Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Bedrijfnieuws
Thuis ProductenFiber Optic Attenuator

De gealigneerde Vaste Optische Demper SM die 2dB LC van de Typevezel de Veilige Korte Laars van de Componentenopslag verstrekt voor CATV-Toepassing

Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Van goede kwaliteit de kabel van de mpoboomstam voor verkoop
Snelste levering, die zeer goed is.

—— Paolo

Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen

—— Hassan

Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019

—— PETR

Wij houden van de Dienst van OMC. Hun materiaalwerk in nacht. Ik houd van hun snelle reactie.

—— Michael

Dank voor kanglly professionele suggestie. wij vonden een goede oplossing voor onze klant. Wensomc groot succes.

—— Fadhlan

snelle levering, snelle reactie, Snelle zaken met OMC.

—— Jake

Ik ben online Chatten Nu

De gealigneerde Vaste Optische Demper SM die 2dB LC van de Typevezel de Veilige Korte Laars van de Componentenopslag verstrekt voor CATV-Toepassing

China De gealigneerde Vaste Optische Demper SM die 2dB LC van de Typevezel de Veilige Korte Laars van de Componentenopslag verstrekt voor CATV-Toepassing leverancier
De gealigneerde Vaste Optische Demper SM die 2dB LC van de Typevezel de Veilige Korte Laars van de Componentenopslag verstrekt voor CATV-Toepassing leverancier De gealigneerde Vaste Optische Demper SM die 2dB LC van de Typevezel de Veilige Korte Laars van de Componentenopslag verstrekt voor CATV-Toepassing leverancier De gealigneerde Vaste Optische Demper SM die 2dB LC van de Typevezel de Veilige Korte Laars van de Componentenopslag verstrekt voor CATV-Toepassing leverancier De gealigneerde Vaste Optische Demper SM die 2dB LC van de Typevezel de Veilige Korte Laars van de Componentenopslag verstrekt voor CATV-Toepassing leverancier

Grote Afbeelding :  De gealigneerde Vaste Optische Demper SM die 2dB LC van de Typevezel de Veilige Korte Laars van de Componentenopslag verstrekt voor CATV-Toepassing

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OMC or OEM
Certificering: ROHS and ISO
Modelnummer: 2dB 1310nm&1550nm

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stk
Prijs: Negotiable
Verpakking Details: 20 stukken in een plastic zak. Verscheidene zakken in een grotere plastic zak. honderden zakken in e
Levertijd: 3 dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 1000000 PCs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Golflengte:: 1310nm&1550nm Kabeloptie:: 2mm kabel
Lengte::: Op maat Vezeltype:: Singlemode
Aanvankelijk Toevoegingsverlies:: < 1=""> Verminderingswaaier:: 0.6~60dB
Terugkeerverlies:: UPC: >55dB APC: >65dB Origineel verlies:: <0>
Precisie:: 0.02dB PDL:: <0>

Het Type van het Flardkoord van SM 2dB 1310nm&1550nm Vezel Optische Demper met Schakelaar 2mm van LC UPC Kabel

 

Het type van flardkoord bevestigde dempers van de bepaalde controle van OMC aanbieding van optische signalen in zowel geïntegreerde als randproducten.

Afhankelijk van het project of de behoefte, kunnen de vaste dempers (verminderen) de hoeveelheid licht beperken dat door tot de nauwkeurige niveaus uw project of toepassingsvereiste overgaat. Deze nauwkeurige verminderingsniveaus voorzien hoogst nauwkeurige prestaties.

 

De OMC vaste dempers worden gebruikt in toepassingen waar een vooraf bepaalde hoeveelheid licht verlies wordt aangegeven. Niettemin wordt zijn toepassingengamma wijd, vast dempers het meest meestal gebruikt voor test en meting, optische sensoren, en telecommunicatietoepassingen.

 

De gealigneerde Vaste Optische Demper SM die 2dB LC van de Typevezel de Veilige Korte Laars van de Componentenopslag verstrekt voor CATV-Toepassing

 

 

Demperspecificaties

  • Werkende Bandbreedte: 1310nm, 1550nm, 1310nm&1550nm
  • Toevoegingsverlies: SM<0>
  • Terugkeerverlies: UPC≥50db, APC≥60db
  • Polarisatie Afhankelijk Verlies: ≤0.2db
  • Kabeloptie: 2mm, 0.9mm, 3.0mm kabel enz.
  • Schakelaars: SC, FC, LC, ST
  • Verminderingstolerantie: 1~10db ≤0.5db; 11~30db≤1dB.
  • Trilling: ≤0.1db verandering tussen 10~55hz (2hr)
  • Daling: +/-0.2dB na 8 dalingen (3axes) van 1,8 Meter op een harde oppervlakte.
  • Werkende temperaturen: - 40°C aan +85°C (≤0.2db toevoegingsverlies)

 

Toepassingen

• DWDM-toepassingen

• Test & meting

• Optische sensoren

• Telecommunicatietoepassingen

 

 

Verpakking & Levering

 

Verpakkingsdetails 20 stukken in een plastic zak.
Verscheidene zakken in een grotere plastic zak.
honderden zakken in een beeldverhaal van 54*35*39cm.
ander groottekarton is ook beschikbaar.
Levertijd Verscheept in 3 dagen na betaling

 

De gealigneerde Vaste Optische Demper SM die 2dB LC van de Typevezel de Veilige Korte Laars van de Componentenopslag verstrekt voor CATV-Toepassing

De gealigneerde Vaste Optische Demper SM die 2dB LC van de Typevezel de Veilige Korte Laars van de Componentenopslag verstrekt voor CATV-Toepassing

 

 

 

 

Contactgegevens
OMC Industry Co.Limited

Contactpersoon: sales1

Tel.: +8618938656884

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)