• OMC Industry Co.Limited
    Lena
    Dank voor de Giften van OMC. dat is zeer aardig. WIJ verwachten een betere 2019
  • OMC Industry Co.Limited
    Hassan
    Ik houd van kwaliteit. Het zal als beter pakket beter zijn. maar hun prijs is zeer goed. Misschien zal ik meer betalen om een beter pakket te krijgen
  • OMC Industry Co.Limited
    Paolo
    Snelste levering, die zeer goed is.
Contactpersoon : Kanglly Wong
Telefoonnummer : 86-18682182825
WhatsApp : +8618682182825

12F fanout Vezel Optische Vlecht ST SM G657A1 9/125 met Minidoorbraak900um Vlecht 3m de Gele OEM van LSZH dienst

Plaats van herkomst China
Merknaam OMC
Certificering ROHS and ISO
Modelnummer OMC-vlecht
Min. bestelaantal 10
Prijs Negotiation
Verpakking Details Binnenpe zak of aangepast
Levertijd 3 ~ 5 werkdagen
Betalingscondities L/C, T/T, Western Union, Paypal
Levering vermogen 5000000
Productdetails
Quality Level CEI-Rang C en CEI-rang B standaard Telcordia gr.-326.Core
Toevoegingsverlies <0> verlies terug PC>50dB, PC>35dB; PC>60dB
100% 3D Beschikbaar OEM Service OEM is beschikbaar
Hoog licht

schakelaar van de vezel de optische vlecht

,

vezel optische verbindingsdraden

Laat een bericht achter
Productomschrijving

12F fanout Vezel Optische Vlecht ST SM G657A1 9/125 met Minidoorbraak900um Vlecht 3m de Gele OEM van LSZH dienst

 

Productomschrijving

 

Ontworpen om zowel fusie als het mechanische verbinden voor vezel te steunen die systemen, perfect voor niet-permanent telegrafeert

 

verbindingen in flardpanelen, optisch distributiekader, vezel einddoos enz.

 

De minidoorbraakvlecht is een multi-vezelsvlecht. De eenheidsvezel is 0,6 of 0,9 strakke bufferkabel. Ontmoet Telcordia gr.-326 Kern en ROHS-vereisten. De vlechten worden gebruikt voor lastoepassingen wanneer het eindigen buiten installatiekabel. Elk van OMC-vlechten zijn fabriek die, met beschikbare interferometergegevens op verzoek wordt geïnspecteerd en wordt getest.

Gedetailleerde Beelden

 12F fanout Vezel Optische Vlecht ST SM G657A1 9/125 met Minidoorbraak900um Vlecht 3m de Gele OEM van LSZH dienst 0

Specificatie

 

Schakelaar

SC, FC, LC, ST, MU, E2000

Het oppoetsen

SM/UPC

MM/PC

SM/APC

(Maximum) toevoegingsverlies

≤0.30dB

≤0.30dB

≤0.30dB

Terugkeerverlies (min)

≥50 dB

≥35 dB

≥60 dB

Treksterkte

<10kg>

Duurzaamheid

<0>

Herhaalbaarheid

≤0.1dB

Opslag, Werkende Temperatuur [°C]

-40~+85

Geometrische Specificatie (slechts voor 3D geteste interferometer)

 

 

PC-Beëindigen-Gezicht

APC Beëindigen-Gezicht

Straal van Kromming

SC/FC/ST

10~25 mm

5~12 mm

LC/MU

7~25 mm

5~15 mm

Topcompensatie

≤50um

Vezel Sferische Hoogte

+/- 50 NM

Hoekige Compensatie

       -

8°± 0.2°

 

Gezicht van het Ø het Schone en kras-Vrije Beëindigen

 

Wordt de Ø Evenredige geometrische test toegepast op de normale productie.

 

De controle van de Ø100% interferometer is beschikbaar onder speciaal vereiste.

Fysieke Informatie

 

12F fanout Vezel Optische Vlecht ST SM G657A1 9/125 met Minidoorbraak900um Vlecht 3m de Gele OEM van LSZH dienst 1

Lengtetolerantie: 05M: +5cm/-0cm;  5100m: +10cm/-0cm

Douaneoptie

 

OMC verleent ook een volledige reeks OEM diensten, zoals vezelschakelaar, lengte, kleur, vezelrang, specificatie, materiaal, pakket enz. 

12F fanout Vezel Optische Vlecht ST SM G657A1 9/125 met Minidoorbraak900um Vlecht 3m de Gele OEM van LSZH dienst 2

 

Verpakking & het Verschepen

 12F fanout Vezel Optische Vlecht ST SM G657A1 9/125 met Minidoorbraak900um Vlecht 3m de Gele OEM van LSZH dienst 3

Dit gemakkelijk te nemen en het goed-beschermde pakket van de vezel optische kabel is geëtiketteerd en geëtiketteerd door OMC als gebrek.

 

andere informatie

 

Twee Belangrijke Methodes voor Vezel het Optische Vlecht Verbinden

Assemblage van de vezel wordt de optische vlecht gebruikt in het eindigen van vezel optische kabels via fusie of het mechanische verbinden.

12F fanout Vezel Optische Vlecht ST SM G657A1 9/125 met Minidoorbraak900um Vlecht 3m de Gele OEM van LSZH dienst 4

Hoe te om het Juiste Type van Vezel Optische Kabel te kiezen?

PS: Het verschil van de vezelwijze van OM4 en OM3-als het volgende
1. OM4 werd ontwikkeld specifiek voor VSCEL-lasertransmissie en toestaat 10 Jol/tweede verbindingsafstanden van zelfs 550 Meters (in vergelijking met 300M met OM3).
2. De efficiënte modale bandbreedte voor OM4 is meer dan dubbel dat van OM3.
3. Voor OM4-flardkabel is het 4700 MHz.km terwijl voor OM3 het 2000 MHz.km is.

 

Benoeming Vezel Dia. (μm) Type Snelle Ethernet 100base-FX 1 Gigabit Ethernet 1000base-SX 1 Gigabit Ethernet 1000base-LX 10Gbps Ethernet 10GBASE 40Gbps Ethernet 40GBASE SR4 100Gbps Ethernet 100GBASE SR4
OM1 62.5/125 Multimode 2000 meters 275 Meters 550 Meters 33 meters Gesteund niet Gesteund niet
OM2 50/125 Multimode 2000 meters 550 Meters 550 Meters 82 meters Gesteund niet Gesteund niet
OM3 (Geoptimaliseerde Laser) 50/125 Multimode 2000 meters 550 Meters 550 Meters 300 Meters 100 Meters (SR4) 100 Meters (SR4)
OM4 (Geoptimaliseerde Laser) 50/125 Multimode 2000 meters 550 Meters 550 Meters 400 Meters 150 Meters (SR4) 150 Meters (SR4)
Singlemode 9/125 Singlemode 2000 meters 5km bij 1310nm 5km bij 1310nm 10km bij 1310nm N/A N/A

Hoe te correct om tussen pvc, LSZH en OFNP te kiezen?

De kabels van het vezelflard worden nu wijd etc. gebruikt voor binnentoepassingen zoals gebouwen, fabrieken, bureauparken, campus. Of u pvc kiest, hangt het jasje van LSZH of OFNP-af van waar u de kabel gaat in werking stellen.

12F fanout Vezel Optische Vlecht ST SM G657A1 9/125 met Minidoorbraak900um Vlecht 3m de Gele OEM van LSZH dienst 5