• OMC Industry Co.Limited
    Lena
    Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Hassan
    Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Snelste levering, die zeer goed is.
Contactpersoon : Kanglly Wong
Telefoonnummer : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825
China 8 - de kabel van 24cores Mtp/MPO-Boomstamkabel SM OS2 OM3 9/125 OM4 OM5 50/125 voor het Datacentrum van 40G/van 100G/400G-aanleg van kabelnetten

8 - de kabel van 24cores Mtp/MPO-Boomstamkabel SM OS2 OM3 9/125 OM4 OM5 50/125 voor het Datacentrum van 40G/van 100G/400G-aanleg van kabelnetten

MPO: Senkomerk
Type vezel: SM 9/125 OM2, OM3, OM4, 50/125
Vezels: 8F - 24F
China Het Type van MPO de Vrouwelijke Module van Vezelloopback voor het Testen brengt en het Ontvangen van Functies over

Het Type van MPO de Vrouwelijke Module van Vezelloopback voor het Testen brengt en het Ontvangen van Functies over

Type vezel: OM4 550 50/125
Vezelsschakelaar: Het Wijfje van MPO 12F
Toevoegingsverlies: MM<1.0dB
China De kleurrijke Vrouwelijke Loopback Module van Senko MPO SM/MM. 8F/12F/24F Polairty A en B

De kleurrijke Vrouwelijke Loopback Module van Senko MPO SM/MM. 8F/12F/24F Polairty A en B

Type vezel: Singlemode of Multimode
Vezels: 8F/12F/24F
Toevoegingsverlies: MM<1.2dB, SM (G652D) <1.5dB, SM (G657A1) <0.75dB
China 50 / 125 900um Ruw gemaakte MPO-Fanout Kabel 24F met Brede Werkende Temperatuur

50 / 125 900um Ruw gemaakte MPO-Fanout Kabel 24F met Brede Werkende Temperatuur

Schakelaar A: MPO MANNELIJKE 24F OM4
Schakelaar B: LC MM. VAN PC 900UM
IL VAN LC: <0>
VIDEO China 2m van de de Boomstamkabel Multimode 12F van Polariteits het Veranderlijke Senko MPO Koord van het de Vezel Optische Flard

2m van de de Boomstamkabel Multimode 12F van Polariteits het Veranderlijke Senko MPO Koord van het de Vezel Optische Flard

productnaam: 12F polariteit verwisselbare MPO-MPO Trunk-kabel
Verbinder: MPO Vrouw 12V
Invoegverlies: ≤0.6dB (max), ≤0.50 (Typisch)
VIDEO China MPO Patch Kabel Senko MPO Vrouw naar LC UPC Duplex 8 Vezels OM4 Multimode Breakout Patch Kabel Trunk Kabel

MPO Patch Kabel Senko MPO Vrouw naar LC UPC Duplex 8 Vezels OM4 Multimode Breakout Patch Kabel Trunk Kabel

productnaam: 8F MPO - LC Trunk-kabel OM4-patchkabel
Aansluiting A: MPO-Wijfje
Connector B: LC UPC Duplex
VIDEO China 100Gbps 24F 50/125 het Standaardverlies 24F MPO van OM3 LSZH MPO (Wijfje) aan 2 x 12F MPO (Wijfje) 50/125 OM3-TYPE van boomstamkabel LSZH

100Gbps 24F 50/125 het Standaardverlies 24F MPO van OM3 LSZH MPO (Wijfje) aan 2 x 12F MPO (Wijfje) 50/125 OM3-TYPE van boomstamkabel LSZH

Productnaam: 24F MPO aan 2 de Boomstamkabel van x 12F MPO
VEZELtype: OM3 50/125
Toevoegingsverlies: ≤0.5dB (norm); ≤0.35dB (Elite)
China MPO-Gele Boomstamkabel pre - geëindigde Fanout 3.0mm 48 Kernen 9/125μm MPO Wijfje - MPO Vrouwelijke OS2 LSZH

MPO-Gele Boomstamkabel pre - geëindigde Fanout 3.0mm 48 Kernen 9/125μm MPO Wijfje - MPO Vrouwelijke OS2 LSZH

Productnaam: MPO-Gele Boomstamkabel pre - geëindigde Fanout 3.0mm 48 Kernen 9/125μm MPO Wijfje - MPO Vrouwelijke
Toevoegingsverlies: ≤0.35dB
Terugkeerverlies: ≥60dB
VIDEO China OM3 doorbraak 2.0mm MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel 12F MPO aan Sc UPC met 50/125μm LSZH Aqua Kleur

OM3 doorbraak 2.0mm MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel 12F MPO aan Sc UPC met 50/125μm LSZH Aqua Kleur

Productnaam: OM3 doorbraak 2.0mm MPO-het Wijfje van de Boomstamkabel 12F MPO aan Sc UPC met 50/125μm LSZH Aqua Co
Connector B: 6xSC UPC MM. Duplex
Vezelwijze: OM3-50/125
China van het het Flardkoord van 12F OM3 3.0mm MPO MPO het Verlies van pvc LSZH Aqua Senko Super Low Insertion

van het het Flardkoord van 12F OM3 3.0mm MPO MPO het Verlies van pvc LSZH Aqua Senko Super Low Insertion

Productnaam: van het het Flardkoord van 12F OM3 3.0mm mpo-MPO het Verlies van pvc LSZH Aqua Senko Super Low Inser
Lengte: Aangepast
Kleur: Aqua
1 2 3 4 5 6