgzaam (OIF)

Volgzame InfiniBand

10G Volgzaam vezelkanaal

40G en 100G-IEEE 802,3

QSFP

 

BESCHIKBAARHEID: 8F/12F/24F ..... MPO/MTP

 

Optische prestaties.

12 van het de Vezelflard van de kernen Gepantserd MPO/MTP Boomstam Hoofd Veelkleurig SM MM. Laag Toevoeging Verlies12 van het de Vezelflard van de kernen Gepantserd MPO/MTP Boomstam Hoofd Veelkleurig SM MM. Laag Toevoeging Verlies

Interferentieindex:

Schakelaartype Testende punten Min Maximum
MPO/MTP PC ROC_X (abs) (mm) 500  
ROC_Y (abs) (mm) 50  
Angle_X (gr.) -0.2 0,2
Angle_Y (gr.) -0.2 0,2
Max.DH.All Vezel (NM) -600 600
Max.DH.Ave (NM) -300 300
Max.DH.Adj (NM) -300 300
Max. Kernonderdompeling (NM) -300 300
Vezelhoogte (NM) -300 300
ROC_X (abs) (mm) 1000 3000
MPO/MTP APC ROC_X (abs) (mm) 500  
ROC_Y (abs) (mm) 50  
Angle_X (gr.) -0.2 0,2
Angle_Y (gr.) 7.8 8.2
Max.DH.All Vezel (NM) -600 600
Max.DH.Ave (NM) -300 300
Max.DH.Adj (NM) -300 300
Vezelhoogte (NM)    

Nota: Maximumbandbreedte van Verschillende Multimode Vezels
OM1 – 62,5 umkern – 10GBit tot 33 meters, gigabit tot 300m
OM2 – 50 umkern – 10GBit tot 82 meters, gigabit tot 500m
OM3 – 50 umkern, Geoptimaliseerde Laser – 10GBit tot 300 meters, gigabit tot 1000m
OM4 – 50 umkern, Geoptimaliseerde Laser – 10GBit tot 550 meters, gigabit tot 1000m

 

12 van het de Vezelflard van de kernen Gepantserd MPO/MTP Boomstam Hoofd Veelkleurig SM MM. Laag Toevoeging Verlies

 

Ideaal voor ruwe installatievoorwaarden die uitzonderlijke duurzaamheid vereisen. Het wordt gebruikt als interconnectie of dwarsverbinding in datacentrum. Het wordt ook gebruikt in plafond, gang en ander ruw milieu.

 

12 van het de Vezelflard van de kernen Gepantserd MPO/MTP Boomstam Hoofd Veelkleurig SM MM. Laag Toevoeging Verlies

 

 

Hoog - de Waarborg van de kwaliteitsmtp Kabel

1. Krachtige oppoetsende machine, en aangevuld door precisieplaten houders die voor MT-metalen kappen worden ontworpen.
2, 3D interferometer verstrekken controle van MTP/MPO-het oppoetsen proces, en het maken van alle parameters van de opgepoetste MT-metalen kap voldoet en overschrijdt de industrienormen.
3. De flexibiliteit van het meetapparaat verstrekt het volledige vereiste spectrum van het optische testen voor complexe en hoge de kabelassemblage van de vezeltelling.

12 van het de Vezelflard van de kernen Gepantserd MPO/MTP Boomstam Hoofd Veelkleurig SM MM. Laag Toevoeging Verlies

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: Sales Manager

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)