• OMC Industry Co.Limited
    Lena
    Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Hassan
    Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Snelste levering, die zeer goed is.
Contactpersoon : Kanglly Wong
Telefoonnummer : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825
China 48 Comité van de Havens/96 Vezels het Optische Distributie

48 Comité van de Havens/96 Vezels het Optische Distributie

Materiaal:: 1.2mm koudgewalst staal
Dimensie:: 245*483*2U
adaptertype: LC duplex
China 12 Kader van de havenslc SM het Optische Distributie, Glijdend het Flardcomité van de Ladevezel

12 Kader van de havenslc SM het Optische Distributie, Glijdend het Flardcomité van de Ladevezel

Materiaal:: 1.2mm/1.5mm Koudgewalst Staal
Dimensie:: 253*483*1U
adaptertype: SC SX
China De leeggemaakte van de het Kader Unieke Structuur van de Optische Vezeldistributie Redelijke Lay-out

De leeggemaakte van de het Kader Unieke Structuur van de Optische Vezeldistributie Redelijke Lay-out

Materiaal:: 1.2mm koudgewalst staal
Dimensie:: 245*483*2U
adaptertype: De Vierling van Sc DX/LC-
China Kleine de Distributiecomité 1U 8/12/24/32 van de Afmetingsvezel Optische Havens met 1.5mm CRS

Kleine de Distributiecomité 1U 8/12/24/32 van de Afmetingsvezel Optische Havens met 1.5mm CRS

Materiaal:: 1.5mm koudgewalst staal
Dimensie:: 482.6mm x44mmx10mm
adaptertype: LC DX, LC-VIERLING, SC SX, SC DX, MPO, E2000, FC, ST
China SC/UPC 1 x 8 Vezel het Optische PLC het Type van Splitsers Minibuis Splitsersplc type van de dooscassette van Splitsers waterdichte Sc UPC LGX

SC/UPC 1 x 8 Vezel het Optische PLC het Type van Splitsers Minibuis Splitsersplc type van de dooscassette van Splitsers waterdichte Sc UPC LGX

Productnaam: Cassettetype van 1x8 LGX PLC Splitser
Toevoegingsverlies: Maximum 10.3dB
Terugkeerverlies: Min 50dB
China Van de de Vezel Optische Splitser 1x16 van FTTH LGX APC UPC van Sc ABS Cassettestop in Typeplc Splitser

Van de de Vezel Optische Splitser 1x16 van FTTH LGX APC UPC van Sc ABS Cassettestop in Typeplc Splitser

Productnaam: van de de Doosvezel van 1x16 LGX Optische plc Splitser
Configuratietype: 1X16
Schakelaartype: SC APC/UPC
China Van de de Vezel Optische Splitser 1x4 van FTTH LGX APC van Sc Stop in Typeplc Splitser

Van de de Vezel Optische Splitser 1x4 van FTTH LGX APC van Sc Stop in Typeplc Splitser

Productnaam: van de de Doosvezel van 1x4 LGX Optische plc Splitser
Configuratietype: 1x4
Schakelaartype: SC-APC
China PLC van Sc UPC 9/125μM Connector Fiber Optic Splitser 1x2 Blockless

PLC van Sc UPC 9/125μM Connector Fiber Optic Splitser 1x2 Blockless

Productnaam: Vezel Optische PLC Splitser 1x2 Blockless met de Schakelaar van Sc UPC 9/125μm
Configuratietype: 1x2
Pakketstijl: Mini Module
China Vezel Optische PLC Splitser 1x8 Blockless met Sc-APC 9/125μm Schakelaar

Vezel Optische PLC Splitser 1x8 Blockless met Sc-APC 9/125μm Schakelaar

Productnaam: Vezel Optische PLC Splitser 1x8 Blockless met Sc-APC 9/125μm Schakelaar
Configuratietype: 1x8
Pakketstijl: Mini Module
China De Optische Splitser G657A 2 Manierplc Splitser 1x2 van de Blocklessvezel

De Optische Splitser G657A 2 Manierplc Splitser 1x2 van de Blocklessvezel

Productnaam: APC Blockless van 1x2 LC PLC Splitser
Garantie: 2 jaar
Golflengte: 1310/1550nm
1 2 3 4 5 6