• OMC Industry Co.Limited
    Lena
    Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Hassan
    Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Snelste levering, die zeer goed is.
Contactpersoon : Kanglly Wong
Telefoonnummer : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825
Goede prijs De duplex openluchtcpri-kabel van het vezelflard voor FTTA-projecttoevoeging Loss<0.3dB online

De duplex openluchtcpri-kabel van het vezelflard voor FTTA-projecttoevoeging Loss<0.3dB

Aantal vezels: 2
Kabelafmeting mm: 7.0
Materiaal kabelmantel: Dcaniveau LSZH
Goede prijs Figuur 8 van GYTC8S GYTC8A Lucht Lucht van het Avontuurtjealuminumstranded van de Vezelkabel het Staaldraden online

Figuur 8 van GYTC8S GYTC8A Lucht Lucht van het Avontuurtjealuminumstranded van de Vezelkabel het Staaldraden

Product: Figuur 8 van GYTC8S GYTC8A Openlucht 24 48 het Avontuurtje van het 96 kernaluminium liep Lucht Lucht
Certificering: ISO9001,ROHS,CE,CE and ROHS,ISO9001/CE/ROHS
Kleur: Gewoonlijk zwarte kleur, aanpassen
Goede prijs OPGW-de optische kabel van de kabelvezel online

OPGW-de optische kabel van de kabelvezel

Productnaam: OPGW-de optische kabel van de kabelvezel
Toepassing: Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX, LAN, Telecommunicatie/netwerk, Telecommunicatie, GPON
Certificering: ISO9001,UL,CE RoHS FCC,CE/TUV/ISO9001
Goede prijs 8C de militaire tactische Gepantserde van het het Koordtpu Jasje van het Vezelflard Toevoeging Loss≤0.3dB online

8C de militaire tactische Gepantserde van het het Koordtpu Jasje van het Vezelflard Toevoeging Loss≤0.3dB

Aantal vezels: SX DX 4C 6C 8C 12C 24C
Schakelaar: LC de schakelaars van /SC /FC /ST /Waterproof, enz.
Toevoegingsverlies: ≤0.3dB
Goede prijs Glasvezel Pigtail 12F 12 Kleuren LC UPC Patch Koord 0.9mm OS2 G657A2 9/125 Duurzaam Unjacketed Losse Buffer online

Glasvezel Pigtail 12F 12 Kleuren LC UPC Patch Koord 0.9mm OS2 G657A2 9/125 Duurzaam Unjacketed Losse Buffer

Productnaam: Vezel Optische Vlecht 12F 12 Kleuren 0.9mm SM LC UPC met OS2 G657A2 900μm Duurzaam Zonder mantel
Vezelmodus: 9/125 μm
Vezelkwaliteit: G657A2
Goede prijs 24 kernen pre-Geëindigde flardkabel LC/UPC- LC/UPC SM G657A1 9/125 met Fanout 2.0mm staart online

24 kernen pre-Geëindigde flardkabel LC/UPC- LC/UPC SM G657A1 9/125 met Fanout 2.0mm staart

Productnaam: LC(12 x duplex)-LC(12 x duplex)24F 9/125μm fanout 2,0 mm patchkabel
Invoegverlies: ≤0.3dB
Terugkeer verlies: ≥50dB
Goede prijs ADSS 6 - 96 Kern Glasvezelkabel Niet-metalen Telecomkabel voor buiten/binnen online

ADSS 6 - 96 Kern Glasvezelkabel Niet-metalen Telecomkabel voor buiten/binnen

Product: ADSS 6/12/24/48/96 Core singlemode Glasvezelkabel Niet-metalen groothandelsprijs Telecomkabel ADSS
Certificering: ISO9001,ROHS,CE,CE and ROHS,ISO9001/CE/ROHS
Kleur: Gewoonlijk zwarte kleur, aanpassen
Goede prijs Single Mode Fiber PLC Splitter-ABS Cassette type G657A1 Fiber PLC Splitter-ABS Cassette type online

Single Mode Fiber PLC Splitter-ABS Cassette type G657A1 Fiber PLC Splitter-ABS Cassette type

Parameter: Specificatie (P-kwaliteit)
Operatie Golflengte: 1260~1650
Terugkeer verlies: ≥45(PC);50(UPC);60(APC)
1 2 3 4 5 6 7 8